ماموران مرزی از قاچاق بولونیا به ایالات متحده جلوگیری کردند


۱۱ مارس ۲۰۲۲ – ماموران گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده ۲۳۰ پوند گوشت خوک بولونیا را پیدا کردند که مردم در ماه گذشته در گذرگاه های مرزی تگزاس سعی داشتند به طور غیرقانونی به ایالات متحده قاچاق کنند.

CBP گفت که ماموران دو توقیف بولونیا دیگر را در ژانویه انجام دادند. در یکی از این موارد، راننده به مقامات گفت که بولونیا را تقریباً دو برابر قیمتی که در مکزیک می پردازد در ایالات متحده می فروشد. انتشار خبر

گمرک و حفاظت از مرزها و وزارت کشاورزی ایالات متحده برای جلوگیری از ورود آفات و بیماری ها به کشور در مبادی ورودی با یکدیگر همکاری می کنند.

هکتور مانچا، مدیر عملیات میدانی CBP ال پاسو، گفت: “مردم گاهی اوقات این توقیف ها را نادیده می گیرند، اما هیچ چیز خنده دار در مورد این تلاش های نافرجام قاچاق وجود ندارد.” انتشار خبری روز دوشنبه “واردات محصولات گوشت خوک غیرقانونی پتانسیل ایجاد بیماری های حیوانی خارجی را دارد که می تواند برای صنعت کشاورزی کشور ما مضر باشد.”

تشنج در ال پاسو در گذرگاه مرزی پل آمریکا در فوریه. در بیانیه خبری آمده است که ۲۵ ۱۱۰ پوند بولونیا تولید کرد. یک شهروند آمریکایی در یک وسیله نقلیه “یک اظهارنامه کشاورزی منفی داد”، اما در بازرسی بیشتر، رول هایی از گوشت خوک بولونیا در خودرو پنهان شده بود.

راننده گفت یکی از دوستان به او پول داد تا گوشت را بیاورد. همسر مرد با وسیله نقلیه دوم وارد شد و بولونیای بیشتری پیدا شد.

در فوریه در بیانیه خبری آمده است: ۲۸، ۱۰۰ پوند بولونیا در گذرگاه مرزی سانتا ترزا هنگامی که در بازرسی “ناهنجاری هایی در قسمت بار خودرو” مشاهده شد، کشف و ضبط شد. راننده که یک شهروند آمریکایی ۵۹ ساله است نیز اظهارنامه منفی کشاورزی داده بود.

CBP جریمه های مدنی را برای عدم اعلام مقادیر تجاری بولونیا صادر کرد. این گوشت به دلیل قوانین وزارت کشاورزی ایالات متحده توسط CBP از بین رفت.

این خبر پس از آن منتشر شد که ماموران CBP 243 پوند گوشت خوک بولونیا را در دو حادثه نامرتبط در ماه ژانویه در گذرگاه های مرزی پاسو دل نورته و یسلتا در تگزاس ضبط کردند.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر
https://rdiet.ir/