نشانه های ساده و باور نکردنی افسردگی و اضطراب – خبر خوب


بیماری روانی ممکن است در برخی از افراد با علائم شایع‌تر رخ دهد، در حالی که برخی دیگر ممکن است نتوانند فعالیت‌های روزانه خود را به درستی انجام دهند، اما علائم رایجی وجود دارد که افراد باید از آنها آگاه باشند. نشانه‌های مشکلات سلامتی.

بیماری روانی می تواند بسیار پیچیده و منحصر به فرد باشد. این بیماری ها اغلب به روش های مختلف در افراد مختلف بروز می کنند. اگر با یک بیماری روانی دست و پنجه نرم می کنید، مهم است که بدانید تنها نیستید. میلیون ها نفر دیگر با مشکلات مشابه وجود دارند که می توانید از پزشک یا مشاور کمک بگیرید.

تعدادی از علائم رایج وجود دارد که می تواند به تشخیص بیماری روانی کمک کند. هندوستان تایمز به برخی از آنها اشاره می کند:

افراد افسرده ممکن است از جامعه کناره گیری کنند، در خواب مشکل داشته باشند یا به چیزهایی که قبلاً از آنها لذت می بردند علاقه ای نداشته باشند.

افراد مبتلا به اضطراب ممکن است در تمرکز مشکل داشته باشند، ممکن است بیقرار یا مضطرب باشند و ممکن است علائم فیزیکی مانند افزایش ضربان قلب یا تعریق را تجربه کنند.

برخی از افراد ممکن است تغییراتی را در خلق و خو یا سطح انرژی خود تجربه کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است در تمرکز یا خواب مشکل داشته باشند.

بیماری روانی می تواند بر کار روزانه، روابط ما، کار یا اساسی ترین فعالیت های ما تأثیر بگذارد. صرف نظر از شدت بیماری، بیماری روانی بر سلامت جسمی و روانی و کیفیت کلی زندگی تأثیر می گذارد.

کارشناسان بر لزوم کاهش انگ مرتبط با اختلالات روانی و یافتن راه حل های بیشتر تأکید می کنند: «در درمان بیماری های روانی کمک گرفتن شرم آور نیست و می تواند تفاوت بزرگی در زندگی فرد ایجاد کند. زندگی». درمان این علائم به فرد کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشد و زندگی کاملتر و شادتری داشته باشد.