فیلم | آخرین نسخه هیولای ترسناک که سلطان آفرود است! / غیر ممکن، فقط ۱۵ میلیارد! – خبر خوب اساسی


Paramount Marauder جدید معرفی شد. این هیولای زرهی نسبت به نسل اول خود به روز شده است. Marauder Mark 2 مشابه نسخه اصلی است، اما سیستم نسبت به نسخه قبلی خود به روز شده است. این وسیله نقلیه که می تواند از مسافران در برابر مین ها و انفجارهای بالستیک محافظت کند، از شاسی مونوکوک دو لایه استفاده می کند که مقاومت بالایی در برابر مین ها دارد.

رابط راننده نسبت به نسل قبل بهبود یافته است تا خودرو به راحتی برای انجام کارهای مختلف آماده شود. این شرکت قصد دارد نسل دوم Paramount Marauder را در دو نوع فرمان راست و چپ به طور همزمان تولید کند. همچنین فرآیند تبدیل از سمت راست به سمت چپ و بالعکس در مدت ۲ ساعت قابل انجام است.

Marader Mark 2 مجهز به سیستم جدیدی است که می تواند سطح ارگونومی، راحتی و قابلیت استفاده خودرو را افزایش دهد. این خودرو اکنون مسیرهای سخت تری را نسبت به قبل طی می کند و حداقل خستگی را نیز برای سرنشینان به ارمغان می آورد.

این وسیله نقلیه می تواند بهتر از قبل از جان مسافران به ویژه سربازان محافظت کند. لازم به ذکر است که Paramount Marauder در نسخه های قبلی در ارتش های جنوب شرق آسیا، آسیای میانه، خاورمیانه و آفریقا استفاده می شد و می تواند در شرایط سخت مانند منفی ۲۰ درجه تا ۵۰ درجه سانتیگراد در نبردهای مختلف با نیروها شرکت کند.