مجرای شکم؛ میزبانی جشنواره فصل خوشمزه


همشهری آنلاین – فاطمه عسگری نیا: سهیل شریفی مجری گذرنامه گردشگری سیا تیر در گفت وگو با همشهری آنلاین با اعلام این خبر گفت: زمینه لازم برای برگزاری جشنواره فصل فراهم شده است.

وی هدف از صرف غذای به موقع و جشن های مفرح در کنار برنامه های فرهنگی را تمرکز خانواده بر حضور مردم در روند گردشگری سی تیر عنوان کرد و گفت: ماه جولای مورد استقبال مردم قرار گرفت.

جشنواره یخ؛ به زودی

مجری پاساژ گردشگری ۳۰ تیر گفت: جشنواره بستنی پس از جشنواره گلابگیری دومین جشنواره غذاهای خوشمزه است که در بوستان عدل برگزار می شود. »

شریفی گفت: جشنواره بین‌المللی عسل با همکاری یونسکو و کشورهای مختلف، جشنواره قهوه، جشنواره شاتو، جشنواره انار و جشنواره یلدا از جشنواره‌های این فصل است، یکی دیگر از زمان‌های خوشمزه که تا پایان سال ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت.

مجرای شکم؛  میزبانی جشنواره فصل خوشمزه

علاوه بر ارتقای کیفی برنامه حمل و نقل گردشگران در سیتر، امنیت این جاده نیز افزایش یافته است که بخشی از دلایل بسته شدن آن به مدت دو سال در کنار کرونا بوده است.

مسیر گردشگری سیه تیر امن است

اپراتور جدید در این خط گفت: با استقرار ماموران HSE در راهروها و رفع ایرادات فنی خیابان ها از جمله حفاظت از درپوش های پخت و پز و سیم های برق، ایمنی این خط را افزایش داد و با نصب هر بار کپسول آتش نشانی. رعایت قوانین ایمنی در «از سازمان آتش نشانی تأییدیه درخواست کرده ایم».

به گفته وی، در حال حاضر ۱۰ غرفه فروش غذاهای سنتی، عربی، ترکی، آسیای شرقی و فست فود در خیابان سی تیر دایر است که توسعه این غرفه ها بخشی از برنامه است.