موافقت با پرداخت یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بدهی در ۲ پروژه فناوری – سایت خوب جدید


در کنار رویداد ملی نمایشگاه عصر امید، رضا میردریکوند در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا، گزارشی از وجود گروه ها، مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، زیرساخت ها، ایده ها و ابتکارات منتخب دانشگاه آزاد اسلامی در لرستان.

«دکتر دهقانی فیروزآبادی» معاون پژوهش، نوآوری و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی منطقه خرم آباد گفت: از طرح مفهومی فناوری استان لرستان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال برای ساخت نمونه اولیه بیل مکانیکی چند منظوره و ۵۰۰ میلیون بازدید شد. ریال همچنین با ساخت نمونه اولیه دستگاه پیوند پنج خطی موافقت شد.

میردریکوند بیان کرد: بر اساس اقدامات انجام شده و برنامه عملیاتی در مرحله اول، ۷۵ گروه، بنیاد، زیرساخت، ایده و ابتکار از گروه دانشگاهی استان لرستان به سازمان مرکزی دانشگاه ارسال شد تا بررسی و بررسی شود. قضاوت کرد. انتخاب شدند و به استان اطلاع دادند که در نهضت ۸ تا ۱۱ خرداد شرکت کرده اند.


بیشتر بخوانید:

آسایش، آرامش خاطر و بهره وری انرژی با فناوری خانه هوشمند

۲ تولید کننده اکسیژن پایه وارد بازار شده اند

دستگاه های برق سیار جایگزین چراغ های اضطراری هستند


وی حضور در نمایشگاه عصر امید را فرصتی مناسب برای نمایش توانمندی‌های زیرساختی دانشگاه و معرفی فناوری به بازار فناوری کشور و ارائه ایده‌هایی برای جذب حامیان مالی برای تکمیل مفهوم فناورانه عنوان کرد و افزود: استفاده مشترک است. آنها در صورت نیاز

رئیس شورای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان افزود: در رویداد ملی عصر امید، آزمایشگاه ها و مهارت های زیرساختی منتخب استان لرستان نیز به نمایش گذاشته می شود تا بتوانیم آن ها را در اختیار سایر گروه های صنعتی و دانشگاهی قرار دهیم. برای بهترین استفاده

میردریکوند درباره امضای دو تفاهم نامه برای حمایت از پرونده های منتخب با پارک علم و فناوری و سازمان صمت استان لرستان، گفت: در این رویداد ملی کنسرسیوم گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد به بررسی موضوعات ارائه شده از سوی سازمان صمت می پردازد. این کنسرسیوم و همچنین قراردادهای همکاری با موسسات آموزشی مختلف منعقد کرده است که امیدواریم دانشگاه در آینده نزدیک از آن استفاده و بهره برداری کند.

وی افزود: در روز برگزاری، دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان علاوه بر انعقاد تفاهم نامه با نهادها و ادارات دانشگاه آزاد اسلامی از جمله گروه شبستر، رشت، یزد و لاهیجان استفاده از تجهیزات و ابزار آزمایشگاهی، تهیه لاملا و استفاده از آزمایشگاه همکار فرمانداری. ۵ گروه فناور نیز با شرکت ها و دانشگاه ها تفاهم نامه امضا کردند که از جمله آنها تفاهم نامه شرکت توزیع برق لرستان با گروه فناوری تولید کننده حفاظ برق مرکزی ساختمان بود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد از بازدید مسئولان صندوق حمایت و سرمایه گذاری دانشگاه آزاد اسلامی برای بررسی درخواست ها و آشنایی با شرایط تامین مالی گروه فناوری در لرستان. استان و انجام اقدامات لازم برای پرداخت هزینه منزل.

انتهای پیام/۴۰۶۲/