رفتن به نوشته‌ها

نحوه پیدا کردن مربی سلامت اجرایی (2021)


آیا می خواهید بدانید چگونه یک مربی بهداشت اجرایی پیدا کنید؟

به عنوان یک مدیر شلوغ ، سخت است که رژیم ها را رعایت کنید و در باشگاه ورزش کنید. اما حدس بزنید چی؟ برای کاهش وزن نیازی نیست ساعت ها خود را گرسنه کنید یا ورزش کنید. این همان چیزی است که مربی سلامت مناسب می تواند به شما کمک کند.

امروز ، شما یاد می گیرید که در یک مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

میخواهی بیشتر بدانی؟ ادامه مطلب را بخوانید!

چگونه وزن کم کنیم (حتی اگر خیلی شلوغ هستید)

شما به عنوان مدیرعامل ، برنامه بسیار شلوغی دارید ، مسئولیت زیادی دارید ، استرس زیادی دارید و تصمیمات زیادی هر روز باید بگیرید.

شما می خواهید در هر ساعت از روز احساس اعتماد به نفس کنید. چه در حال ارائه سخنرانی باشید و چه با لباس بیکینی در ساحل ، می خواهید عالی به نظر برسید و نهایت لذت را ببرید.

اما این فقط در مورد احساس خوب در هر چیزی که می پوشید نیست – بلکه مربوط به بهترین عملکرد است. شما می خواهید انرژی داشته باشید تا در کار بهترین باشید و وقت خود را با خانواده خود بگذرانید.

من می دانم که شما چه احساسی دارید. می بینید ، من قبلاً مدیرعامل شلوغی بودم و نمی توانستم وزن اضافی خود را کاهش دهم. در اینجا نحوه بالاخره آرامش دارم:

چگونه در 9 ماه به عنوان مدیرعامل مشغول 40 پوند از دست دادم

چند سال پیش ، من به عنوان مشاور مدیریت در نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و به همان اندازه که می خواستم وقت خود را با خانواده ام بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که انرژی انجام هیچگونه فعالیت مفرح با آنها را نداشتم.

مسئله این است: من همیشه کمی اضافه وزن داشتم. بنابراین سالها رژیم بعد از رژیم را امتحان کردم. با وجودی که من چند کیلو وزن کم می کردم ، اما آنها همیشه خود را حفظ کردند. و بدتر از همه ، من خودم را مهار می کردم.

آنقدر کم غذا می خوردم که بلافاصله هوس بیشتری می کردم. و چون در تمام مدت گرسنه بودم ، انرژی من رو به کاهش بود. من در بهترین حالت خود کار نمی کردم و با سبک زندگی شلوغم ، وقت نداشتم به غذایی که می خورم فکر کنم. بنابراین در نهایت هوسم را تسلیم کردم و خودم را با کاپ کیک و شکلات پر کردم.

وقتی بچه هایم را به دنیا آوردم ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق در مورد استراتژی های کاهش وزن کردم که در واقع م workedثر بود و کدام راه حل نشد.

پس از ماه ها تحقیق و آزمایش و خطای زیاد ، بالاخره نتایج را مشاهده می کنم.

و ناگهان ، در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – چیزی که داشتم شروع کنید قبلا توانست انجام دهد!

نه تنها این ، بلکه وزن دوباره به خود نمی چسبد. در حقیقت ، من این وزن را سالها حفظ کرده ام.

من به جای اینکه بخواهم خودم را بپوشانم ، در بیکینی احساس راحتی بیشتری می کنم. من در لباسهایم بسیار راحت بودم و وقتی در مهمانی می رفتم هرگز چهره شوهرم را فراموش نمی کردم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ انرژی زیادی داشتم.

پیاده روی را با بچه هایم شروع کردم ، اسکی کردم و ورزش های آبی انجام دادم.

ما حتی کارهایی مانند صخره نوردی و چتربازی انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

پاراگلایدر با خانواده

از آنجا که من همیشه خسته نبودم ، این انرژی را داشتم که MasalaBody.com را به عنوان یک تجارت جانبی راه اندازی کنم. در حال حاضر یک شرکت 6 رقمی است!

چگونه می توان صدها زن را با استراتژی های خود کاهش داد

امروز ، من صدها زن را آموزش داده ام تا همین کار را انجام دهند. مانند آنجلی ، نایب رئیس بانک و مادر ، که با استفاده از استراتژی های من 40 پوند ضرر کرد. پس از گذراندن برنامه من ، انرژی او بالا رفت و مردم نمی توانستند به او بگویند که چقدر زیبا به نظر می رسد.

