من می خواهم را همراه خود “مافیا” تصمیم گیری نکنید! – همشاری تحت وب


رامین راستاد بازیگر سریال جدید «عصر های مافیا» دانستن درباره ساختار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه حاضر رئالیتی شوهای جامعه حاضر خانگی ذکر شد: من می خواهم همراه خود این ساختار این سیستم سازی صد در صد موافقم، در تلویزیون ما یکسری نقدها موجود است کدام ممکن است تاثیرگذار است. استاندارد برخی اجتناب کرده اند این سیستم ها مثلاً اگر قرار بود “عصر های مافیا” در تلویزیون اجرا شود، نمی توانید همراه خود آن لباس را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی منطقه به بینندگان ورود پیدا کنید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر مقدمه آمار، بینندگان زیادی داشته باشند.” گروه ما اکنون از نزدیک به این این سیستم ها خواستن دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می بینیم کدام ممکن است چقدر اجتناب کرده اند این این سیستم ها استقبال تبدیل می شود.”

    قبلش منو قضاوت نکن

رامن راستاد

راستاد در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است چقدر ورزشی در «عصر های مافیا» را قابل توجه گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه پیروزی {در این} مسابقه برایش مهم {بوده است}، دلیل داد: ورزشی را خیلی قابل توجه بدست آوردم با این حال برای مسابقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقه کنار هم قرار دادن نیستم دوستان. چیزی بپرسید هر دو اطلاع دهید کدام ممکن است آنها را آزار می دهد؛ برای من می خواهم ارزشمند نیست. با این حال موضوع غیر صادقانه برای من می خواهم ضروری است. “اگر هنرمندی غیر مستقیم است در مسابقه ای کدام ممکن است برای سرگرم کردن مردمان طراحی شده است غیر صادقانه تنبل، باید گریه تنبل.”

وی دانستن درباره تاثیری کدام ممکن است حضور در این سیستم های رئالیتی بر نحوه حاضر بازیگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی توسعه هدایت موقعیت ها می گذارد، ذکر شد: امیدوارم این این سیستم ها تاثیری در تصمیم گیری بازیگر نداشته باشد. تصمیم گیری با اشاره به خوب نمایندگی کننده ناعادلانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناعادلانه است. من می خواهم بالقوه است {در این} ورزشی خوشایند نباشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ورزشی عکس خوشایند باشم. پس صرف حضور در یک واحد مسابقه ملاک خوبی برای تصمیم گیری اشخاص حقیقی نیست. پرطرفدارترین مسابقه ما در جاری حاضر در وب حاضر خانگی “عصر های مافیا” است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هرکس وارد این مسابقه شود مدتی سربلند را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحیح {خواهد بود}. بیشتر است مردمان {در این} مسابقه ساده ما را تصمیم گیری کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت ما را همراه خود اتفاقات این مسابقه مرتبط نکنند.»

او دانستن درباره ایفای موقعیت در آثار در جاری پیشرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون ذکر شد: ۲ سه کار خوشایند برای ورزشی دارم. من می خواهم در سریال خوب کلید ناتمام موقعیت آیت الله هاشمی رفسنجانی را ورزشی کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیح می دهم سریع آن را ببینم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خروجی آن را ببینم. در «زیرزمینی ۳» موقعیت فوق العاده بامزه ای دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید شریکم بیگمان جمشیدی است. سریال نجلا را هم دارم کدام ممکن است در جاری منتشر شده است.

راستاد در نهایت در {پاسخ به} سوالی دانستن درباره وضعیت این روزهای تلویزیون در ۲ جمله ذکر شد: ای کاش تلویزیون ما به دوران سر شخصی باز می گشت مثل دهه ۸۰ کدام ممکن است سریال های فوق العاده باکیفیتی ساخته می شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بینندگان زیادی ساخت شد.”