لوسیون پیاز علائم کشش جدید را معامله با می تنبل


بررسی می‌گوید لوسیون علاوه بر این علائم کشش جدید را ناخوشایند‌تر، آسان‌تر می‌تنبل

نوشته شارلین لاینو
WebMD Health News

تجزیه و تحلیل شده توسط Laura J. Martin، MD

۱۱ مارس ۲۰۱۰ (میامی بیچ، فلوریدا) – عالی لوسیون مرطوب کننده کدام ممکن است ماده پرانرژی آن عصاره پیاز است، ممکن است به اجتناب کرده اند بین برداشتن قرمزی علائم کشش جدید کمک تنبل.

دکتر Zoe Draelos، درک مشاور منافذ و پوست در وسط پزشکی دانشکده دوک در دورهام، می گوید: انصراف های پوستی جدید در ۵۴ زنی کدام ممکن است به مدت سه ماه اجتناب کرده اند لوسیون استفاده کردند، ناخوشایند تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند تر بود.

او به WebMD می گوید: “علامت های کشش اجتناب کرده اند بین نمی توسعه.” ولی [after several
weeks of treatment]او می‌گوید، این لوسیون باعث شد کدام ممکن است به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت بهتری داشته باشند.

این بررسی کدام ممکن است توسط Merz Pharmaceuticals کدام ممکن است این لوسیون را ساخت می تنبل، تامین پولی شده است، در نشست سالانه آکادمی منافذ و پوست آمریکا حاضر شد. درائلوس شناخته شده به عنوان مشاور Merz خدمت کرده است.

علائم کشش بر پسرها نیز تأثیر می گذارد

درائلوس تخمین می‌زند کدام ممکن است به همان اندازه ۹۸ سهم اجتناب کرده اند خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۵ سهم اجتناب کرده اند پسرها دارای علائم کششی هستند کدام ممکن است به صورت زخم‌های بنفش مواج را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطی، معمولاً روی باسن، سینه‌ها، ران‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده خانمها را انتخاب کنید و انتخاب کنید باسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناحیه سینه‌ای پسرها به نظر می رسد می‌شوند. .

Joshua Zeichner، MD، سرپرست تحقیقات شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علمی در Mt می گوید: آنها روزی تحمیل می شوند کدام ممکن است منافذ و پوست برای عجله کشیده تبدیل می شود، مربوط به دوران بلوغ، باردار بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش وزن فوری. وسط پزشکی سینا در شهر نیویورک. او حاوی تجزیه و تحلیل نبود.

او می گوید: “متاسفانه، انصراف های پوستی ابدی هستند. بازی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم غذایی کمکی نمی شود.”

آنها برای بهزیستی ممکن است خطرناک نیستند، با این حال متعدد اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی اجتناب کرده اند به نظر می رسد آنها ناراحت هستند. علائم به طور پیوسته فرسوده می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی به شخصی آسان می شوند، با این حال قابل انجام است سال ها اندازه بکشد.

درائلوس می‌گوید به دلیل، اسناد جستجو در محصولی بوده‌اند کدام ممکن است انصراف‌های پوستی جدید را بیشتر جلوه دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت بهتری داشته باشد.

چرا پیاز برای انصراف های پوستی؟

هر گونه توهین به منافذ و پوست – خواه بریدگی هر دو زخم باشد هر دو کشش فوری کدام ممکن است در نتیجه تحمیل علائم کشیدگی تبدیل می شود – همراه خود تحریک در کنار است.

Draelos می گوید پیاز تشکیل فلاونوئیدها، مرتب سازی آنتی اکسیدان است کدام ممکن است دارای خواص ضد التهابی است.

او می گوید کدام ممکن است محصول جدید علاوه بر این تشکیل پنی ورت است، طبیعی کدام ممکن است در آسیا، آفریقا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا کشف شد تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواص ضد التهابی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور فشرده در طب خالص هندی برای التیام زخم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

درائلوس می گوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای گوگرد است کدام ممکن است همراه خود میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عفونت ها نبرد می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی لوسیون مرطوب کننده کمک خواهد کرد که شما آبرسانی مجدد منافذ و پوست.

لوسیون پیاز {کمک می کند} به همان اندازه علائم کشش به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت بهتری داشته باشند

این بررسی جدید برای ادغام کردن ۵۴ زن ۱۸ به همان اندازه ۴۵ ساله بود کدام ممکن است دارای علائم کشش جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درست مثل در نیمه بیرونی ران شخصی بودند.

به نظر می رسد یک چهارم اجتناب کرده اند لوسیون را ۲ بار در روز به مدت ۱۲ هفته روی یکی اجتناب کرده اند علائم کشش شخصی استفاده کردند. علامت کششی تولید دیگری هیچ درمانی اکتسابی نکرد.

چون آن است توسط شخصی خانمها تصمیم گیری کردند، استرچ مدل معامله با شده بیشتر به نظر می رسد، کمتر بنفش بود، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناخوشایند تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسان تر اجتناب کرده اند استرچ مدل معامله با نشده بود. آنها بعد اجتناب کرده اند ۲ هفته معامله با متوجه تمایز شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تمایز در تمام ۱۲ هفته بررسی یکپارچه داشت.

محققان علاوه بر این خاطرنشان کردند کدام ممکن است کشش معامله با شده در آغاز هفته دوم در مقابل همراه خود انصراف‌هایی کدام ممکن است معامله با نشده بودند، به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت بهتری داشتند. با این حال به همان اندازه هفته هشتم معامله با متوجه تمایز قابل توجهی در قرمزی نشدند.

هیچ عالی اجتناب کرده اند خانمها هیچ عارضه جانبی را گزارش نکردند.

اگرچه این لوسیون روی پسرها آزمایش نشده است، درائلوس می گوید کدام ممکن است آن را برای پسرها نیز طرفدار می تنبل.

زایشنر می گوید: “اسناد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبتلایان جستجو در انتخاب های درمانی صحیح برای انصراف های پوستی بوده اند. استفاده اجتناب کرده اند لوسیون تشکیل عصاره پیاز قابل انجام است انتخاب امیدوارکننده ای برای مشکلی باشد کدام ممکن است در جاری حاضر هیچ درمانی ندارد.”

به مشاوره سخنگوی Merz، عالی لوله ۵.۲۹ اونس کدام ممکن است Mederma Stretch Marks Therapy عنوان دارد، همراه خود قیمت ۳۹.۹۹ دلار در داروخانه ها به کالا می رسد.
حاضر اسلاید


جراحی پلاستیک: عکس های در گذشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند جراحی های شکوه
به حاضر اسلاید مراجعه کنید

دارایی ها

دارایی ها: شصت را انتخاب کنید و انتخاب کنید هشتمین نشست سالانه آکادمی منافذ و پوست آمریکا، میامی بیچ، فلوریدا، ۵ به همان اندازه ۹ مارس ۲۰۱۰.

Zoe Draelos، MD، استادیار منافذ و پوست، وسط پزشکی دانشکده دوک، دورهام، NC

Joshua Zeichner، MD، سرپرست تحقیقات شکوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علمی، Mt. وسط پزشکی سینا، شهر نیویورک.

©۲۰۱۰ WebMD, LLC. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/