معدود علل شناخته شده مه روانی، اضطراب و پریشانی

بسیاری از مردم به زندگی در حالت “خنگی” عادت دارند. او از هیچ چیز الهام نمی گیرد و به سختی حتی به مهم ترین افراد زندگی آنها اهمیت می دهد. آیا می توانید تصور کنید که احساس واقعی الهام دوباره چگونه خواهد بود؟ آیا باور دارید که آرزوها و رویاهای واقعی شما ممکن است؟ افرادی که در حالت مزمن افسردگی خفیف یا اضطراب آزاردهنده زندگی می کنند، احتمالاً از دستیابی به یک زندگی معنادار دست کشیده اند. علی‌رغم آنچه می‌خواهند به جهان عرضه کنند، علی‌رغم میل خداوند به استفاده از آنها برای روشن‌تر کردن این جهان… آنها در شبکه‌ای از حد وسط، سازش، رکود، عدم بیان و شاید انزوا گیر کرده‌اند.

آیا این برای شما آشنا به نظر می رسد؟ در حالی که تشخیص و درمان خوب برای اضطراب و افسردگی، مانند مشاوره و دارو، بسیار مهم است… نمی دانم آیا به برخی از علل فیزیکی این شرایط فکر کرده اید؟ غربالگری برای کم خونی، اختلالات تیروئید و سایر بیماری های عصبی که می توانند باعث علائم افسردگی شوند بسیار مهم است. اما آیا می دانستید که برخی از میکروب ها – باکتری ها و قارچ ها – که در روده زندگی می کنند نیز می توانند این علائم را ایجاد کنند؟

روده‌های ما پر از میلیون‌ها ارگانیسم است – برخی از آنها به ما کمک می‌کنند احساس راحتی کنیم و رشد کنیم، و برخی دیگر می‌توانند ما را بیمار، مضطرب، عصبانی، افسرده یا از نظر ذهنی آشفته کنند. برخی از این باکتری‌ها و قارچ‌ها باعث عفونت‌های مزمن می‌شوند که نه تنها علائم روانی ایجاد می‌کنند، بلکه باعث درد و درد در بدن و مشکل در هضم می‌شوند که توضیح آن برای پزشکان دشوار است. آیا می‌دانستید آزمایش‌هایی وجود دارد که برخی از پزشکان می‌توانند با انجام آن‌ها متوجه شوند دقیقاً کدام میکروب در روده شما زندگی می‌کند؟ آیا درمان هایی برای خلاص شدن از شر بد و افزایش تعداد باکتری های مفید روده وجود دارد؟ این درمان ها نه تنها برای افسردگی و اضطراب، بلکه برای ناتوانی های ذهنی ناشی از بیماری آلزایمر، اوتیسم، ADHD و غیره نیز موفقیت آمیز بوده است.

شما به خودتان مدیون هستید که یک داروی کاربردی یا متخصص طبیعی پیدا کنید تا عمیق‌تر بگردید و دلایل ریشه‌ای بالقوه کسالت، خستگی، افسردگی یا اضطراب را بیابید. پزشکان می توانند از آزمایشگاه های تخصصی برای سفارش آزمایش اسید آلی استفاده کنند که وضعیت تغذیه شما را به پزشک نشان می دهد. آیا شما در سطوح کافی از تمام ویتامین ها و کوفاکتورهای مورد نیاز بدن خود برای هزاران واکنش شیمیایی که در هر زمان مشخص می شوند، هستید؟ نشانه هایی از رشد بیش از حد مخمر یا باکتری های بیماری زا وجود دارد. نشانگرهایی وجود دارد که نشان می دهد آیا شما به شدت در معرض سموم خاصی از فلزات و محیطی قرار گرفته اید یا خیر و نشان می دهد که بدن شما چقدر در سم زدایی خود عمل می کند. نشانگرهای انتقال دهنده های عصبی و متابولیسم انتقال دهنده های عصبی وجود دارد که پزشک شما را در مورد علل و بهترین درمان ها برای شرایط خاص شما راهنمایی می کند.

توصیه من به شما این است که به بدن خود اعتماد کنید، به خدا اعتماد کنید که هرگز شما را ترک نکند، و پزشکی را پیدا کنید که بتواند به شما کمک کند تا علت دقیق علائم فعلی خود را کشف کنید. خدا چیزهای بیشتری برای شما می خواهد – او می خواهد که در بیان شادترین چیزها آزاد باشید. او برای زندگی شما نقشه ای دارد و از آن چیزی که تصورش را بکنید باحال تر است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید