محافظت نقره ای کووید: پیشرفت های تحقیقاتی برای بیماری های مزمن، بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنفولانزای روزمره


پیش بینی می‌رود میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری در واکسن‌های کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات COVID-19 به همان اندازه به همانطور که صحبت می کنیم برای چندین دهه درآمد پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزشی تحمیل تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اسناد در کشتی همراه خود آنفولانزا، بیشتر سرطان ها، فیبروز کیستیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری‌های تولید دیگری کمک تنبل.

دکتر جودیت جیمز، معاون امور علمی بنیاد تحقیقات پزشکی اوکلاهاما اظهار داشت: «این اخیر آغاز شکل است. ما به همان اندازه سال ها این جنبه های مثبت را در شکوه درست شخصی نخواهیم دید.»

همراه خود بستگی به موفقیت واکسن‌های mRNA برای کووید، دانشمندان امیدوارند واکسن‌های اساساً مبتنی بر mRNA را علیه طیفی اجتناب کرده اند اجزا بیماری‌زا اجتناب کرده اند جمله آنفولانزا، زیکا، هاری، HIV، ویروس سنسیشیال تنفسی هر دو RSV تحمیل کنند کدام ممکن است ۳ میلیون کودک با بیرون سن ۵ سال را حاوی خواهند کرد. . {در سراسر} جهان غیرمعمول نیست.

محققان mRNA را نویدبخش معامله با بیشتر سرطان ها، فیبروز کیستیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات متابولیک ارثی غیر معمول می‌دانند، اگرچه معامله با‌های بدون شک باقی مانده است چندین سال که همچنان ادامه دارد.

فایزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدرنا مدت‌ها در گذشته اجتناب کرده اند ساخت واکسن‌های کرونا روی واکسن‌های mRNA برای بیشتر سرطان ها کار کردند. اکنون محققان ده‌ها آزمایش علمی واکسن‌های mRNA درمانی را برای بیشتر سرطان ها‌های پانکراس، کولورکتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملانوم انجام می‌دهند کدام ممکن است بیشتر اوقات به خوبی به ایمونوتراپی پاسخ می‌دهند.

نمایندگی هایی کدام ممکن است در جستجوی استفاده اجتناب کرده اند mRNA برای معامله با فیبروز کیستیک هستند عبارتند اجتناب کرده اند ReCode Therapeutics، Arcturus Therapeutics، Moderna را انتخاب کنید و انتخاب کنید Vertex Pharmaceuticals کدام ممکن است در جاری همکاری هستند. هدف این نمایندگی ها اصلاح عالی نقص اساسی در فیبروز کیستیک، عالی پروتئین جهش یافته است.

دیوید لاکهارت، رئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست ارشد آموزشی ReCode، اظهار داشت کدام ممکن است دانشمندان قصد دارند غیر از سوئیچ شخصی پروتئین، mRNAی را عرضه دهند کدام ممکن است هیکل را برای جمع کردن مدل خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید پروتئین هدایت می تنبل.

هیچ عالی اجتناب کرده اند این داروها باقی مانده است در آزمایشات علمی نیستند.

این باعث تبدیل می شود بیمارانی شبیه نیکلاس عمومی منتظر امکان های درمانی بهتری باشند.

عمومی، ۳۵ ساله، روزی کدام ممکن است کودک نوپا بود پیش آگهی گرفت کدام ممکن است به فیبروز کیستیک مبتلا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقیاس کافی مفید نبود کدام ممکن است راهی پیدا کند به طور منظم کار تنبل. او اخیراً به مدت ۲ ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم {به دلیل} عفونت ریه در بیمارستان بستری شد، کدام ممکن است عارضه شایع ۳۰۰۰۰ آمریکایی تحت تأثیر این بیماری است. اگرچه داروهای جدید مسکن اکثر اشخاص حقیقی تحت تأثیر فیبروز کیستیک را تنظیم داده است، با این حال در ۱۰ سهم اجتناب کرده اند مبتلایان مؤثر نیستند. جی بی کلنسی، معاون تحقیقات علمی بنیاد سیستیک فیبروزیس، اظهار داشت: حدود عالی سوم بیمارانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند داروهای جدید درآمد نمی برند سیاه منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید/هر دو اسپانیایی تبار هستند.

عمومی کدام ممکن است در کلیولند مسکن می تنبل، اظهار داشت: “هیچکس نمی شود در بیمارستان بستری شود.” “اگر چیزی وجود داشت کدام ممکن است خواهد شد علائم من می خواهم را حتی به همان اندازه ۱۰٪ کاهش دهد، من می خواهم آن را امتحان می کردم.”

یک نمای نزدیک، دست راست نیکلاس کلی را نشان می‌دهد که یک دستگاه اتومایزر با مجموعه‌ای از قرص‌ها و ویال‌های دارویی را روی میزی در مقابل او نگه داشته است.
نیکلاس عمومی همراه خود نبولایزرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر داروهایی کدام ممکن است در کشتی روزانه شخصی همراه خود فیبروز کیستیک استفاده می تنبل. عمومی کدام ممکن است در دوران نوزادی به فیبروز کیستیک پیش آگهی گرفت، می‌گوید: «اجتناب کرده اند در گذشته اجتناب کرده اند اینکه بتوانم صحبت کنم هر دو راه بروم، دارو بلعیدن می‌کردم. حدود عالی سوم به همان اندازه عالی چهارم عمرم را در بیمارستان گذراندم.»(کن بلز برای KHN)

پیش سوراخ بینی کنید کدام ممکن است کدام مبتلایان کووید اصولاً کشف نشده از دست دادن زندگی هستند

امتحان شده‌های بلندپروازانه آموزشی در بازتاب دستاوردهای فناوری غیرمنتظره‌ای را برای بلعیدن‌کنندگان به ارمغان معرفی شده است است. مسابقه لمس کردن بر روی ماه در دهه شصت در نتیجه رشد توموگرافی کامپیوتری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات های تصویربرداری تحریک کردن مغناطیسی، غذاهای خشک شده یخ زده، هدفون های wi-fi، سیستم های تصفیه آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماوس کامپیوتری شد.

دکتر کارلوس دل ریو، درک بیماری‌های عفونی در مدرسه پزشکی دانشکده اموری، اظهار داشت: به ترتیب، بودجه برای تحقیقات ایدز به مبتلایان تحت تأثیر بیماری‌های مختلف کمک کرده است. تحقیق HIV در نتیجه ساخت داروهای بیشتر برای هپاتیت C را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیتومگالوویروس هر دو CMV شده است. راه را برای ایمونوتراپی های سودآور در بیشتر سرطان ها به راحتی کرد. رشد واکسن‌های کووید را تسریع کرد.

طی ۲ سال قبلی، محققان پزشکی بیش اجتناب کرده اند ۲۳۰۰۰۰ مقاله در مجلات پزشکی، مستندسازی تحقیق واکسن‌ها، داروهای ضد ویروسی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر داروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تحقیقات اساسی با اشاره به ساختار ویروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نحوه ناپایدار اجتناب کرده اند سیستم امنیت آشکار کرده‌اند.

دکتر میشل مونگ، درک علوم اعصاب در دانشکده استنفورد، توهم هایی را در مسائل جانبی شناختی ناشی اجتناب کرده اند ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عارضه جانبی معامله با بیشتر سرطان ها کدام ممکن است بیشتر اوقات «ذهن شیمی درمانی» نامیده تبدیل می شود، یافته است. Munge اظهار داشت کدام ممکن است کشف کردن اصولاً با اشاره به علل پایه ای این مشکلات حافظه در پایان ممکن است به دانشمندان کمک تنبل به همان اندازه راه هایی برای پیشگیری هر دو معامله با آنها بیابند.

جیمز امیدوار است کدام ممکن است فناوری کامپیوتر ای مورد استفاده برای پیش آگهی کووید، معامله با سایر {بیماری ها} را افزایش بخشد. شناخته شده به عنوان مثال، محققان آرم داده‌اند کدام ممکن است اپلیکیشن‌های تلفن در کنار می‌توانند همراه خود نظارت بر علائم گزارش شده شخصی مبتلایان، به تعیین اشیا بدون شک کروناویروس کمک کنند. جیمز اظهار داشت کدام ممکن است او نمی‌داند خواه یا نه همین فناوری می‌تواند شیوع بیماری‌های خودایمنی را پیش‌سوراخ بینی تنبل.

جیمز اظهار داشت: «ما به هیچ وجه در خواب نمی دیدیم کدام ممکن است آزمایش PCR را می توان در هر جایی علاوه بر این در آزمایشگاه انجام داد. اکنون می‌توانیم این کار را بر بالین فرد مبتلا در کشاورزی اوکلاهاما انجام دهیم. این می‌تواند به ما کمک تنبل آزمایش‌های فوری برای سایر بیماری‌ها انجام دهیم.»

یکی اجتناب کرده اند پیشرفت‌های اپیدمیولوژیک این اختراع بود کدام ممکن است ۱۵ به همان اندازه ۲۰ سهم اجتناب کرده اند مبتلایان بالای ۷۰ سال کدام ممکن است بر تأثیر کرونا جان شخصی را اجتناب کرده اند کف دست می‌دهند، آنتی‌بادی‌های سرکشی دارند کدام ممکن است بخش کلیدی سیستم امنیت را مختل می‌تنبل. اگرچه آنتی‌بادی‌ها معمولاً اجتناب کرده اند ما به سمت عفونت دفاع کردن می‌کنند، با این حال این «شخصی آنتی‌بادی‌ها» به پروتئینی به تماس گرفتن اینترفرون حمله می‌کنند کدام ممکن است شناخته شده به عنوان اولین جاده دفاعی به سمت ویروس‌ها حرکت می‌تنبل.

آنتی‌بادی‌های اینترفرون همراه خود مختل کردن جنگنده‌های امنیت کلیدی به ویروس کرونا اجازه می‌دهند به همان اندازه به صورت تصاعدی تکثیر شود. دکتر پل باستارد، محقق دانشکده راکفلر، اظهار داشت: عفونت عظیم ناشی اجتناب کرده اند آن می‌تواند باعث شود بقیه سیستم امنیت به حالت بیش فعالی برود را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تحمیل عالی “طوفان سلولی شبح کننده مسکن” شود.

جان وهری، سرپرست مؤسسه ایمونولوژی دانشکده پنسیلوانیا، کدام ممکن است {در این} تحقیق نمایندگی نداشت، اظهار داشت: اختراع آنتی بادی هایی کدام ممکن است اینترفرون را هدف قرار می دهند “قطعاً طرز تأمل من می خواهم را در اندازه بزرگ تنظیم داد.” “آن یک است تنظیم پارادایم در ایمونولوژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کووید است.”

دکتر گری میکلسون، پدر مingسس Michelson Philanthropies، عالی موسسه غیرانتفاعی کدام ممکن است تحقیقات پزشکی را تهیه کنید می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیراً به Bastard داده است، اظهار داشت: آنتی بادی هایی کدام ممکن است اینترفرون را غیرفعال می کنند قابل انجام است دلیل دهند کدام ممکن است چرا بخش کوچکی اجتناب کرده اند مبتلایان به سمت بیماری های ویروسی شبیه آنفولانزا تسلیم می شوند، در حالی کدام ممکن است اصولاً افزایش می یابند. جایزه افتتاحیه ایمونولوژی

مایکلسون اظهار داشت: این یافته “فوق العاده فراتر اجتناب کرده اند تاثیر کووید-نوزده است.” این یافته‌ها قابل انجام است در معامله با مبتلایان تحت تأثیر سایر بیماری‌های عفونی شبیه آنفولانزا تأثیر داشته باشد.

Bastard را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکارانش علاوه بر این اختراع کردند کدام ممکن است عالی سوم اجتناب کرده اند بیمارانی کدام ممکن است پاسخ انتقادی به تب زرد داشتند، دارای آنتی بادی ضد اینترفرون بودند.

کارکنان های تحقیقاتی در سراسر جهان اکنون در جستجوی چنین اتوآنتی بادی هایی در مبتلایان بستری شده برای سایر عفونت های ویروسی اجتناب کرده اند جمله آبله مرغان، آنفولانزا، سرخک، ویروس سنسیشیال تنفسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره هستند.

روده ها اعتقادی

برای دهه‌ها، افسران بهداشت نهایی پوشش‌هایی را بر مقدمه این ایده وضع کرده‌اند کدام ممکن است ویروس‌ها به یکی اجتناب کرده اند ۲ راه افزایش می‌یابند: هر دو اجتناب کرده اند طریق هوا، شبیه سرخک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سل، هر دو اجتناب کرده اند طریق قطرات با کیفیت حرفه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب کدام ممکن است اجتناب کرده اند دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوراخ بینی ما پاشیده می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس برای عجله به موجود در می‌ریزند. پایین، شبیه آنفولانزا

در کل ۱۷ ماه اول همه‌گیری کووید، گروه بهداشت جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری‌ها ادعا کردند کدام ممکن است ویروس کرونا اجتناب کرده اند طریق قطرات چاپ شده می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مردمان طرفدار کردند کف دست‌های شخصی را بشویند، همراه خود شکاف ۶ فوتی اجتناب کرده اند هم بایستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند محافظت‌های صورت استفاده کنند. همراه خود یکپارچه فاجعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جمع شده شدن شواهد، محققان آغاز به بحث با اشاره به اینکه خواه یا نه ویروس کرونا اجتناب کرده اند طریق هوا نیز قابل سوئیچ است هر دو خیر.

دکتر مایکل کلمبوس، درک مدرسه پزشکی هاروارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دکتر بیماری‌های عفونی، می‌گوید همانطور که صحبت می کنیم، مشخص است کدام ممکن است ویروس کرونا – را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه ویروس‌های تنفسی – اجتناب کرده اند طریق مخلوطی اجتناب کرده اند قطرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذرات معلق در هوا چاپ شده می‌شوند.

کلمب اظهار داشت: آن یک است هر دو هر دو نیست. ما این دوگانگی مصنوعی را با اشاره به اینکه چگونه با اشاره به این ویروس ها در نظر گرفته شده می کنیم تحمیل کرده ایم. با این حال ما همه وقت مخلوطی اجتناب کرده اند این ۲ را هنگام {نفس کشیدن}، سرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطسه می‌زنیم.

کشف کردن اینکه ویروس‌های تنفسی معمولاً اجتناب کرده اند طریق هوا چاپ شده می‌شوند فوق العاده حیاتی است از می‌تواند به آژانس‌های بهداشتی در دفاع کردن اجتناب کرده اند مردمان کمک تنبل. برای مثال، ماسک‌های باکیفیت، شبیه ماسک‌های تنفسی N95، نسبت به ماسک‌های پارچه‌ای هر دو ماسک‌های جراحی، دفاع کردن فوق العاده بهتری به سمت ویروس‌های فعلی در هوا دارند. افزایش جریان هوا، به منظور که هوای اتاق حداقل ۴ به همان اندازه شش بار در ساعت به طور درست متنوع شود، راه مهم عکس برای مدیریت ویروس های معلق در هوا است.

همراه خود این جاری، کلمب اظهار داشت، هیچ تضمینی {وجود ندارد} کدام ممکن است ملت شیوع بعدی بیماری را بیشتر اجتناب کرده اند این مدیریت تنبل. “خواه یا نه {به دلیل} کشف هایمان در کشتی همراه خود آنفولانزا کار بهتری انجام خواهیم داد؟” کلمب اظهار داشت. امیدوارم اینطور باشد، با این حال نفسم حبس نمی شود.»

کشتی همراه خود بیماری های مزمن

لورن نیکولز، ۳۲ ساله، دقیقاً به خاطر می آورد کدام ممکن است چه روزی علائم کووید-۱۹ در او به نظر می رسد شد: ۱۰ مارس ۲۰۲۰.

این تحریک کردن بیماری بود کدام ممکن است نزدیک به ۲ سال پیش او را گرفتار کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایانی برای او وجود نداشت. اگرچه نیکولز در گذشته اجتناب کرده اند ابتلا به بیماری کووید-۱۹ مفید بود، با این حال همراه خود سرگیجه، عوارض را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی ناتوان کننده کف دست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه احساسی می کرد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند بازی به طرز محسوسی شدیدتر می شوند. او ۴ بار اجتناب کرده اند زمان ابتلا به این ویروس زونا داشته است – بثورات دردناک ناشی اجتناب کرده اند پرانرژی شدن مجدد ویروس آبله مرغان.

شش ماه پس اجتناب کرده اند سازنده شدن آزمایش کرونا، نیکولز تحت تأثیر سندرم خستگی مزمن، علاوه بر این شناخته شده به عنوان آنسفالومیلیت شناخته شد، کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند عالی میلیون آمریکایی را تحمل تاثیر مکان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعدد اجتناب کرده اند علائم خیلی شبیه کووید را تحمیل می تنبل. معامله با های کارآمد به سختی برای هر ۲ بیماری موجود است.

دکتر آویندرا ناث، سرپرست علمی مؤسسه سراسری مشکلات عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته مغزی، بخشی اجتناب کرده اند مؤسسه سراسری سلامت، اظهار داشت: به معنای واقعی کلمه هستند، تحقیقات آرم می دهد کدام ممکن است “این ۲ شرایط همان هستند.” نات اظهار داشت، تمایز بی نظیر اینجا است کدام ممکن است {افرادی که} برای مدت زمان بسیار طولانی به این ویروس مبتلا بوده اند، می دانند کدام ممکن است چه ویروسی آنها را فرد مبتلا کرده است، در حالی کدام ممکن است ویروس از محسوس پایین اکثر اشیا خستگی مزمن ناشناخته است.

