نرخ پاسخگویی برای خدمات پست بین المللی غیراصولی چقدر است؟


نرخ پاسخگویی برای خدمات پست بین المللی غیراصولی چقدر است؟ – خبر خوب اساسی – خبر خوبنرخ پاسخگویی برای خدمات پست بین المللی غیراصولی چقدر است؟زمان انتشار: ۱۳۰۱/۰۹/۰۱ – ۰۹:۴۸

فضای مجازی به زبان ساده/۱۰۳;

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پاسخ هزینه ارائه خدمات پستی غیراصولی خارجی را تعیین و به اپراتورهای پستی ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب، به گزارش خبرنگار گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، این سرویس یکی از سریع ترین و گران ترین خدمات حمل و نقل در دنیاست.پست. خدمات ارائه شده توسط شرکت پست، ارتباط دو طرفه بین مشتری یک محصول خاص و سازنده را فراهم می کند. ارائه خدمات پستی محدود به جغرافیای یک شهر، روستا و کشور خاصی نیست و شرکت های خدماتی در این زمینه از تمامی امکانات حمل و نقل خود برای جابجایی و تحویل کالا در نقاط مختلف دنیا استفاده می کنند.

سازمان تنظیم مقررات برای جلوگیری از تخلفات ارائه خدمات غیر ضروری پستی در سیصد و سی و ششمین جلسه کمیسیون تنظیم مقررات.پاسخ به ارائه خدمات پستی غیر اصلی خارجی» مصوب و در مرداد ماه ۱۴۰۱ به کلیه اپراتورهای پستی ابلاغ شد. بر اساس این تصمیم، پاسخگویی به خدمات غیراصولی غیر اولویت دار پست خارجی بر اساس نرخ های تولید ویژه اعلام شده توسط اتحادیه پست و از مجموع نرخ حمل بین المللی، نرخ وظیفه پایانه (هزینه توزیع) برای نامه های پستی، ورودی. نرخ سپرده، هزینه حمل، نرخ حق ثبت، هزینه حمل داخلی در کشور مقصد، محاسبه نرخ بیمه و مازاد کارمزد و کارمزد تراکنش های بین المللی و نرخ حق بیمه شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران و دارندگان مجوز پست خصوصی، میانگین ۱/ ۳ از کل.

همچنین در صورت ارسال مرسوله به کشور واسط، نرخ حمل و نقل اعمال می شود و هزینه ثبت فقط برای اقلام ثبت شده و بر اساس قوانین اتحادیه جهانی پست اعمال می شود. لطفاً توجه داشته باشید که نرخ های بیمه فقط برای صندوق های پستی اعمال می شود و توسط کشور مقصد تعیین می شود و توسط اتحادیه جهانی پست منتشر می شود.

انتهای پیام/۴۱۴۴

انتهای پیام/


خبر خوب خبر خوب


ایکس

این مطالب را نیز بررسی کنید!
بازارهای صادراتی مبتنی بر دانش در حال توسعه هستند. هدف ارتقای مهارت شرکت های صادرات محور و…