نمایشگاه مبل حک شده در جزیره کیش با جام جهانی قطر – خبر خوب


ایسنا/ همدان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر از آمادگی هنرمندان این شهرستان برای برگزاری نمایشگاه جهانی مبل منبت دستی ملایر جام جهانی قطر در جزیره کیش خبر داد.

ابراهیم جلیلی روز دوشنبه ۲۳ خرداد در اولین جلسه کمیته صنایع دستی مرکز پایدار ارتقای کیفیت مبلمان تزیین شده ملایر گفت: در بهمن ماه ۱۳۹۶ با تصویب شورای جهانی صنایع دستی و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی. . میراث، صنایع دستی و گردشگری تأسیس شد.

وی ادامه داد: در جریان سفر وزیر توسعه کالا و خدمات انجمن توسعه تجارت ایران به ملایر، درخواست خود را ارائه کردیم تا شرایط حضور این فعال مبلمان آراسته در این شهر برای برگزاری نمایشگاه در کیش فراهم شود. جزیره با جام جهانی قطر.”

جلیلی در نشست تخصصی معاون ترویج کالا و خدمات انجمن توسعه تجارت ایران با فعالان صنعت مبلمان ملایر گفت: در این جلسه مقرر شد دستگاه اجرایی مربوطه دستورالعمل‌ها را رعایت کند. به دلیل حضور هنرمندان در جزیره کیش.

وی برپایی این نمایشگاه در کیش را فرصتی برای معرفی کیفیات و مهارت های هنری و صنعتی این شهر به ویژه در زمینه مبل سازی دانست و خاطرنشان کرد: فعالان این صنعت هنری. حضور در جزیره کیش

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر با تاکید بر اینکه حضور مبل های ملایر در این بخش جهانی جنبه تبلیغاتی بسیار بالایی دارد، افزود: فعالان روی کاناپه می توانند به صورت آنلاین، سایت ملایر آگر و توزیع تراکت و تراکت و … جزوات یکی دیگر از اقدامات کمپین برای اطلاع رسانی بیشتر این صنعت هنری.

جلیلی احداث این نمایشگاه را یکی از برجسته‌ترین صنایع دستی شهرستان فرصتی ناب برای صنعت مبل‌سازی ملایر دانست و تاکید کرد: مورد توجه بازار بین‌المللی فعالان مبل تزیین ملی حتی اگر در طول نمایشگاه هیچ فروشی نداشته باشند. . و می تواند تصویر صحیح را در این اثر هنری درج کند.

وی تخصص شهرستان در حوزه صنایع دستی را برجسته کرد و یادآور شد: بعد از کشاورزی دومین مرحله اشتغالزایی در این شهرستان مربوط به حوزه هنر و صنایع دستی سنتی است.

انتهای پیام/