“ملودی برای آفریقا” ارائه شد – ایستگاه خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، کتاب «نغمه ای برای آفریقا» با طرح جلد کتاب «نغمه ای برای فلسطین» با موضوع استعمار اپوزیسیون و ضد بزرگنمایی. ، مهاجرت قاره آفریقا از استعمار و برجسته کردن مبارزه ملت فلسطین علیه آپارتاید.

کتاب ملودی به نام آفریقا بخشی از پروژه بین المللی مبارزه با استعمار و استکبار است که به عنوان اثری جهانی با حضور هزاران نویسنده از کشورهای مختلف و ایران به رشته تحریر درآمد. موسسه پیام آوران صلح و تمدن (MOP) با این پروژه تحقیقاتی بین المللی همکاری می کند.) و این موسسه متشکل از دانشجویان نخبه اصفهانی است.

به عنوان بخشی از این پروژه عظیم، مجموعه ای از تحقیقات و ادبیات در زمینه دیپلماسی عمومی به منظور بررسی و اطلاع رسانی به جهانیان در مورد ضد صلح و ضد نژادپرستی گذشته و همچنین نژادپرستی مدرن نوشته شده است.

این کتاب در وزارت امور خارجه ایران، در سفارت آفریقای جنوبی در تهران و سپس در سفارت جمهوری اسلامی در پرتوریا ارائه شده است. محور اصلی کتاب در قاره آفریقا استعمار و برجسته کردن مبارزه با نژادپرستی و آپارتاید است که می تواند الگویی ویژه برای جنبش های مشابه در جهان در حال حاضر علیه استعمار و استعمار باشد.

در مجموعه این آثار، کتاب اول «نغمه ای به نام صلح» و کتاب دوم «نغمه ای به نام آفریقا» منتشر شده است. این اثر با همکاری میلیون ها هنرمند و نویسنده در سراسر جهان ساماندهی می شود و نسخه ایرانی آن به زودی منتشر می شود.