آنجلی وزن کم کرد

استفانی ، یکی از شاگردان من در برنامه Slim Down Transformation ، مدیر کیفیت و بیمه یک شرکت بزرگ دارویی است. او در پنجاه سالگی 15 کیلو وزن کم کرد (و همچنان برای حفظ وزن خود از استراتژی ها استفاده می کند).

علاوه بر این ، استفانی آن را به سطح بعدی رسانده و از انرژی تازه خود برای تحقق یک رویای مادام العمر – برای کسب مدرک دکترا استفاده کرده است.

یک مربی سلامت اجرایی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

از کجا می دانید که باید مربی بهداشت اجرایی را استخدام کنید؟ چگونه می دانید که مربی مناسب را استخدام می کنید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مربی سلامت چه می کند؟

آیا می دانید مدیران ارشد ، مانند مدیرعامل سابق گوگل ، اریک اشمیت ، با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مدیر اجرایی یا مربی تجاری به شما کمک می کند مهارت های رهبری خود را بهبود ببخشید ، یک مربی سلامت به شما کمک می کند تا زندگی خود را با پیروی از عادات سالم مناسب تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما در عملکرد بهتر در محل کار کمک می کنند ، بلکه احساس بهتری دارید و سالم تر می شوید (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت کسی است که شما را با انگیزه نگه می دارد و به شما کمک می کند تا بر موانعی که شما را گیر کرده است غلبه کنید. آنها ایده های جدیدی به شما می دهند و به شما کمک می کنند تا زمانی که وزن شما ثابت است (که در برخی مواقع این کار را انجام می دهید) به جلو حرکت کنید.

مربیان سلامت شما را مسئول می دانند و یک برنامه غذایی و تناسب اندام سفارشی ایجاد می کنند که متناسب با زندگی و شرایط شما باشد.

به عنوان مثال ، اگر برای خانواده خود شام می پزید ، نمی خواهید برای همه غذاهای متفاوتی بپزید و ساعت ها را در آشپزخانه بگذرانید. غذایی که می خورید باید غذایی باشد که بقیه اعضای خانواده شما می خواهند بخورند.

مربی سلامت با شما اینگونه کار می کند. اما آیا ارزش استخدام یکی را دارد؟

آیا آموزش بهداشت اجرایی ارزشش را دارد؟

طبق مطالعات انجام شده ، داشتن حمایت ، به عنوان مثال از طریق استخدام مربی سلامت ، برای کاهش و حفظ وزن ضروری است.

در نهایت ، خوردن و ورزش صحیح می تواند به شما در بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی سلامت مناسب کار کنید ، که شیوه زندگی شما را درک می کند و می تواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج مشابه می تواند چندین برابر نتیجه دهد.

اما چگونه می توانید مربی مناسب برای کاهش وزن پیدا کنید؟

در اینجا برنامه من ، Slim Down Transformation ، می تواند به شما کمک کند.

Slim Down Transformation به شما کمک می کند 20 تا 60 کیلوگرم وزن کم کنید

برنامه من ، Slim Down Transformation ، یک برنامه آموزشی 12 ماهه برای زنان مشغول (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) 40 ، 50 و 60 ساله است که می خواهند لاغر شوند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادت های شما زمان می برد (به هر حال ، شما آنها را تا آخر عمر به آنها پایبند بوده اید). این برنامه شامل کارهای ذهنی مهمی است و در پایان آن ، شما رابطه کاملاً جدیدی با غذا و ورزش خواهید داشت.

(می توانید برخی از داستانهای موفقیت مشتریان در کاهش وزن را در اینجا مشاهده کنید.)

علاوه بر این ، من این برنامه را متناسب با سبک زندگی شما طراحی کردم. شما مجبور نیستید ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (2 جلسه 30 دقیقه ای تمرینات قدرتی در هفته بیش از حد کافی است) و نیازی نیست که خود را محروم کنید.

در عوض ، شما یاد می گیرید که از غذاهای خوشمزه ای استفاده کنید که به شما در افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن کمک می کند حتی در زمان استراحت در مقابل Netflix.

شما می توانید از پشتیبانی و پاسخگویی (و دسترسی به مربی پاسخگویی شخصی) برای کمک به شما در عبور از فلات ها و تسهیل پیگیری هر روز برنامه استفاده کنید. حتی اگر از مسیر خارج شوید (این اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم دوباره به مسیر اصلی خود بازگردید.

تمام شدی!

بفرمایید. اکنون می دانید که چگونه یک مربی اجرایی سلامت می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف خود برسید.

این امر به یافتن مربی برمی گردد که استراتژی های او با سبک زندگی شما کار می کند. در غیر این صورت ، شما در خطر افتادن از مسیر هستید و احساس می کنید که کاهش وزن غیرممکن است.

حالا ، من دوست دارم از شما بشنوم.

چرا به دنبال یک مربی بهداشت اجرایی هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *