رفتن به نوشته‌ها

مبارزه پایان خواب با شاون استیونسون [Renewed]


در اینجا یادداشت های قسمت 335 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای مشترک شدن به Apple Podcasts یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و شاون استیونسون درباره پایان دادن به مشکلات خواب صحبت می کنند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

10 درصد از پولی که از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به موسسه خیریه شریک ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که برای هر بار بارگیری ما حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوعات!

[07:12] مبارزه پایان خواب با شاون استیونسون

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتل بلز ما را بخرید

گروه فیس بوک Holistic Health برای زنان دارای تغذیه مناسب

LMNT

بلوبلوکس

نمایش مدل سلامت

پادکست مدل سلامت را مشاهده کنید

هوشمند بخوابید: 21 استراتژی ضروری برای خواب بهتر ، سلامتی بهتر و موفقیت بیشتر

شاون را در اینستاگرام دنبال کنید

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT مکمل های جایگزین الکترولیت تولید می کند. شما فقط یک بسته شارژ LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و میل کنید! مطلقاً هیچ قند ، گلوتن ، پرکننده یا مواد مصنوعی وجود ندارد و سازگار با محیط زیست است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت 311 با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته اند.

تصاحب کردن بسته نمونه رایگان از LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfedتنها کاری که باید انجام دهید این است که هزینه حمل را بپردازید. این کاملاً ارزشش را دارد و می توانید آن را به طور گسترده آزمایش کنید! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی ‘Get Your’ کلیک کنید و سپس چند بسته در دست بگیرید!

بلوبلوکس

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهبود نور ، فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی به طور کامل پس از غروب خورشید دارم. من حدود یک سال است که فقط کاری در این زمینه انجام داده ام و از خستگی چشم ، میگرن و احساس خستگی و خستگی بی دلیل ، به ویژه در شب ، رنج می برم. در حال حاضر از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox در هر زمان که به صفحه نمایش نگاه می کنم و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی نداشتم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را داشتند که کاملاً مطابق با ادبیات دانشگاهی معتبر باشد. تعداد زیادی لنز ارزان وجود دارد که نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، بروید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *