محمود عباس به بیمارستان اسرائیل منتقل شد و به شدت بیمار شدبه گزارش همشهری آنلاین، بی بی سی به نقل از یک منبع ناشناس اعلام کرد که محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به دلایل فیزیکی، برخی اختیارات و مسئولیت های مهم را به حسین آل شیخ، دبیرکل کمیته اجرایی تفویض کرده است. فلسطین سازمان آزادیبخش حرکت می کند.

رسانه های فلسطینی نیز به نقل از عزام الاحمد، از اعضای کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین و کمیته مرکزی جنبش فتح، این خبر را تایید کردند.

پایگاه خبری فلسطینی الحیات نیز به نقل از منبع خود نوشت: محمود عباس ۸۵ ساله به دلیل وضعیت جسمانی خود به بیمارستان اسرائیل منتقل شد.

منابع تایید کردند که وضعیت وی از قبل وجود داشت و بلافاصله با هلیکوپتر به بیمارستان منتقل شد و حالش خوب نیست.

این خبر ساعاتی پیش از انتشار اخباری مبنی بر دیدار محمود عباس با امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه منتشر شد.

تشکیلات خودگردان فلسطین رسما این گزارش را تایید یا تکذیب نکرده است.

در همین حال، مقامات ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین در یک مصاحبه تلویزیونی در عبری کان، خبر بی بی سی را تکذیب کردند و گفتند که اطلاعات این هیئت نادرست است. رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای حسین شیخ. .

حسین الشیخ، دبیر کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین نیز در توییتر خود نوشت: «خبر زرد در مورد وضعیت محمود عباس صحت ندارد، او در سلامتی کامل است و به وظیفه خود، کار و کار قانونی خود ادامه می دهد. “

در همین حال، ادی کوهن، فعال آنلاین اسرائیلی که به سازمان اطلاعات اسرائیل نزدیک است نیز در توییتر خود نوشت: “او اطلاعات مزخرفی دارد که نشان می دهد در کما است. ابومازن.”