رفتن به نوشته‌ها

مناسب ترین روش برای کاهش وزن برای دستگاه چیست؟


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری های روز دنیا راه حل های متنوعی برای مشکلات و بیماری های ناشی از چاقی به افراد ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه لاغری طوری طراحی شده است که تناسب اندام بین اندام را برای افراد فراهم می کند. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده است و همچنان تعداد بیماران را افزایش می دهد کلینیک لاغری اضافه کردن.

خلاصه ای از بهترین روش کاهش وزن با دستگاه:

» روش لاغری مناسب دستگاه چیست؟

» چگونه با دستگاه وزن کم کنید؟

» بهترین دستگاه لاغری موضعی

» کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض لاغری موضعی

لاغری با دستگاه

بهترین راه برای کاهش وزن با دستگاه چیست؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی افراد و میزان چربی موضعی و سلولیت دستگاه مناسب برای درمان را انتخاب می کنند. لاغری دستگاه می تواند ضمن ایجاد شکل دلخواه ، سلولیت را نیز بهبود بخشد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنید؟

سازوکار دستگاه های لاغری تا حدی توسعه یافته است که می تواند بافت چربی را با استفاده از روش های مختلف مانند حرارت ، انجماد ، سونوگرافی ، ارتعاش و .. کاهش دهد. بافت چربی بر اساس ناحیه بدن به دو دسته تقسیم می شود: برگشت پذیر و برگشت ناپذیربه

کار لاغری با دستگاه به گونه ای که بافت چربی تا حد ممکن برگشت ناپذیر باشد. به طوری که سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و تبدیل به انرژی می شوند. در این حالت دیگر هیچ سلول چربی برای رشد مجدد وجود نخواهد داشت.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

پزشک بر اساس بافت چربی و ناحیه مورد نظر ، بهترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر است که تمام تجهیزات لازم را دارند.

کلینیک لاغری آترسیا با ارائه بهترین دستگاه های لاغری موجود مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، LPG ، Body Sculptor و Cryolipolysis کاملترین خدمات را ارائه می دهد. این دستگاه های لاغری را می توان در قسمت چانه ، پشت ، پهلو ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و نواحی مورد استفاده قرار داد.به

لاغری با دستگاه

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به خاطر داشته باشید که استفاده از دستگاه های لاغری باید در جلسات منظم انجام شود. معمولاً بین 8 تا 12 جلسه برای بهترین نتیجه توصیه می شود. مدت زمان هر جلسه بسته به دستگاه و ناحیه بدن متفاوت است و بین 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. بیشتر افراد از جلسه چهارم به بعد ، اثرات کاهش وزن را با دستگاه تجربه می کنند.

عوارض لاغری موضعی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی با متخصص مشورت کنید. استفاده نادرست از دستگاه های لاغری می تواند منجر به عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوست ، حساسیت ، آسیب به عروق خونی و بافت ماهیچه ای شود.

لطفاً قبل از شروع جلسات درمانی ، پزشک خود را از وضعیت جسمی و بیماریهای زمینه ای خود مطلع کنید.

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *