نمایشگاه صنایع دستی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد-سایت خبر خوبنمایشگاه صنایع دستی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد – مژده – مژده
نمایشگاه صنایع دستی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آبادزمان انتشار: ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ – ۱۴:۱۹

به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد به همراه مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان تهران نمایشگاه صنایع دستی استان تهران را به مدت ۳ روز از ساعت ۱۸ لغایت ۱۸ تا ۲۰ برپا کردند. ۲۰ ژوئن. ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰:۰۰ صبح تا ۱۰:۰۰ شب.
این نمایشگاه که ۱۹ خردادماه مصادف با ۲۰ خرداد روز جهانی صنایع دستی برپا شده است، با ۲۰ غرفه مختلف در دو منطقه از میدان معروف کشور، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد نیز به نمایش گذاشته شده است. مانند پارک بهشت ​​مادران در همین منطقه.
صنایع دستی موجود است. از جمله آثار هنری ارائه شده توسط هنرمندان در این نمایشگاه می توان به خشت، چرم، خاتم، معرق، کاشی، گلیم، نمد، قالیچه، قالیچه و … اشاره کرد.
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند به نمایشگاه شماره یک واقع در میدان آرژانتین، بلوار نلسون ماندلا، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد، میدان عباس، میدان مشاهیر و نمایشگاه شماره یک مراجعه کنند. ۲ واقع در بزرگراه شهید از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۰ صبح. ساعت ۲۲:۰۰ از ۸ تا ۱۰ ژوئن. حقانی، بعد از جاده شهید قاسم سلیمانی، جاده کاویانی غربی، بوستان بهشت ​​مادران.
لازم به ذکر است ۲۰ خرداد مصادف با ۲۰ خرداد روز جهانی صنایع دستی است و در کشور ما ایران بیش از ۳ میلیون هنرمند و صنعتگر در این زمینه فعالیت می کنند که بالغ بر ۳۰۰ هنر و صنایع دستی سنتی است.
منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در سال های اخیر ظرفیت خوبی برای حمایت از صنعت گردشگری ایجاد کرده و توانسته گردشگری شهری را در تهران توسعه دهد.

انتهای پیام/


خبر خوب خبر خوب خبر خوب خبر خوب خبر خوش گردشگری عباس آباد نمایشگاه های فرهنگی و گردشگری


ایکس

این را در داخل هم ببینید!
به گزارش پایگاه خبری خوب به نقل از جامعه خبرگزاری آنا؛ دیدار با رئیس جمهور …