قربانیان می گویند آب و هوای محلی پایین عوارض است


بوهای پرخطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید صداهای بلند نیز شناخته شده به عنوان محرک عوارض شناخته می شوند

نوشته شده توسط سالین بویلز
WebMD Health News

تجزیه و تحلیل شده توسط لوئیز چانگ، MD

۱۳ مارس ۲۰۰۸ – خاص نیست {افرادی که} سردردهای مکرر دارند می توانند آب و هوای محلی را پیش سوراخ بینی کنند هر دو خیر، با این حال اکثر آنها معتقدند اصلاحات آب و هوای محلی باعث عوارض آنها تبدیل می شود.

در یک واحد نظرسنجی کدام ممکن است توسط بنیاد سراسری عوارض (NHF) به پایان رسید، اجتناب کرده اند هر ۴ نفری کدام ممکن است سردردهای مکرر داشتند، سه نفر اصلاحات آب و هوای محلی هر دو فشار هوا را شناخته شده به عنوان محرک گزارش کردند.

انواع مشابهی گفتند کدام ممکن است برای کاهش قرار تکل کشف نشده دود سیگار اجتناب کرده اند کافه‌ها هر دو کلوپ‌ها دوری می‌کردند، ۵۱ نسبت گزارش کردند کدام ممکن است در موقعیت به نمایندگی در اجرای زنده‌های همراه خود صدای بلند نیستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۸ نسبت نیز گفتند کدام ممکن است زمان شخصی را همراه خود کامپیوتر محدود کرده‌اند – همه اینها برای جلوگیری اجتناب کرده اند عوارض. .

این نظرسنجی برای تعیین اجزا محیطی طراحی شده است کدام ممکن است مبتلایان آنها را محرک بی نظیر عوارض می دانند.

جدا از اصلاحات آب و هوای محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قله، نورهای خوب هر دو چشمک زن، بوهای پرخطر، دود سیگار را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسیقی بلند بیشتر اوقات شناخته شده به عنوان محرک اشاره کردن شدند.

سوزان ای. سیمونز، سرپرست اجرایی NHF، می‌گوید کدام ممکن است افراد بیشتر اوقات در پیش آگهی دلیل برای سردردشان ضرر دارند، از بالقوه است مختلط اجتناب کرده اند اجزا دخیل باشند.

او به آنلاین‌ام‌دی می‌گوید: «این کار می‌تواند کارآگاهی زیادی را بطلبد، این دلیل است است کدام ممکن است از گرفتن دفترچه خاطرات عوارض فوق العاده ضروری است. محل کار خاطرات عوارض کدام ممکن است در یک واحد فاصله سه ماهه نگهداری تبدیل می شود ممکن است یکی اجتناب کرده اند بهتر از ابزارهایی باشد کدام ممکن است دکتر ممکن است برای پیش آگهی از واقعی دارد.

باران را بی ارزش بدان

حدود ۲۸ میلیون آمریکایی اجتناب کرده اند میگرن مبارزه کردن می برند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ نسبت اجتناب کرده اند دختران و هشت نسبت اجتناب کرده اند پسرها عالی هر دو تعدادی از حمله میگرنی را در کل اقامت شخصی تخصص می کنند.

در نظرسنجی اجتناب کرده اند نزدیک به ۲۰۰ نفر همراه خود سردردهای مکرر، اجتناب کرده اند هر سه نفر عالی نفر {به دلیل} عوارض بازدید محدودی را گزارش کرد.

۷۴ نسبت گفتند کدام ممکن است قابلیت آنها برای نمایندگی در ورزش های خارج اجتناب کرده اند منزل {به دلیل} اصلاحات آب و هوای محلی، قله، بادهای از حداکثر هر دو نورهای روشن محدود شده است.

لزلی کلمن، متخصص ذهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصاب مستقر در آتلانتا، به WebMD می‌گوید کدام ممکن است خاص نیست اصلاحات آب و هوای محلی چگونه می‌تواند باعث عوارض شود، با این حال برخی تحقیقات آرم می‌دهند کدام ممکن است عوارض باعث تحمیل عوارض می‌شود.

در یک واحد تحقیق گزارش شده در سال ۲۰۰۴، محققان تقویم عوارض بیمارانی کدام ممکن است معتقد بودند آب و هوای محلی عملکرد مهمی در عوارض آنها دارد را همراه خود داده های آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای سرویس سراسری هواشناسی ارزیابی کردند.

آنها به این نتیجه رسیدند کدام ممکن است در حالی کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است متغیرهای آب و هوای محلی بالقوه است همراه خود عوارض ارتباط داشته باشند، مبتلایان بیشتری معتقد بودند کدام ممکن است آب و هوای محلی اصولاً اجتناب کرده اند آنچه کدام ممکن است بوده، مسئله .

استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هورمون ها در نتیجه عوارض می شوند

کلمن، MD، سرپرست پزشکی وسط عوارض در آتلانتا می‌گوید: «من می خواهم همه وقت آن را اجتناب کرده اند بیمارانم می‌شنوم. متنوع اجتناب کرده اند آنها به من می خواهم گفتند کدام ممکن است حتی در گذشته اجتناب کرده اند اینکه متوجه شوند آب و هوای محلی اصلاح کرده است، متوجه اصلاح در عوارض شخصی شده‌اند.»

در نظرسنجی شخصی کلمن اجتناب کرده اند ۱۲۰۷ تحت تأثیر میگرن، ۸۰ نسبت اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان استرس را شناخته شده به عنوان محرک عوارض، ۵۷ نسبت ضعیف وعده های غذایی را شناخته شده به عنوان محرک میگرن، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۳ نسبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۰ نسبت را به همین ترتیب اصلاحات آب و هوای محلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات خواب را شناخته شده به عنوان محرک اشاره کردن کردند.

در همین نظرسنجی کدام ممکن است در ماه مه قبلی گزارش شد، ۶۵ نسبت اجتناب کرده اند مبتلایان گفتند کدام ممکن است نوسانات هورمونی باعث عوارض آنها شده است.

کلمن می‌گوید: «{برای بسیاری} اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی، عالی محرک این کار را انجام نمی‌دهد، اما علاوه بر این محرک‌های زیادی این کار را انجام می‌دهند. “اگر مبتلایان بتوانند بفهمند چه چیزی باعث آنها شده است، قطعا می توانند اجتناب کرده اند برخی سردردها جلوگیری کنند.”

دارایی ها: نشست سالانه صفحه بحث روانشناسی آمریکا، ۱۲ مارس ۲۰۰۸، بالتیمور. جان سی. پابرهنه، دکترا، وسط پزشکی دانشکده دوک، دورهام، NC ردفورد بی. ویلیامز، MD، رئیس بخش روانپزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علوم رفتاری، وسط پزشکی دانشکده دوک، دورهام، NC بورلی پرومت، دکتری، پروفسور پژوهشی، MD وسط دانشکده دوک، دورهام، NC دونالد لاوان، MD، سخنگوی صفحه بحث روده ها آمریکا. استادیار علمی پزشکی، دانشکده پنسیلوانیا.

© ۲۰۰۸ WebMD Inc. تمام حقوق ذخیره شده است است
عالی پرس و جو


چه کسانی اصولاً اجتناب کرده اند میگرن مبارزه کردن می برند؟
پاسخ را ببینید


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/