ما آدمی نیستیم که آرام شویم. اگر اسلحه به محل نیاوریم برای دوری از خطر است که سپاه بسیجی در دهانشان بنزین ریخت و آتش زد و برید.به گزارش همشهری آنلاین، سردار مجتبی فیدا در مراسم تشییع شهدای امنیت با اشاره به اینکه ۴۳ سال استراتژی آمریکا بر اساس نابودی انقلاب اسلامی بود، گفت: به دنبال تغییر بود و آمریکا تغییر خواهد کرد. نحوه رفتار کشور کارمند نظام مقدس ۴۳ سال. جمهوری اسلامی ایران به دنبال محدود کردن و جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی و توانمندی های انقلاب اسلامی و کنترل آن است. با انشعاب، با حمله به ایران اسلامی، با ترور، ویرانی، آتش زدن و شهادت، مسئولان شکست خورده اند.

وی افزود: آمریکایی‌های جنایتکار در انزوای سیاسی ایران، مجازات، اعدام و شهادت شهدای ۸ سال دفاع مقدس، حاج قاسم و دانشمندان هسته‌ای شکست خورده‌اند و جنگ‌ها و قیام‌های مختلف در ایران اسلامی با آن روبرو بوده است. شکست های پی در پی

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا به دلیل ناکامی خود بستر عظیمی را برای دشمنان جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده است، گفت: توانمندی ها و رسانه ها پشت این اصلی هستند. میدان دشمن در جایی که مخالفان جمهوری اسلامی وجود دارند.

وی ادامه داد: آمریکا و همپیمانانش در کشورهای همسایه با استفاده از قدرت رسانه ای و امپراتوری رسانه ای، افکار عمومی را برای سرپوش گذاشتن بر ناکامی های مکرر خود به اشتباه انداخته اند، ایران موجودیت خود را در معرض تهدید انقلاب اسلامی می بیند، انقلاب اسلامی از دست رفته است.

سردار فیدا گفت: آمریکا آنقدر ضعیف شده است که یک شبه در افغانستان فرار کردند و ۱۰ میلیارد دلار تجهیزات و زیرساخت های نظامی به جا گذاشتند، اکنون آمریکا و نیروهای وابسته به آمریکا قدرت جنگ جدید با ما اسلام را ندارند. انقلاب. و جمهوری اسلامی جهان هر روز رشد می کند و قدرتمندتر و قدرتمندتر می شود، مقاومت و نگرش ایستادگی و مقابله با آمریکا و رهبران آن در قلب منطقه بیشتر شده است.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی گفتمان ایثار، مقاومت، پیروزی خون با شمشیر و درگیری با حاکمان و غارتگران را به فرهنگ تبدیل کرده است. فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: منطقه. : ناتوانی دیکتاتورهای منطقه و سعود در مقابله با انقلاب اسلامی به همین دلیل است.

وی افزود: آمریکا با نقشه های مختلف سعی در حفظ ثبات رژیم صهیونیستی دارد، امروز آنقدر سرسخت شده که با دیوارهای ۹، ۸ و ۶ متری آنها را محاصره کرده است، سرزمین های اشغالی قلب سرزمین های اشغالی رشد کرد. به برکت انقلاب اسلامی و توسعه یافت.

سردار فدا خاطرنشان کرد: زمانی که دشمن نتوانست ملت ایران را به پای میز مذاکره بکشاند و قدرت برتر را به دست آورد، از تجهیزات، مهارت ها و گروه ها و برخی از مشاهیر ورزش و فرهنگ برای حمله به انقلاب اسلامی استفاده کرد. امنیت، آسایش عمومی و اخلال در نظم عمومی در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا گروه های تروریستی را برای ورود به ایران تشویق کرد، گفت: پول، حمایت، همه حمایت ها در فضای مجازی، فضای اجتماعی و تلویزیون ماهواره ای با ریا، دروغ و تشویق تفرقه است. شایعه پراکنی و یأس در میان مردم بود و به دلیل درگذشت خانم جوانی جرگه این اغتشاشات را در کشور ما ایجاد کرد و در ۳۰ شهریور پنتاگون شکست شورش را به مردم اعلام کرد. مقامات سازمان سیاه و ایالات متحده.

وی در ادامه گفت: مردم ایران حاضر نشدند در کنار این آشوبگران باشند و به رفتار، ایمان، دین و اسلام آنها پایبند بودند. تا آخرین قطره خواهند مرد، با امام حسین(ع)، امام راحل و شهدا عهد دوستی بستند و پشتیبان انقلاب اسلامی و نظام اسلامی خواهند بود.

