رفتن به نوشته‌ها

نحوه تمیز خوردن با زمان آماده سازی وعده غذایی محدود با مهمان ویژه لوری ویس


زمان! من هرگز ایده های خود را از دست نمی دهم و بسیار خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مبارزه من زمان برای تهیه همه غذاهای خوشمزه است! ~ کاربر فیس بوک

بسیاری از مردم برای تهیه غذا با زمان دست و پنجه نرم می کنند. می دانم که این را در گذشته گفته بودم که وقت نداشتم اما حقیقت نداشت که نداشتم. من هر روز همان زمان را در اختیار من قرار می دهم و همزمان با سایر افراد در سراسر جهان. زمانهایی که می گویم وقت ندارم وعده غذایی را آماده کنم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم کارهای دیگری را که در آن زمان نیاز به انجام آنها داشتم در اولویت قرار دهم. این نکته باعث می شود انتخاب هایی که ما انجام می دهیم از اعتبار کمتری برخوردار باشد. ما فقط باید اولویت ها را تعیین کنیم ، با خود و الزامات زندگی خود واقعی شویم و با منابع موجود زندگی مورد نظر خود را برای خود ایجاد کنیم.

پس از مدتی ، من به کلاس خریداران خانه رفتم و مربی اساساً به مردم گفت هنگام خرید غذا در هزینه های خود صرفه جویی کنند تا بتوانند پول کافی با هم داشته باشند تا از قبل آنها را پرداخت کنند. وقتی زمان ناهار فرا رسید ، همه رفتند تا از رستوران های فست فود محلی غذا بخرند. می دانستم که ما تمام روز در تمرین خواهیم بود ، بنابراین غذا و آب را بسته بندی کردم. من به این موضوع عادت کرده ام زیرا در اقلیت گیاهخواری آگاه به سلامتی هستم. قبل از رفتن غذایم را بسته بندی می کنم وگرنه قصد روزه داری دارم ، بنابراین حداقل برای روزه گرفتن آب و وضعیت روحی به همراه داشته باشید. این فقط یک مثال جالب برای من بود که چگونه همه ما در جهان های مختلف زندگی می کنیم. برای اینکه غذای تمیز بخورید و از دنیا خارج شوید ، باید برنامه ریزی کنید. اگر برنامه ریزی خوبی ندارید ، تمرین کنید. با آموزش تسلط همراه است.

چگونه با زمان محدود تمیز غذا می خورید؟ مهمان و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت خواهید آموخت:

How️ نحوه شروع روابط برای پیشبرد اهداف سلامتی
How️ نحوه مشارکت کودکان در شیوه زندگی سالم در خوردن
How️ نحوه انجام جزیره انبه

قسمت کامل را بشنوید:

قسمت منابع:

🥭 دستور العمل های با کیفیت بالا (خام گیاهخواری)
لری است اینستاگرام & یوتیوب
products محصولات ناقص را درب من تحویل می گیرم. در اینجا 10 دلار است خرید کنید و یک جعبه ناقص از میوه ها و سبزیجات ارگانیک تهیه کنید.
💞 به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی خود
🧘🏿‍ علاقمند به مربی شدن هستید؟ درباره بیشتر بدانید IIN
📖 کتاب من شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
🍓 30 روز چالش خام گیاهخواری
🧘🏿 برای مشاوره رایگان وقت بگیرید
📧 به من پیام بزن برای ارسال س questionال و معرفی در پادکستی که به سلامت غذای خام کمک می کند

توصیه کتاب:

دستور العمل های با کیفیت بالا

// HOST Samantha Salmon
مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// مهمان لوری ویس
کارآفرین ، تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و مدافع خود عشق

اطلاعات این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. هیچ محصول/خدماتی که ذکر شد برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری در نظر گرفته نشده است.

کپی رایت © 2019منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *