مدیریت هزینه ذائقه و تجهیزات کودکان – ایستگاه خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از همشهری آنلاین، خرید لوازم مدرسه از امروز آغاز شد و اولیا و دانش آموزان در آن شرکت کردند. خریدهایی که شور و شوق کودکان و گاهی والدین را در هم می آمیزد، کودکان را متقاعد می کند تا نیازهای واقعی تجهیزات، مدیریت خرید و قیمت را شناسایی و شناسایی کنند. علاوه بر کیفیت، قیمت و نیازهای کودکان، هنگام خرید وسایل کار باید موارد دیگری را نیز در نظر بگیرید تا محصولی با کیفیت که بیشترین تاثیر را داشته باشد و در حین استفاده به کودکان آسیبی نرساند و آسیبی نبیند، به دست آورید.

مداد و خودکار؛ بخشی جدایی ناپذیر از خرید

هنگام خرید مداد به کیفیت آن توجه کنید. برخی از مدادها بسیار ضعیف می نویسند و لازم است کودکان به مچ دست خود فشار بیشتری وارد کنند، این مشکل باعث درد در انگشتان و مچ دست آنها شده و آنها را به سرعت خسته می کند. هنگام خرید مداد، آن را روی برگه ای که معمولاً در فروشگاه پیدا می شود امتحان کنید. یک مداد باکیفیت پایه محکمی دارد و هنگام تراشیدن نمی شکند. رسیدگی به این مشکل باعث افزایش عمر مداد می شود.

برای بچه های کوچک، حتی اگر آن را دوست دارند، بهتر است مداد نخرند. نوک نازک و شکننده این مدادها برای بچه های سال اول دبستان که باید روی دست خط هم تمرکز کنند مناسب نیست. برای بچه های بزرگتر می توانید نوک مدادی به ضخامت مداد معمولی بگیرید و خط را خراب نکنید. هنگام خرید ماشین، سن کودک خود را در نظر بگیرید. معمولا از اواسط کلاس چهارم معلمان به بچه ها اجازه استفاده از خودکار را می دهند و قبل از آن نیازی به خرید خودکار نیست. سعی کنید خودکاری که خریداری می کنید نرم و لطیف باشد، جوهر پخش نشود و بدنه خودکار به انگشتان دانش آموز فشار نیاورد.

چندین دفترچه با برگه ها و تکالیف زیاد

معمولا در اواسط شهریور ماه تعداد دفترچه ها و تعداد صفحاتشان را مدرسه اعلام می کنند تا خانواده ها خرید خوبی داشته باشند. دفترچه ها را با توجه به سطح تحصیلی کودک انتخاب کنید و از خرید دفترچه های با صفحات زیاد برای دانش آموزان کوچکتر خودداری کنید. اگر امکان خرید دفترچه با سیم وجود داشته باشد یکی از بهترین گزینه هاست زیرا هنگام نوشتن با تا زدن راحت نصف دفترچه جای کمتری اشغال می کند و صفحات از هم نمی ریزند. میزهای بسیار باکیفیتی در سال های اخیر تولید شده و در بازار یافت می شود، بسیاری از آنها دارای تصاویر و طرح های زیبایی هستند که کودکان آن را دوست دارند و البته مناسب فرهنگ ایرانی و اسلامی هستند، پس بهتر است خریداری کنید. این نوع اگر دفترچه یک رنگ و یک طرح نخرید کمک زیادی به فرزندتان کرده اید.

رفتگر و تیز کن و بقیه دوستانش

اغلب دانش آموزان جوان مقدار زیادی از این ۲ دستگاه را از دست می دهند، بنابراین بهتر است مدل های گران قیمت نخرید. اگرچه یک پاک کن بسیار بزرگ تا پایان سال تحصیلی برای دانش آموز دوام می آورد، اما مطمئن شوید که اندازه دستان آنها برای پاک کردن آسان است. برای خرید ماشین تراش بهتر است سراغ ماشین های تراش کوچک نروید، سخت هستند، دست گرفتن آنها سخت است. یک تیغ با کیفیت بالا با تیغه و مخزن تیز بهترین انتخاب است. اما اگر تراش با مخزن نخرید، می توانید ظرف مناسبی با دهانه برای انداختن مداد تراش بچه ها تهیه کنید. برو اجناس دیگه مثل جوهر رنگی، پاستل، آستر و … رو با توجه به کیفیت و استانداردشون بخر. همین موضوع در مورد کیفیت مدادهای ورزشی در مورد مداد رنگی نیز صادق است. در سال های اخیر برش های سیلیکونی نشکن وارد بازار شده اند که گزینه مناسبی محسوب می شوند. اگر این کاترها قالبی دارند که با دو فلش مشخص کرده اید، فقط حتما کاترهایی را انتخاب کنید که شماره آنها همرنگ نباشد. مانند بدن رهبر و به راحتی قابل مشاهده است.

انجام دهید

برای تهیه نوعی نرم افزار نوشتن، نیازی به تهیه آنها از خارج نیست. جمدادی از آن چیزهایی است که می توان کمی هنر و خلاقیت داشت و البته با کمترین قیمت. به طور کلی دختر بچه ها از ۹ سالگی توانایی دوخت و دوخت ساده را دارند و آنها را به دوختن چیزهای مناسب و زیبا با احساس ترغیب می کنند و با نمدهای رنگارنگ تزئین می کنند. آنها واقعاً از کار دست خود قدردانی می کنند.

اولویت در نرم افزار نوشت افزار ایرانی

سال ها پیش، زمانی که پدر و مادر ما دانش آموز بودند، انواع لوازم التحریر در بازار بسیار کم بود، کالاهای ایرانی اندک و بسیاری از کالاهای خارجی در فروشگاه عرضه می شد، اما ده سال پیش، محصولات باکیفیت و زیبای ایرانی مورد توجه قرار گرفت. محل. بازار. انواع نرم افزارهای نوشتن که در نگاه اول فکرش را نمی کنید به صورت محلی تولید می شوند. این محصولات نه تنها به صورت مداد و دفتر ساخته می شوند بلکه در آن سال ها کیف و مداد باکیفیت و زیبا نیز روانه بازار شد که برای انواع غیر ایرانی گزینه مناسبی به شمار می رود.که گاهی تصاویر اشتباهی نیز دارد. . برای کودکان.