سردار فدا تصریح کرد: دشمن هتک حرمت و هتک حرمت کرد، به حرم ائمه معصومین تیراندازی کرد، پیشوایان دلاور، علما و انقلابیون را به شهادت رساند، در خیابان شهید داد، نیروی قهرمان را سوزاند و بنزین را به دهان بسیجیان ریخت. . . آنها را سوزاندند و قطع کردند، اما ما با عهدی که بستیم و لباسی که می پوشیم اعلام می کنیم که پاسدار، پلیس و ارتش شده ایم، ما نگهبان تجهیزات امنیتی و اطلاعاتی هستیم که خون خود را خواهیم داد. این شرایط سخت را برای برهم زدن آرامش و آرامش آن وارد کشور نکنید.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه دشمن نتوانست ما را مجبور به عقب نشینی کند، گفت: دشمن به جبهه مقاومت حمله می کند، حزب الله، جبهه مقاومت فلسطین، جهاد و نهضت اسلامی را نابود می کند. حماس جنگی را آغاز کرد، نیابت ها و جنگ شیعه و سنی، مانع از حرکت گسترده اربعین، کشاندن مردم ایران و برخی مقامات پای میز مذاکره برجام نشد، اما ایران بدون توجه به تهدید آمریکا وارد عمل شد. جهت درست در استقلال و خوداتکایی و قطع وابستگی به ملت ایران غارت آغاز شد.

وی افزود: برای جلوگیری از توسعه خود، سلطه علمی خود در منطقه، رشد و توسعه علمی خود و اینکه کشورمان جزو ۱۰ کشور برتر دنیا قرار نگیرد، آموزش، علم و دانشگاهیان دشمن را مورد هجمه قرار دادیم. مرکز فرماندهی

فدا خاطرنشان کرد: ما با مردمی که مشغول ایجاد بلا هستند صحبت می کنیم، مردمی که فریب دشمن را خورده اند هر چه بکنند مسیر رشد، توسعه و تقویت پایگاه علمی و پیشرفت را ادامه خواهند داد. کشور ما و با توجه به رشد گسترش علمی ایران و خلاقیت ایران عوامل و مزدوران را به جای آنها قرار دادیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه آمریکا دچار شکست شرم آور شده و قصد ایجاد مرز برای نظام را دارد، گفت: قصد ایجاد تضادهای داخلی را دارد و مردم را با مشکلات داخلی و انقلاب اشغال خواهد کرد. ، نظام و فرهنگ انقلاب در جهان در حال رشد و گسترش است.

وی ادامه داد: ایران قوی، قوی و دارای رهبری شجاع، توانا و شجاع است و با خداست و کشوری دارد که در برابر توطئه مقاومت می کند و از این رهبران محافظت می کند.

سردار فدا تصریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری همه این قیام ها برنامه ریزی شده و سازماندهی شده بود، از سال گذشته به دنبال فتح خیابان ها بودند و با شعار مرگ با هزاران زخمی و مرگ با هزاران چاقو جان بولتون. یکی از نخبگان امنیتی آمریکا اعلام کرد که در ارسال سلاح از کردستان عراق و مرز ایران بی‌ثباتی را به مرزهای جمهوری اسلامی ایران می‌کشیم.

فرمانده صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به اینکه آمریکا برنامه ریزی های زیادی انجام داده و حمایت های مختلفی کرده است، گفت: در کشورهای خارجی هماهنگ کردند و به صورت سیستماتیک به سفارت ما، نخست وزیر سابق صهیونیست ها حمله کردند. رژیم او امیدوار بود با این اغتشاشات در تهران به تهران و ایران برود، اما جمهوری اسلامی ایران، انشالله با شکست رژیم کودک کش اسرائیل، نخست وزیر را با کاپشن و کت ما به ایران خواهد آورد. یقه روی گردن

وی افزود: ما مردمی از خود راضی و از خود راضی نیستیم، اما امنیت، آرامش و آسایش مردم اولویت ماست، اگر خویشتن داری کنیم، اگر در منطقه سلاح حمل نکنیم از خطر دوری می کنیم. . دشمن می خواهد مسئولان را خسته کند، این خبر خوبی برای مردم است. اصفهان، به همت و تلاش سربازان گمنام ارتش استان، نیروی انتظامی قوی و دستگاه قضائی قهرمان و سازمان های اطلاعاتی. . هر ۶ شورشی دیشب دستگیر شدند ما همه شورشیان را دستگیر می کنیم.

سردار فدا خاطرنشان کرد: دشمن سعی دارد از عناصر ضعیف، متخاصم و خودساز استفاده کند، ما به آنها هشدار می دهیم، استقامت انقلابی مردم ما با کوچکترین پیشنهادی از سوی مقام معظم رهبری به همه مردم وفادار و انقلابی اصفهان حدی دارد. و سایر نقاط کشور به میدان خواهند آمد و طومارهای شورشیان را خواهند چرخاند.