رفتن به نوشته‌ها

لاغری سریع ران ها با لیپوساکشن و جراحی لیفت لگن و هزینه


برای بسیاری از افراد ، با افزایش سن ، ناحیه ساق پا به طور فزاینده ای مشکل ساز می شود ، در حالی که دیگران متوجه می شوند که پس از کاهش وزن ، رژیم غذایی ران ها و ورزش ها مقاوم هستند. این می تواند سلول های چربی باشد سلولیت پوست اضافی روی ران ایجاد می شود و باعث می شود افراد سنگین تر ، پیرتر و تناسب اندام بیشتری نسبت به آنچه که هستند به نظر برسند. شل شدن پوست ران نیز می تواند افراد را از ظاهر خود آگاه کند. در حالی که برخی از افراد با ورزش سخت و رژیم غذایی سالم نتایج خوبی می گیرند ، برخی دیگر مشکل دارند یا حتی تناسب ران خود را غیرممکن می دانند. خوشبختانه جراحی پلاستیک دو راه حل ایده آل بالقوه در قالب جراحی لیفت لگن است تزریق چربی ارائه می دهد. لیفت ران یک راه عالی برای رسیدن به ران های سفت تر و جذاب تر است. این روش به ویژه برای کسانی که مستعد افتادگی پوست و پوست اضافی در نتیجه کاهش وزن هستند مفید است. جراحی لیفت ران برای از بین بردن چربی اضافی انجام نشده است. اگر پوست قابلیت ارتجاعی خوبی دارد و می تواند به طور طبیعی با خطوط جدید بدن سازگار شود ، لیپوساکشن به تنهایی می تواند چربی اضافی تجمع یافته در زیر پوست را از بین ببرد. در مواردی که خاصیت ارتجاعی پوست ضعیف است ، ممکن است لیفت ران با لیپوساکشن توصیه شود.

تکنیک های زیادی برای جراحان وجود دارد که به آنها امکان می دهد عمل های لیفت مفصل ران را متناسب با نیازهای دقیق هر بیمار انجام دهند. دقیقا، تزریق چربی ران می تواند از روشی استفاده کند که می خواهید بین ران ها کمی فاصله بیندازید. این روش چربی اضافی را از قسمت داخلی ران خارج می کند و فضایی بین قسمت داخلی بالای ران باقی می ماند. اما اگر از افتادگی پوست ناحیه ران نیز رنج می برید ، لیپوساکشن ران در درمان آن بسیار بی تاثیر خواهد بود. در چنین مواردی ، آنچه شما نیاز دارید جراحی لیفت است. تکنیک لیفت ران مناسب ترین روش برای شماست. در نهایت ، بهترین راه برای یافتن روش مناسب برای شما مشورت با افرادی است که در این زمینه تجربه دارند و یک جراح متخصص. ما تخصص داریم کلینیک تناسب اندام الرازی آنها می توانند روش مناسب را به ویژه برای نیازها و انتظارات شما توصیه کنند. برای دریافت مشاوره یا رزرو نوبت با شماره ها 10218834029 – 02188333259 – 1021880253504 تماس.

پیشینیان


تزریق چربی ران برای بیمارانی با وزن طبیعی و ثابت که کیسه های چربی اضافی روی ران دارند مناسب است. این روش برای کسانی که پوست سفت و کشسانی خوبی دارند ، بهترین کار را می کند ، زیرا این روش باعث شل شدن پوست و سلولیت تخریب نکنید. لیپوساکشن ران و جراحی زیبایی ران به طور کلی برای بیمارانی که چین و چروک بیش از حد در پوست ران دارند توصیه نمی شود ، زیرا این روش می تواند چین و چروک ها را بدتر کند. کسانی که پوست افتاده دارند ممکن است بخواهند به جای آن از لیفت ران استفاده کنند. لیفت ران یک روش جراحی ران است که با جایگزینی چربی پوست اضافی ، ظاهر ران ها را تغییر می دهد و خطوط ران را صاف تر و مناسب تر نشان می دهد. این روش برای بیمارانی که در اثر کاهش وزن شدید یا جراحی حاملگی دچار افتادگی پوست در ران و زانو شده اند ، بهترین گزینه است. این استانداردها به حفظ ایمنی بیمار در طول عمل کمک می کند و شانس بیمار را برای دستیابی به ظاهر جدید به حداکثر می رساند. معمولاً یک فرد واجد شرایط لیفت ران در موارد زیر است:

 • وزن خود را ثابت نگه دارید.
 • سلامت عمومی خوبی داشته باشید.
 • از نظر روحی سالم باشید.
 • شما انتظارات واقع بینانه ای در مورد درمان خود دارید.
 • قادر به حفظ رژیم غذایی سالم و ورزش بعد از جراحی مفصل ران برای حفظ نتایج مطلوب.

آمادگی قبل از جراحی


جراح دستورات قبل از عمل برای لاغری ران را ارائه می دهد ، به هر س questionsالی که بیمار ممکن است داشته باشد پاسخ می دهد ، یک شرح حال پزشکی کامل ارائه می دهد و یک معاینه فیزیکی برای تعیین آمادگی بیمار انجام می دهد. قبل از عمل ، جراح از شما می خواهد موارد زیر را رعایت کنید:

 • قبل از عمل جراحی ران ، از شما خواسته می شود که سیگار نکشید تا روند بهبودی تسریع شود.
 • از مصرف آسپرین ، برخی داروهای ضدالتهاب و برخی داروهای گیاهی که می توانند خونریزی را افزایش دهند ، خودداری کنید.
 • صرف نظر از نوع جراحی ، مهم است که قبل و بعد از عمل برای حفظ ایمنی بدن هیدراته شوید.
 • جراح اطمینان می دهد که بیمار وزن قابل توجهی را برای مدت زمان طولانی حفظ می کند ، زیرا وزن مجدد مجدد می تواند اثرات جراحی مفصل ران را به خطر بیندازد.

روش لیپوساکشن


در جراحی تزریق چربی ران یک برش کوچک در قسمت داخلی ران ایجاد می شود. یک لوله یا کانول کوچک به داخل ران وارد می شود تا چربی اضافی برداشته شود. چربی داخل ران حاوی فیبر بسیار کمی است و دارای کیفیت ژل نرم است که جذب آن را آسان می کند. میکرو کانولا معمولاً با قطر 1.5 تا 2.8 میلی متر استفاده می شود زیرا اجازه می دهد چربی بیشتری دفع شود. کانول های با قطر بیشتر تمایل به ایجاد ناهنجاری های سطحی دارند ، بنابراین جراحان از استفاده از آنها اجتناب می کنند.

جراحی لیفت ران


دو نوع عمل لیفت ران در جراحی زیبایی ران وجود دارد:

آسانسور میانی ران (داخلی)

برشی در ناحیه ران ایجاد می شود و چربی و پوست اضافی در قسمت داخلی ران برداشته می شود. تزریق چربی نیز ممکن است گنجانده شود ، اما نه همیشه ، بسته به نیازهای فردی بیمار. ناحیه ران به زانو تغییر شکل داده و این عمل برای ران دیگر تکرار می شود.

لیفت جانبی (خارجی) ران

این یک روش پیچیده تر است که معمولاً شامل تغییر شکل باسن و همچنین قسمت بیرونی ران و برداشتن بافت بیشتر است. تأثیر جراحی بیشتر است و خاصیت ارتجاعی پوست پس از جراحی کاهش می یابد ، بنابراین وزن باید حفظ شود.

تقویم


نتایج سفت شدن و کاهش ران ها بلافاصله پس از عمل قابل توجه است که باعث ایجاد کبودی ، تورم و درد در بیمار برای مدتی می شود. اگر درد بیمار شدید یا طولانی است ، با جراح تماس بگیرید تا ببینید آیا درد ، کبودی و تورم طبیعی است یا نشانه مشکل است. نتایج لیپوساکشن دائمی است ، زیرا به این ترتیب فرد به خوبی از شر سلول های چربی خلاص می شود. با این حال ، این امر باعث نمی شود بیمار در برابر اثرات افزایش وزن و افزایش سن ، به ویژه در سایر نواحی ران و دیگر بافت های بدن ، مصون بماند.

بهبود


جراح در مورد مدت زمان بازگشت بیمار به سطح عادی فعالیت با بیمار صحبت می کند. مهم است بدانید که زمان بهبودی افراد بسیار متفاوت است.

دو هفته اول

 • در 10 تا 14 روز اول ، بیمار فقط باید فعالیت های سبک انجام دهد.
 • این دوره بحرانی برای بهبود است و بیمار باید در صورت وجود علائم عفونت یا بی خوابی هوشیار باشد و بلافاصله به پزشک اطلاع دهد.
 • کشش گرانشی و فعالیت هایی مانند راه رفتن ، نشستن و خم شدن می تواند باعث ایجاد کشش در ناحیه بخیه شود ، بنابراین بیمار باید حرکات خود را با دقت و داوطلبانه انجام دهد.
 • برای بیمار بسیار مفید خواهد بود که در چند روز اول بهبودی شخصی را برای بهبودی داشته باشد.

از دوم تا هشتم

 • ممکن است بیمار برای بهبود خطوط ران در ماه اول نیاز به پوشیدن لباس فشرده سازی داشته باشد.
 • تورم باید بین سه تا پنج هفته کاهش یابد.
 • بعد از دو تا سه هفته اول ، بیمار می تواند رانندگی و پیاده روی را برای ورزش از سر بگیرد ، مگر اینکه این فعالیت ها باعث ایجاد درد نشوند.
 • از بلند کردن و دویدن سنگین به مدت شش تا هشت هفته خودداری کنید.

خطرات


همه جراحی ها تا حدی ریسک دارند. برخی از عوارض احتمالی بلند کردن و کاهش ران عبارتند از:

 • واکنش منفی به بیهوشی
 • هماتوم یا سروما (تجمع خون یا مایع در زیر پوست که ممکن است نیاز به برداشتن داشته باشد).
 • عفونت و خونریزی
 • حواس را تغییر دهید
 • زخم ها
 • عکس العمل های آلرژیتیک
 • آسیب به زیرساخت ها
 • نتایج نامطلوب ممکن است به عملیات اضافی نیاز داشته باشد.

بیمار می تواند با پیروی از توصیه ها و دستورالعمل های جراح قبل و بعد از لیفت باسن ، خطرات خاصی را کاهش دهد.

هزینه


لیفت ران یک روش شخصی است که با توجه به ترجیحات خاص بیمار ، نیازهای پزشکی و قسمت مورد نظر ران انجام می شود ، بنابراین هزینه جراحی ها می تواند بسیار متفاوت باشد. عواملی که معمولاً بر هزینه لیفت ران تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • مقدار و محل پوست ، چربی و بافت اضافی
 • آزمایشات تشخیصی مورد نیاز
 • داروها و لوازم مورد نیاز پس از عمل
منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *