نمایشگاه سیاه قلم «پیرگلامان حسینی» در گالری ساروبه گزارش همشهری آنلاین، این نمایشگاه با عنوان «چشمه عشق» همزمان با اربعین حسینی (ع) با موضوع پیر غلامان برگزار می شود و پرتره سیاه قلم پیرغلامان حسینی به نمایش در می آید.

نمایشگاهی از آثار هنرمندان جوان «رامبد دبستانی» که شامل پرتره های حسینی از جمله سید ابوالقاسم خویی، احمد دلجو، حبیب الله معلمی، جعفر آقا مجتهدی، جعفر شعبان خمسه، حسن حیدری، حسن ذوالفقاری، شاه حسین بهاری، عزیزالله مبارکی، علامه ملامحمد. خراط ها را غلامعلی جندقی، محمد فطوت، محمدعلی چمینی، سید مصطفی هاشمی دانا، موذن زاده اردبیلی، رحیم حیدری، حسین کسائیان، حاج حسین بابایی دولابی، اسماعیل چاوش و علی اصغر طراحی و به نمایش گذاشتند.

رامبد دباستانی دانشجوی دکتری مدیریت آموزشی است و دانش جامعی از هنر مانند عکاسی، خوشنویسی، موسیقی، طراحی تبلیغات، فلسفه، کلاسیک و آثار در قطعات کامپوزیت دارد.

علاقه مندان برای بازدید از نمایشگاه از بیست و هفتم تا سی و یکم شهریور می توانند به غیر از ساعت ۹ الی ۱۷ به نشانی خیابان ولیعصر (عج)، شمال پارک سای، کوی سای ۱ (انتهای سای ۲)، فرهنگسرای سورو مراجعه کنند. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۸۱۸۷۹ تماس بگیرید.