موافقت با ساخت ۳ هنرستان در استان بوشهر / ۲ مدرسه متوسطه در نظر گرفته می شود – خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از خبرنگاران خبرگزاری آنا از استان بوشهر، مدرسه عالی فرهنگ، هنر و فناوری اطلاعات در دانشکده مهارت و کارآفرینی بوشهر در جلسه شورای توسعه آموزش فنی، حرفه ای و کارآفرینی تصویب شد. اجرای پویش در آموزشگاه مهارت و کارآفرینی بوشهر در استان بوشهر.

بین شکوفایی اقتصادی و نوآوری ارتباط نزدیکی وجود دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در این نشست گفت: بین رونق اقتصادی و نوآوری ارتباط تنگاتنگ و مستقیمی وجود دارد. هر کشوری در دنیا که سریع‌تر به فناوری‌های جدید دست پیدا کند، دست بالاتری در روابط اجتماعی خواهد داشت و با کسب رتبه اول در رتبه‌بندی جهانی، به راحتی مشکلات خود را حل می‌کند.

سروش حیدری سنگستانی افزود: هر بار که تکنولوژی را به بطن جامعه ایجاد و تزریق کنیم شاهد رشد و پیشرفت خواهیم بود. دسترسی به فناوری های جدید، پایدار و مؤثر مستلزم ارتباط مستمر و مستمر بین دانشگاه به عنوان تولیدکننده علم و صنعت به عنوان جویای علم جدید است. دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال تحقق منویات استاد اعظم چینگ های درباره این دانشگاه بود و دانشگاه های نسل سوم و چهارم را تأسیس کرد. در چند سال اخیر و در مقاطع مختلف کشور نیاز به آموزش و سپس پژوهش بوده است. سربلند این روند را طی کرد.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان امانت مردم و انقلاب در دانشگاه ها هستند، ادامه داد: اکنون که کشور به نسل جدیدی از دانشگاه ها نیاز دارد، دانشگاه آزاد اسلامی متعهد به تجهیز نسل آینده است و به دنبال علم با بالاترین سطح دانش روز و بالاتر است. . موازین علمی و فرهنگی «و به جامعه بیاموزیم که رابط جامعه باشد و برای خود و دیگران کار کند. شعارهایی که رهبر معظم انقلاب در طول سال فرمودند بسیاری از اقتصاد مقاومتی و راه مقاومت است. اقتصاد راه علما را طی می کند. دانشگاه اسلامی آزاد در دهه ۴۰ خود به صورت واقعی و عملی وارد این عرصه شد.

تأسیس دانشکده مهارت بر اساس نیاز جامعه است

معاون آموزش دولتی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر نیز در تشریح ماهیت و عملکرد مدارس استعدادهای درخشان و طرح نظارت بر این مدارس گفت: یک تقسیم بندی وجود دارد که این دو مدرسه هستند. بخش اول آکادمیک است و بخش دوم با هدف پر کردن شکاف بین دانشگاه و صنعت از طریق معرفی دانشجویان به صنعت است. در ماموریت جدید دانشگاه، دانشگاه به روی صنعت باز است و خواسته ما حضور صنعت در دانشگاه است. این صنعت به شدت تحت تأثیر تصمیمات اصلی دانشگاه، اجرا و اعتبار این تصمیمات است.

رسول اسکندری تصریح کرد: راه اندازی دانشکده های مهارتی بر اساس نیاز جامعه و به دست آوردن نسل سوم و چهارم دانشگاه است و این دانشکده ها به خوبی عمل کرده اند و هدفشان تربیت دانشجویان بازرگانی، حرفه ای و ماهر است.

در این جلسه علاوه بر حضور سروش حیدری سنگستانی رئیس جمهور و رسول اسکندری معاون آموزشی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، نمایندگان اداره تعاون، کار و امور اجتماعی استان بوشهر، کشاورزی بوشهر نیز حضور داشتند. . سازمان جهاد کشاورزی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، اتحادیه های صنفی توزیع و خدمات استان بوشهر، نماینده معاونت امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در استان و رئیس گناوه، دشتستان و دشتی (مدارس متقاضی احداث). مدارس).

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/