رفتن به نوشته‌ها

مدیتیشن هدایت شده برای زمانهای نامعلوم – سلامت ارین هولتمن در مورد همه راه هایی که می توانیم از سیستم ایمنی بدنمان حمایت کنیم بسیار صحبت کرده ام – و یکی از بهترین راه ها این است که پاسخ خود را در برابر استرس تنظیم کنیم.

این زمانها زمان نامشخصی است. عدم اطمینان می تواند اضطراب زیادی ایجاد کند.

آنچه من امیدوارم با این مدیتیشن انجام دهم این است که منبعی را در اختیار شما قرار دهم که در این دوران آشفته به آن بازگردید ، سیستم خود را آرام کنید ، آرام شوید ، و بفهمید که شما ایمن هستید و راهی برای درمان دارید.

این ابزاری است که من برای بهبودی خود (از نظر روحی ، احساسی و جسمی) استفاده کرده ام و خوشحالم که آن را با شما به اشتراک می گذارم.

به شما پیشنهاد می کنم هر روز زمانی را برای انجام برخی از کارهای مدیتیشن یا ذهن آگاهی اختصاص دهید. برای آرامش خاطر شما ، بلکه به این دلیل که اگر می خواهیم سیستم ایمنی بدن ما کار خود را انجام دهد و کار خود را به خوبی انجام دهد ، باید از سلامت روان خود حمایت کنیم.

من این مدیتیشن را به عنوان پادکست به اشتراک گذاشته ام تا به حداکثر برسد. با خیال راحت با هرکسی که ممکن است از آن سود ببرد به اشتراک بگذارید.

اگر احساس می کنید بدون محدودیت ، بی قید و شرط ، مطمئن نیستید و می ترسید … این 25 دقیقه برای شما مناسب است.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *