نظرسنجی حمایت قوی از اصلاحات مراقبت های بهداشتی اوباما را نشان می دهد


توسط E.J. Mundell
خبرنگار HealthDay

چهارشنبه، فوریه ۱۱ (HealthDay News) — طیف گسترده ای از آمریکایی ها از اصلاحات پیش بینی شده باراک اوباما در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده حمایت می کنند، به ویژه عناصر پیشنهادی کلیدی مانند مذاکره دولت با شرکت های دارویی برای کاهش قیمت دارو یا نوعی تبادل بیمه سلامت ملی. ، جدید هریس تعاملی / روز سلامت نظرسنجی پیدا می کند

در واقع، نیمی از ۲۴۹۱ بزرگسالی که در این نظرسنجی سراسری مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که یا «قوی» یا «تا حدودی» از طرح رئیس جمهور برای بازنگری اساسی مراقبت های بهداشتی حمایت می کنند. بیست و نه درصد گفتند که هنوز در مورد این طرح مطمئن نیستند، در حالی که ۲۰ درصد مخالفت خود را با پیشنهادات اوباما اعلام کردند.

در حالی که طرح دقیق اوباما ارائه نشده است، او چه از دفتر بیضی شکل و چه در جریان مبارزات انتخاباتی نشان داده است که سیستم مراقبت های بهداشتی کشور باید با هزینه کمتر به مردم بیشتری خدمت کند.

در این نظرسنجی حمایت از اصلاحات خاص به ویژه بالا بود. به عنوان مثال، ۷۸ درصد از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی گفتند که اجازه دادن به Medicare برای مذاکره مستقیم درباره قیمت دارو با شرکت‌های داروسازی «ایده خوبی» است. و از هر ۱۰ پاسخ‌دهندگان، ۶ نفر درباره شکل‌گیری «مبادله بیمه سلامت ملی» که به کارفرمایان و افراد اجازه می‌دهد از میان مجموعه بسیار گسترده‌تری از طرح‌های خصوصی انتخاب کنند، مثبت بودند. هر دوی این ابتکارات بخش‌های کلیدی پلتفرم سیاست مراقبت‌های بهداشتی اوباما در طول مبارزات انتخاباتی بودند.

هامفری تیلور، رئیس نظرسنجی هریس، گفت که از نتایج این نظرسنجی که از ژانویه به صورت آنلاین انجام شد، “تعجب نکرد”. ۲۷-۲۹.

او گفت: «میل شدیدی برای تغییر اساسی سیستم وجود دارد، نه تنها از سوی مردم، بلکه از جانب پزشکان، کارفرمایان، بیمه‌گران و همه». “البته، افراد مختلف می خواهند چیزهای متفاوتی ببینند. اما تعداد کمی از مردم فکر می کنند که سیستمی که اکنون داریم حتی به آنچه باید داشته باشیم نزدیک است.”

این نظرسنجی نشان می‌دهد که وقتی آمریکایی‌ها در مورد اصلاحات مورد انتظار اوباما اطلاعات بیشتری کسب می‌کنند، به نظر می‌رسد بهتر می‌توانند تصمیم خود را در مورد آنها تصمیم بگیرند – چه موافق یا مخالف. به عنوان مثال، ۶۲ درصد از افرادی که در نظرسنجی شرکت کردند و گفتند «خیلی» از ایده‌های رئیس جمهور جدید می‌دانند، از این طرح‌ها حمایت کردند، ۳۶ درصد مخالف و تنها ۲ درصد گفتند که «مطمئن نیستند». در میان کسانی که می‌گفتند درباره پیشنهادات اوباما چیزی نمی‌دانند، ۶۶ درصد نامطمئن، ۲۳ درصد موافق و ۱۱ درصد مخالف بودند.

برخی از یافته های کلیدی دیگر:

  • اکثر پاسخ دهندگان گفتند که اگر اصلاحات انجام شود، سیستم مراقبت های بهداشتی بهبود خواهد یافت. شصت و یک درصد معتقد بودند که اصلاحات بیمه سلامت کافی را به افراد بیشتری ارائه خواهد کرد و ۵۴ درصد معتقد بودند که مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر خواهد بود. اما یک پنجم از پاسخ دهندگان فکر می کردند که این تغییرات کیفیت مراقبت های پزشکی را بدتر می کند، نه بهتر.
  • حمایت از پیشنهادات بر اساس درآمد تفاوت قابل توجهی نداشت. ۵۰ درصد از افرادی که سالانه بین ۱۵۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار درآمد دارند، طرح اوباما را تأیید کردند، در حالی که ۵۱ درصد از افرادی که ۵۰۰۰۰ دلار یا بیشتر درآمد دارند. اما با توجه به موضوعات خاص، مانند توانایی این طرح برای افزایش کیفیت مراقبت یا تقویت اقتصاد، شکاف افزایش یافت.
  • به طور قابل پیش بینی، حمایت در امتداد خطوط حزبی تقسیم می شود، به طوری که سه چهارم دموکرات ها از طرح کلی اوباما حمایت می کنند، در مقایسه با ۲۶ درصد جمهوری خواهان. با این حال، به نظر می رسد بسیاری از جمهوری خواهان از عناصر خاصی از این طرح حمایت می کنند. برای مثال، ۷۰ درصد از این ایده که مدیکر در مورد قیمت دارو مذاکره می‌کند، حمایت کردند و بیش از نیمی (۵۳ درصد) با ارائه یارانه به خانواده‌های کم‌درآمد برای تضمین پوشش همگانی سلامت کودکان موافقت کردند.

تیلور خاطرنشان کرد که این نظرسنجی تنها اولین مورد از مجموعه برنامه‌ریزی‌شده برای سنجش نگرش عمومی نسبت به رویکرد دولت جدید به مراقبت‌های بهداشتی است، بنابراین هنوز برای تشخیص روندها خیلی زود است. یک نظرسنجی که یک سال پیش توسط هریس اینتراکتیو و دانشگاه هاروارد در حالی که مبارزات انتخاباتی در جریان بود، انجام شد، یک شکاف حزبی بزرگ را در مورد مفهوم “پزشکی اجتماعی” نشان داد، به طوری که ۷۰ درصد جمهوری خواهان گفتند که چنین سیستمی خواهد بود. بدتر از مدل فعلی و همان درصدی از دموکرات ها که معتقدند این یک پیشرفت خواهد بود.

تیلور خاطرنشان کرد، اما پیشنهادهای اوباما به دنبال یک «سیستم تک پرداختی» توسط دولت نیست، مانند آنچه در کانادا یا بریتانیا انجام می شود. او گفت: «هیچ کس در اینجا یک سیستم دولتی را پیشنهاد نمی کند. آنها گسترش هر دو بخش خصوصی و دولتی را پیشنهاد می کنند.

یکی دیگر از کارشناسان مراقبت های بهداشتی با این موضوع موافق است. “من این را نمی دانم [the poll] دکتر بروس آئرباخ، رئیس انجمن پزشکی ماساچوست و یکی از مدافعان قوی اصلاحات مهم اخیر که پوشش بیمه درمانی را برای همه ساکنان ماساچوست الزامی می کند، گفت: مردم قطعاً خواهان سیستم های دولتی یا تحت کنترل دولت هستند. [poll respondents] از دولت می‌خواهم وارد عمل شود و مطمئن شود که همه آنها می‌توانند بیمه شوند و بیمه را حفظ کنند.»

به گفته اورباخ، موفقیت طرح ماساچوست – حدود ۳۴۰۰۰۰ نفر از ساکنان ایالتی که قبلاً بیمه نشده بودند، از زمان ارائه این طرح در اواخر سال ۲۰۰۶ تحت پوشش قرار گرفته اند – ممکن است بسیاری از آمریکایی ها را متقاعد کرده باشد که طرح های مشابه ممکن است در سطح فدرال کارساز باشند. او گفت و بدتر شدن اقتصاد، همراه با محبوبیت رئیس جمهور جدید، ممکن است در نتایج نظرسنجی نیز نقش داشته باشد.

آئورباخ گفت: «در این برهه از زمان، بسیاری از مردم آمریکا هستند که به هر چیزی که پرزیدنت اوباما با تیمش ارائه می‌کند، اعتماد می‌کنند. و از آنجایی که میلیون‌ها آمریکایی نگران از دست دادن بیمه درمانی مبتنی بر کارفرمای خود هستند، «افراد بیشتری به پیشنهادهایی که دولت ارائه می‌کند و به آنها اطمینان بیشتری می‌دهد که می‌توانند سلامت را دریافت کنند – و حفظ کنند، نگاه مثبتی خواهند داشت. پوشش،» او گفت.

اما همه با نتایج نظرسنجی موافق نبودند. رابرت موفیت مدیر مرکز مطالعات سیاست سلامت در بنیاد هریتیج، یک اندیشکده محافظه کار مستقر در واشنگتن دی سی است. او معتقد است که این نظرسنجی زمینه لازم را برای پاسخ‌دهندگان واقعی فراهم نکرده است.

موفیت گفت: «این نوع نظرسنجی واقعاً به طور خاص در مورد انواع مبادلاتی که مردم باید انجام دهند» در صورت انجام اصلاحات اوباما صحبت نمی کند. «برای مثال، دفتر بودجه کنگره دریافته است که اگر دولت مذاکره کند [drug] قیمت گذاری — اگر دولت قیمت داروها را کمتر از آنچه بازار است تعیین کند — به این معنی است که دولت مجبور خواهد شد جیره مواد مخدر بنابراین، آیا اکنون به عنوان یک سیاست طرفدار آن هستید؟»
نمایش اسلاید


۱۴ علت شایع خستگی
به نمایش اسلاید مراجعه کنید

موفیت معتقد است پاسخ‌هایی که مردم به نظرسنجی‌کنندگان ارائه می‌دهند اگر چنین زمینه‌ای را داشته باشند ممکن است متفاوت باشد. او گفت: «مبادله‌های لازمی وجود دارد که در سیاست سلامت دخیل است، اما [those polled] نمی دانم این مبادلات شامل چه چیزهایی می شود.”

به نوبه خود، تیلور گفت که نظرات مردم در مورد طرح مراقبت های بهداشتی اوباما بدون شک زمانی که در کنگره و رسانه ها مورد بررسی قرار گیرد، تغییر خواهد کرد.

او گفت: “در حال حاضر، ما در حال دریافت پاسخ های مثبت به یک مفهوم و برخی زبان ها هستیم.” اما، البته، زمانی که این ایده‌ها روی میز قرار می‌گیرند و مورد بحث قرار می‌گیرند، این می‌تواند تغییر کند.»

منابع: همفری تیلور، رئیس، نظرسنجی هریس، روچستر، نیویورک؛ بروس اورباخ، MD، رئیس انجمن پزشکی ماساچوست، والتهام، ماس. رابرت موفیت، دکترا، مدیر مرکز مطالعات سیاست هیث، بنیاد هریتیج، واشنگتن دی سی. نظرسنجی تعاملی هریس/HealthDay

حق چاپ © ۲۰۰۹ ScoutNews, LLC. تمامی حقوق محفوظ است.

از جانب لوگوی WebMD

راه حل های سلامت از حامیان ما


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/