ممفیس فینال خدمه راه‌یافته به نیمه‌بسته شدن NBA – پایگاه خبری اطلاعات خوشایند


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل اجتناب کرده اند ایرنا، در این زمان فینال مسابقه اجتناب کرده اند مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال آمریکا (NBA) برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممفیس گریزلیز همراه خود نتیجه ۱۱۴ بر ۱۰۶ اجتناب کرده اند سد مینه‌سوتا تیمبروولوز تحویل داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشتمین تیمی لقب گرفت کدام ممکن است حضورش در مرحله نیمه‌بسته شدن را قطعی کرده است. ممفیس در حالی {در این} تفریحی به پیروزی رسید کدام ممکن است هر سه کوارتر ابتدایی را واگذار کرده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش اجتناب کرده اند تحریک کردن کوارتر چهارم، همراه خود نتیجه ۸۴ بر ۷۴ اجتناب کرده اند حریف شخصی عقب بود با این حال همراه خود شیوع ۴۰ بر ۲۲ در کوارتر پایانی، شیوع را به درآمد شخصی رقم زد به همان اندازه در مجموع همراه خود نتیجه ۴ بر ۲ اجتناب کرده اند سد مینه‌سوتا بگذرد.

مسابقات سطوح حذفی NBA به صورت ۴ برد اجتناب کرده اند هفت تفریحی برگزار می‌شود. در مرحله پلی‌آف، شبیه به خدمه‌هایی کدام ممکن است در مرحله مقدماتی رتبه‌های اول به همان اندازه چهارم هر کنوانسیون را به بازو معرفی شده است بودند، در پایان به پیروزی رسیدند. در مرحله پلی‌آف این مسابقات نتایج زیر به بازو به اینجا رسید:

کنوانسیون شرق

میامی هیت ۴ – آتلانتا هاوکس ۱

میلواکی باکس ۴ – شیکاگو بولز ۱

بوستون سلتیکس ۴ – بروکلین نتز صفر

فیلادلفیا سونی‌سیکسرز ۴ – تورنتو رپتورز ۲

کنوانسیون غرب

فینیکس سانز ۴ – نیواورلینز پلیکانز ۲

ممفیس گریزلیز ۴ – مینه‌سوتا تیمبرولوز ۲

گلدن‌استیت وریرز ۴ – دنور ناگتس ۱

دالاس ماوریکز ۴ – یوتا جاز ۲

در مرحله نیمه‌بسته شدن خدمه‌ها به این تعیین کنید به مصاف هم می‌الگو:

کنوانسیون شرق

میامی هیت – فیلادلفیا سونی‌سیکسرز

میلواکی باکس – بوستون سلتیکس

کنوانسیون غرب

فینیکس سانز – دالاس ماوریکز

گلدن‌استیت وریرز – ممفیس گریزلیز

مرحله نیمه‌بسته شدن اجتناب کرده اند ساعت ۲۱:۳۰ فردا (یکشنبه) به وقت تهران همراه خود مسابقه خدمه‌های سلتیکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکس تحریک کردن می‌شود.