قرص لاغری Acomplia باعث کاهش چند پوند تبدیل می شود


تحقیق به تحقیقات جذاب با اشاره به داروی رژیم غذایی تجربی می افزاید


اطلاعات پزشکی WebMD

تجزیه و تحلیل شده توسط مایکل اسمیت، MD
سه شنبه ۸ مارس ۲۰۰۵

۸ مارس ۲۰۰۵ (اورلاندو) — تحقیقات جدید نماد می دهد کدام ممکن است داروی رژیمی آزمایشی Acomplia به کاهش چند پوند نامطلوب به همان اندازه ۲ سال {کمک می کند}.

پس اجتناب کرده اند ۲ سال معامله با، مبتلایان {در این} تحقیق کاهش چند پوند ۱۶ پوندی را محافظت کردند. بیش اجتناب کرده اند خوب سوم بیمارانی کدام ممکن است این دارو را خوردن کردند، ۱۰ سهم وزن هیکل شخصی را اجتناب کرده اند انگشت دادند.

این دارو خوب وسط لذت را در ذهن هدف مکان ها کدام ممکن است محققان معتقدند همراه خود پرخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر رفتارها مربوط به سیگار کشیدن شرح داده می شود. این تجزیه و تحلیل جدید چهارمین تحقیق خوش بینانه روی این دارو است کدام ممکن است نماد می‌دهد Acomplia می‌تواند وزن شخصی را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اشخاص حقیقی در انصراف سیگار کمک تدریجی.

دکتر لوک ون گال، بیش اجتناب کرده اند ۱۵۰۰ بزرگ شده دارای {اضافه وزن} را در یک واحد تحقیق ۲ ساله مورد تحقیق قرار داد. نتایج در مونتاژ آموزشی کالج روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق آمریکا در سال ۲۰۰۵ گزارش شد.این تحقیق توسط Sanofi-Aventis، خوب نمایندگی داروسازی مستقر در پاریس کدام ممکن است در جاری بهبود این دارو مورد استفاده قرار گیرد پزشکی است، تامین پولی شد.

در نوامبر ۲۰۰۴، داگلاس گرین، MD، معاون امور پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظارتی نمایندگی برای Sanofi-Aventis، به WebMD ذکر شد کدام ممکن است این نمایندگی قصد دارد در سه ماهه دوم سال ۲۰۰۵ برای تایید به گروه وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروی آمریکا کشتی تدریجی.

اکنون بیایید تصور کنیم کدام ممکن است داده های محکم را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل تکرار در جاری مقدمه هستیم [Acomplia] ون گال، درک دیابت شناسی، متابولیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​خورده شدن پزشکی در دانشکده آنتورپ بلژیک می گوید: این به اشخاص حقیقی {کمک می کند} وزن کم کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزن شخصی را محافظت کنند.

اینچ اجتناب کرده اند کمر

نمایندگی‌کنندگان تحقیق به‌طور تصادفی برای خوردن دوز کم Acomplia (5 میلی‌خوب و دنج)، Acomplia همراه خود دوز بالا (۲۰ میلی‌خوب و دنج)، هر دو دارونما قطع شدند. جدا از این، به همه مبتلایان آگاه شد کدام ممکن است انرژی دریافتی روزانه شخصی را ۶۰۰ انرژی کاهش دهند. هیچ دستورالعمل رژیم غذایی خاصی به آنها داده نشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این طرفدار هایی برای بازی به آنها داده نشد.

پس اجتناب کرده اند ۲ سال، بیمارانی کدام ممکن است ۲۰ میلی خوب و دنج خوردن کردند، منطقی۱۶ کیلو اجتناب کرده اند انگشت دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وزن شخصی را محافظت کردند. بیمارانی کدام ممکن است کمترین دوز Acomplia را خوردن کردند منطقی۱۰ کیلو اجتناب کرده اند انگشت دادند. بیمارانی کدام ممکن است دارونما خوردن کردند منطقی۵.۵ کیلو وزن کم کردند.

به آگاه ون گال، شاید دلگرم‌کننده‌ترین آنها این باشد کدام ممکن است بیمارانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند آکومپلیا استفاده می‌کنند اینچ اجتناب کرده اند کمرشان کم شده است، کدام ممکن است به طور قابل توجهی ضروری است از غول پیکر شدن در اطراف کمر همراه خود افزایش خطر بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت شرح داده می شود.

ون خال می گوید کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است اجتناب کرده اند انگشت دادن ۲.۲ کیلو وزن خوب اینچ اجتناب کرده اند کمر خواهید کرد بردن تبدیل می شود. معمول افت کمر برای بیمارانی کدام ممکن است ۲۰ میلی خوب و دنج خوردن کرده بودند ۳ اینچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای {افرادی که} دوز کمتری خوردن کرده بودند ۱.۳ اینچ بود.

پس اجتناب کرده اند سال اول معامله با، ۳۹ سهم اجتناب کرده اند بیمارانی کدام ممکن است دوز بالای Acomplia خوردن کردند، توانستند به هدف شخصی یعنی کاهش ۱۰ سهم اجتناب کرده اند وزن شخصی برسند. پس اجتناب کرده اند ۲ سال، ۳۲ سهم اجتناب کرده اند بیمارانی کدام ممکن است دوزهای بالا خوردن می کردند، این مرحله کاهش چند پوند را محافظت کردند.

ون خال می گوید آن را حیاتی است دلگرم کننده است، از “مردمان در همه زمان ها می گویند کدام ممکن است می خواهند ۴۰ کیلو وزن کم کنند، با این حال خواهید کرد می توانید همراه خود کاهش ۱۰ سهم وزن هیکل شخصی به مزایای بهزیستی دقیق برسید. این می تواند یک هدف دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمن است.” او می‌گوید تحقیق تولید دیگری گزارش داده‌اند کدام ممکن است بیمارانی کدام ممکن است به هدف ۱۰ درصدی رسیده‌اند، خطر ابتلا به دیابت را به نصف کاهش می‌دهند.

جولیوس گاردین، رئیس بخش روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق در بیمارستان عرف جان می گوید: “پرس و جو اینجا است کدام ممکن است همه ما می دانیم کدام ممکن است کشتی همراه خود مشکلات وزنی چیزی بیش اجتناب کرده اند خوب نبرد ۲ ساله است. آرزو می کنیم ببینیم کدام ممکن است خواه یا نه این لاغری تمدید شده مدت است هر دو خیر.” دیترویت Jardine در تحقیق Acomplia نمایندگی نداشت.


تأمین: کالج آمریکایی روده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق ۲۰۰۵ مونتاژ آموزشی، اورلاندو، فلوریدا، ۶-۹ مارس، ۲۰۰۵. Luc van Gaal، MD، دانشکده آنتورپ، بلژیک. جولیوس گاردن، MD، بیمارستان عرف جان، دیترویت.

© ۲۰۰۵ WebMD Inc. تمام حقوق محافظت شده است
خوب پرس و جو


کاهش چند پوند معده در گذشته اجتناب کرده اند هر جای عکس در حال وقوع است.
پاسخ را ببینید


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/