مجروح شدن وحید آقاپور در خیابان همت بازیکن معروف جوکر با چاقو زخمی شد; یک نفر موتور سیکلتش را دزدیدبه گزارش همشهری آنلاین، وحید آقاپور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که در بازی باغ به کارگردانی حسن معجونی به ایفای نقش می پردازد، شامگاه دوشنبه خرداد ماه در اتوبان همت با دو تک تیرانداز درگیر شد. . چهاردهم و موتورسیکلتی که حمل می کرد آن را دزدید.

آقاپور توضیح داد: بعد از اینکه بازی باغ را انجام دادم با موتورسیکلت در جاده همت در حال بازگشت به خانه بودم که دیدم دو نفر در حاشیه جاده خفگی می کنند و یک نفر را مجروح می کنند و کیف هایشان را می دزدند و برای کمک به مردم برگشتم. سارقان سوار بر موتور سیکلت شدند و قصد فرار داشتند که خودرویی با موتور کارآگاه برخورد کرد و نتوانست فرار کند و موتور سیکلت واژگون شد.

وی ادامه داد: سارقان پس از واژگونی موتورسیکلت آنها با چاقو به من حمله کردند و از ناحیه کتف من را مجروح کردند و با موتورسیکلت متواری شدند.

این بازیگر با بیان اینکه زخم روی کتف عمیق است و احتمال آسیب جدی به گردنش با دست را یادآور شد: در بیمارستان دکتر به من گفت که چون زخم عمیق است، بهبود و بهبودی زمان می برد. ..” در بیان اول، پزشک معتقد است که تاندون آسیبی ندیده است، اما یک ایده مشخص در مورد آن به بهبود زخم و بخیه بستگی دارد، بنابراین پس از تصویربرداری تاندون آسیب دیده است و نیاز به فیزیوتراپی و جراحی است یا خیر. .

آقاپور در پایان درباره وضعیت زیر نظر مراجع قانونی این حادثه گفت: به کلانتری شکایت کردم. با بررسی اولیه موتورسیکلت به جا مانده از سارقان مشخص شد که کسی خودرو را سرقت نکرده است. البته به من گفته شد که ممکن است این موتورسیکلت اخیراً سرقت شده باشد و هنوز هیچ اتهامی برای آن مطرح نشده است.