حامیان مبتلایان تحت تأثیر کووید-۱۹ می خواهند ضمانت حاصل کنند کدام ممکن است تحقیقات بلند مدت – اجتناب کرده اند جمله ۱.۱۵ میلیارد دلار بودجه متمرکز اجتناب کرده اند سوی مؤسسه سراسری بهداشت – برای همه مبتلایان تحت تأثیر بیماری های مزمن پس اجتناب کرده اند ویروسی {مفید است}.

جرد یونگر، سرپرست آزمایشگاه تحریک عصبی، درد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی در دانشکده آلاباما-بیرمنگام اظهار داشت: «هر چیزی کدام ممکن است با اشاره به عفونت تمدید شده مدت ویروس امیدوارکننده به تذکر برسد، بلافاصله در ME/CFS آزمایش می‌شود.»

نبولایزر دارویی را اسپری می کند که نیکلاس کلی، که در تصویر نمایه سمت راست نشان داده شده است، از طریق یک قطعه دهانی تنفس می کند.  پنجره ای در پس زمینه ظاهر می شود که سایه ای دراماتیک ایجاد می کند.
نیکلاس عمومی اجتناب کرده اند عالی نبولایزر برای معامله با فیبروز کیستیک او استفاده می تنبل.(کن بلز برای KHN)

نیکولز، معاون رئیس Body Politic اظهار داشت، مبتلایان تحت تأثیر سندرم خستگی مزمن همراه خود مبتلایان کووید-۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالعکس، ۹ تنها به این علت کدام ممکن است علائم پیچیده یکسانی داشتند، اما علاوه بر این به این علت کدام ممکن است هر ۲ برای بدست آمده مراقبت دلسوزانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحیح امتحان شده می کردند، بافت خویشاوندی داشتند. عالی گروه حمایتی. برای اشخاص حقیقی تحت تأثیر کووید-۱۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر شرایط مزمن هر دو ناتوان کننده.

دکتر دیوید سیستروم، عالی دکتر ریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت های ویژه در بیمارستان دختران بریگهام در بوستون اظهار داشت.

امیلی تیلور، معاون حمایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت در Solve ME، عالی گروه حمایت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی تحت تأثیر بیماری‌های مزمن پس اجتناب کرده اند عفونت، اظهار داشت کدام ممکن است بسیاری از اینها ناآگاهی در جاری کاهش است، به همان اندازه حد زیادی به این علت کدام ممکن است توجه اجتناب کرده اند این ویروس مدت‌هاست کدام ممکن است در جاری {افزایش است}. تیلور اظهار داشت، اگرچه برخی اجتناب کرده اند اسناد باقی مانده است ادراک ندارند کدام ممکن است کووید-۱۹ عالی بیماری دقیق است، “آنها در صدای مبتلایان غرق می شوند.”

عالی بررسی جدید اجتناب کرده اند مؤسسه سراسری بهداشت، به تماس گرفتن RECOVER (تجزیه و تحلیل برای کووید برای فروش درمانی)، ۱۵۰۰۰ نفر تحت تأثیر ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی گروه ارزیابی ای متشکل اجتناب کرده اند نزدیک به ۳۰۰۰ نفر تولید دیگری را کدام ممکن است این ویروس را نداشتند، گزارش کرد.

نیکولز اظهار داشت: «در یک واحد ابر فوق العاده تاریک، محافظت نقره‌ای برای افزایش COVID-19 موجود است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن اینجا است کدام ممکن است ما باید تصدیق کنیم کدام ممکن است این شرایط چقدر دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید مضر هستند.

این خبر توسط KHN (اطلاعات سلامت قیصر)، عالی اتاق خبر سراسری کدام ممکن است روزنامه نگاری عمیق با اشاره به امتیازات بهداشتی ساخت می تنبل، مجهز است. در کنار همراه خود تحلیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی جاده مشی، KHN یکی اجتناب کرده اند سه محرک بی نظیر KFF (بنیاد خانوار قیصر) است. KFF عالی گروه غیرانتفاعی است کدام ممکن است دانش درمورد به امتیازات بهداشتی را به ملت حاضر می دهد.

مطالب مرتبط

تصمیم همراه خود ما کشتی عالی نکته داستان


رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/