متفاوت‌ترین نرخ‌های اجاره: دعای سلامتی مادر هنگام ارتباط صاحبخانه با خدا


به گزارش همشهری آنلاین، ضرب المثل سال های اخیر «تربیت کن و آرام زندگی کن» بود که دو سه سال جای آن را «اجاره و کمپ» گرفت. فصل تابستان که می رسد، بازار اجاره نیز داغ می شود، اما سال هاست که با گرمای تابستان، نرخ اجاره بها افزایش یافته و به اصطلاح خرمپازنی ها شروع شده است.

نرخ اجاره بها طبق روال جامعه هر ساله افزایش می یابد، اما در بحبوحه کاهش تورم در کشور، برخی صاحبخانه ها از قیمت های غیرعادی و توهین به اموال وی خبر می دهند که پرداخت آن با عرف جامعه مغایرت دارد. یا درآمد مستاجر

امسال نیز با توجه به اقتصاد و تورم فعلی، قیمت اجاره بها مانند دو سال گذشته افزایش شدیدی را تجربه کرده است و باعث شده است که مستاجران نسبت به قبل توان کمتری داشته باشند و گفته می شود اجاره بها می گذرد. بیشتر روزها آشفته است و اجاره دیگر خوشایند نیست.

در آشفته بازار اجاره خانه امروزی و در میان افرادی که بدون در نظر گرفتن وضعیت درآمد مستاجر، ارقام نجومی و خیره کننده ای را برای اجاره خانه خود اعلام می کنند، زیبا و زشت، بسیاری از صاحبان خانه ها از نظر اعتقادی و اعتقادی بالا هستند. شرارت همه مردم را خط می کشد و دوباره نشان می دهد که هنوز آدم های خوبی هستند که عشق آسان می فروشند و معامله را خدا می دانند.

شاید در زمانی مرسوم باشد که بدی ها بیشتر از خوبی ها برجسته است، اما به تصویر کشیدن یک چیز خوب به عنوان “صاحب خانه خوب” می تواند احساس بهتری در یک بازار اجاره ای آشفته به فرد بدهد.

وصف سخاوت و عظمت صاحبخانه «و عهد و پیمان با خدا» برای انسان بسیار پسندیده است و چون نیت خیر منتشر شود، آن چیزی است که در جامعه گسترش می یابد و سختی نیز خیر و خوبی است. خوب برای یک نفر آسان می شود

علی میرزاخانی کارمند یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی اراک و یکی از صاحب‌خانه‌های صادق است که با اجاره مغازه به دو جوان جویای کار، آنها را از بیکاری رها کرده و دستانش را به تجارت بسته است.

متفاوت‌ترین نرخ‌های اجاره: دعای سلامتی مادر هنگام ارتباط صاحبخانه با خدا

وی گفت: پنج سال پیش دو جوان جویای کار از من خواستند مغازه مرحوم پدرم را اجاره کنم تا برای خودشان تجارتی راه بیندازند و من هم مغازه پدرم را که ۲۰ متر مساحت دارد اجاره کردم. یکی از اینها. بهتر از همه این که در شهر اراک و منطقه هپکو به آنها امتیاز دادم.

این شهروند اراکی گفت: پنج سال از اجاره مغازه می گذرد و در حالی که هزینه اجاره مغازه حدود ۱۰۰ میلیون دلار و اجاره آن ۵ تا ۷ میلیون دلار است، اما آیا می توانم هر ماه اجاره یک فروشگاه را پرداخت کنم. همون ۵ میلیون وام تومان و ۲ میلیون تومان. من به این دو جوان دادم تا به کارشان ادامه دهند و برای سلامتی مادرم و رحمت پدرم دعا کنند.

میرزاخانی افزود: خانه ها، مغازه ها، ماشین ها و ثروت و حتی فرزندانی که خداوند به انسان ها عطا می کند، فرصتی است تا با این برکات، کار بندگانش حل شود و خوشحالم که می بینم با اجاره فروش توانستم تجارت کنم. برای دو مرد جوان. من بسیار خوشحالم که شروع کردم و روح پدرم را شاد کردم.

وی گفت: از این دو جوان خواسته ام که همیشه برای سلامتی مادر و خانواده ام دعا کنند و خوشحالم که می دانم دعای آنها چه تاثیری در زندگی من داشته است.

متفاوت‌ترین نرخ‌های اجاره: دعای سلامتی مادر هنگام ارتباط صاحبخانه با خدا

این صاحبخانه با بیان اینکه اگر مردم به یکدیگر رحم می کردند خداوند کارشان را آسان می کرد، ادامه داد: در محل کارم مستاجرانی را می بینیم که به دلیل قیمت اجاره بها از نظر روحی و روانی دچار مشکل هستند. ، دیدن این صحنه ها من را آزار می دهد و امیدوارم در این شرایط سخت اقتصادی، خداوند به دل صاحبان خانه رحم کند و روزنه های باز در زندگیشان باز شود.