نماینده رهبر انقلاب: رفتار داعش در ایذه اتفاق افتادبه گزارش همشهری آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی اکبری روز پنجشنبه در نشست علمای شیعه و سنی، بزرگان طوایف و اقشار مختلف مردم دلگان اظهار داشت: غیرمؤمنان از این تحولات بسیار عصبانی هستند. قبلاً صورت گرفته است. در ایران اسلامی اتفاق افتاد و تحولات کشور از عمق ذلت، فقر، وابستگی و خار در مسیر عزت و سعادت روز به روز بیشتر می شود و دشمنان ما را به خشم آورد.

وی با بیان نقش مردم دلگان در پاسداری از هویت ملی خود در هشت سال جنگ، افزود: مردم این منطقه ۷۴ شهید را برای دفاع از ایران تقدیم کردند، اسلام که نماد شور و ایمان و درک مردم است. حقیقت. ساکنان این منطقه

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه گفت: این گونه سرمایه گذاری ها در همه کشورها به یک شکل انجام می شود زیرا متعلق به مردم و انقلاب اسلامی ایران در این انقلاب است. مشهورترین انقلاب تاریخ است.

وی ادامه داد: مردمی که به میدان آمدند و برای نظام ملکوتی خدا تصمیم گرفتند و به ندای رهبر بزرگشان لبیک گفتند و این انقلاب واقعاً آمد و این نظام متعلق به همه است.

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری گفت: در سلسله قیام های اخیر، دشمنان قیام های جدید و اتهامات جدید پیدا کردند و شروع به ایجاد آشوب در جامعه ما کردند و در شهر شورش هایی به راه انداختند و آسیب های جدی از جمله هجوم وارد کردند. . برای جان مردم و کاهش آرامش کشور و در این مدت عزیزان مدافعان امنیت شهید یا مجروح شدند.

وی با اشاره به حوادث ایذه و اصفهان بیان کرد: دشمن در تلاش است تا امنیت کشوری را که یکی از امن ترین کشورهای جهان است از بین ببرد و مسلم است که به اهداف شوم خود نخواهند رسید.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاسی جمعه ائمه جمعه گفت: این بار دشمن مسئله زن را به عنوان یک بازی جدید مطرح کرده و کشور ما خود را منزوی کرده است – شورشیان عاقل بودند و نتوانستند به دست بیاورند. کمک از جامعه بدن ها و مردم و جنبش آغاز شد.

وی ادامه داد: سازندگان و کارگردانان آشوب اخیر رژیم صهیونیستی، کودک کش، انگلیس، آمریکا و آل سعود هستند و این شورشیان به طور مستقیم و غیرمستقیم به دنیا افتخار می کنند و به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری می گوید: از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تا کنون شاهد قیام بوده ایم به طوری که در ابتدای راه ۱۷ هزار شهید داریم.

وی گفت: دشمن در قیام آخر موفق نمی شود و مردم بدون مستی انتقام می گیرند و اکنون دشمن با تمام توان و با آمادگی کامل کار می کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه گفت: در ایذه نیز شاهد اقدامات داعش مشابه آنچه در شاهچراغ رخ داد، بودیم.

وی تاکید کرد: تا زمانی که همکاری کنیم و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم این توطئه ها راه به جایی نمی برد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری می گوید: در این جلسه امروز افراد دهه نود، هفتاد، شصت، پنجاه و بزرگتر حضور دارند، همه ما متحد و از یک خانواده هستیم.

وی توضیح داد: ایران اسلامی به نام ولایت الهی ثبت شده است اما به این معنا نیست که مطالبات و اعتراضات مسالمت آمیز وجود ندارد و ممکن است مردم از برخی مسائل گلایه داشته باشند مسیر رشد خود را حفظ می کند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه گفت: اگر نظم و وحدت ملی از بین برود، نمی توان با فساد مبارزه کرد و نمی توان کشور را ساخت. .

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب عنایت ویژه ای به سیستان و بلوچستان دارند، این استان از نظر موقعیت جغرافیایی از حساسیت خاصی برخوردار است.

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری افزود: در مورد سیستان و بلوچستان افراد زیادی جان خود را از دست دادند و تعدادی نیز شهید امنیتی بودند اما تعدادی نیز جان باختند و وضعیت نشان می دهد که این کار غیرقانونی است و نیاز به اقدام دیگری دارد. نیاز به تحقیقاتی وجود دارد که نشان دهد خطای انسانی رخ داده است و برخی افراد بی گناه جان خود را از دست داده اند و برخی نیز قربانی خشونت در میان جمعیت شده اند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب خواستند از قربانیان و مجروحان دلجویی کنند و اگر فردی بی گناه از دنیا رفت شهید اعلام شود و اگر مجروح شد تحت پوشش قرار گیرد و این. توافق کردند که خانواده باید دلداری و آرامش داشته باشند.

نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس شورای سیاسی ائمه جمعه گفت: کسانی که مشخص شد بی گناه کشته شده اند باید شهید اعلام شوند و جنایتکاران نیز محاکمه شوند.

وی تصریح کرد: بهانه ای شد که به منطقه شما بیایم و شما را زیارت کنم و درخواست شما را تذکر دادیم که به رهبر معظم انقلاب تقدیم خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری تاکید کرد: امام جمعه باید وحدت را حفظ کند و برای ادامه رشد و پیشرفت استان در کار خود بماند.