رفتن به نوشته‌ها

موسیقی برای تمرین – موسیقی شاد و هیجان انگیز برای تمرین صبحگاهی


آهنگ گرم برای ورزش

آهنگ گرم برای ورزش

2021-06-28

موسیقی تمرین / آهنگ تمرین صبح مبارک / آهنگ تمرین صبح / موسیقی تمرین صبح / آهنگ تمرین صبح

آهنگ تمرین صبح زیبا این کار نه تنها خستگی حین ورزش را برطرف می کند ، بلکه می تواند با افزایش استقامت و ایجاد روحیه بهتر به بهبود کیفیت ورزش شما نیز کمک کند. به طور خاص ، موسیقی و آهنگ تمرین صبحگاهی هیجان زده شدن یا همگام با ورزش ، هم تأثیرات جسمی و هم روانی دارد. کلمات جذاب یا ریتم موسیقی انگیزشی به شما انگیزه می دهد که در طول تمرین معمولی خود بیشتر ورزش کنید یا بیشتر کار کنید. مطالعات نشان می دهد که موسیقی برای ورزش هنگامی که فرد تمرینات سطح پایین تا متوسط ​​را انجام می دهد ، چه با افزایش فاصله ، سرعت یا تکرار کامل ، سریعتر به بهبود عملکرد ورزشی کمک می کند. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال 2006 که تأثیر موسیقی را در انتخاب سرعت تردمیل بررسی کرد ، نشان داد که هنگام گوش دادن به موسیقی سریع ، شرکت کنندگان سرعت و فاصله خود را بدون خستگی بیشتر افزایش می دهند. سایر مطالعات نیز نتایج مشابهی را ارائه داده اند.

آهنگ تمرین صبح زیبا این می تواند منجر به احساس شادی یا نارضایتی شود ، می تواند فرآیندهای فکری را تغییر دهد و می تواند رفتار را تغییر دهد. این تأثیر روانی را می توان در تغییرات فیزیکی سطح هورمون ها مشاهده کرد. به عنوان مثال ، یک مطالعه در سال 2012 نشان داد که شرکت کنندگانی که به موسیقی “دلپذیر” گوش می دادند ، سطوح بالاتری از سروتونین داشتند که به هورمون “احساس خوب” معروف است. اگرچه اثبات اثرات آن دشوار است ، این مطالعه نشان می دهد که گوش دادن به تجربه دلپذیر است موسیقی برای تمرین صبحگاهی این می تواند سطح سروتونین را افزایش دهد ، که باعث می شود احساس بهتری نسبت به تمرینات خود داشته باشید.

موسیقی را انتخاب کنید و آهنگ صبح آرام چیزی که از آن لذت می برید و بر اساس روال ورزشی شما می تواند به شما کمک کند از تجربه ورزشی خود بیشتر بهره مند شوید. از آنجایی که هر کس سرعت و شدت تمرین ایده آل متفاوتی دارد ، تصمیم گیری در مورد اینکه کدام سرعت مناسب شماست می تواند یک فرایند آزمایش و خطا باشد. در اینجا چند آهنگ زیبا ورزش صبحگاهی آورده شده است:

آهنگ صبح آرام

موسیقی برای ورزش

آهنگ ورزشی صبحگاهی

آهنگ هایی برای تمرین صبحگاهی

موسیقی ورزش صبحگاهی

آهنگ تمرین صبحگاهی

آهنگ شاد برای تمرین صبحگاهی

برای مشاهده سایر آهنگهای مرتبط ، به صفحه بروید آهنگ بدنسازی برای مشاهده سایر مقالات در صفحه کیمیاگری. وبلاگ می بینم.

اپیکال

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *