فراخوان جشنواره شعر کودک «بر بال امنیت» تمدید شد – اردوی جدید اخبار خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و معاونت آفرینش های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این فراخوان با موضوع “شعر تربیتی، تبلیغی و پیشگیرانه” مناسب برای مخاطب کودک» پیش از این همزمان با جشنواره ملی ادبیات کودک در ۲۷ تیرماه و نوجوان آزاد شد.

این جشنواره با هدف ارتقای دانش پیشگیرانه و مهارت های اجتماعی کودکان و دعوت غیرمستقیم آنها به مراقبت از بدن، رعایت قانون و ترویج فرهنگ قانون گرایی با هدف بهره مندی از مهارت ها، مهارت ها و خلاقیت های ایثارگران برگزار می شود. شاعر تولید شعری پرمعنا، طنین انداز، روشنفکرانه، ماندگار و الهام بخش که بتوان از آن در تولید آثار هنری و چند رسانه ای استفاده کرد و کودکان را به سمت فرهنگ نظم و انضباط و رعایت قانون از طریق شعر حرفه ای برای کودکان سوق داد، با پیشگیری انجام می شود. رویکرد.

افراد بالای ۱۶ سال می توانند در این جشنواره شرکت کنند و هر شرکت کننده می تواند حداقل ۵ شعر ارسال کند. ارسال شعر در هر قالب شعری نیز رایگان است و شعر باید برای کودکان و نوجوانان سروده شود.

مهلت ارسال آثار به جشنواره پیش از این ۲۷ شهریور (روز شعر و ادب فارسی و یاد استاد شهریار) اعلام شده بود که هم اکنون تا ۳۱ شهریور تمدید شده است. اختتامیه جشنواره ۲۵ مهرماه (همزمان با هفته فرماندهی نیروی انتظامی) برگزار و نتایج دادگاه اعلام و جوایزی اهدا خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در جشنواره شعر «بر بال امنیت» می توانند با مراجعه به سایت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی kpf.ir و مطالعه فراخوان و اطلاعات کامل این رویداد و تکمیل آن در این مراسم شرکت کنند. . فرم های مرتبط و بارگذاری فایل کار اثر باید در قالب مقاله و فراخوان به جشنواره ملی شعر کودک «بر بال دفاع» ارسال شود.

همچنین دبیر جشنواره در ایام هفته و در ایام جشنواره با شماره تلفن ۰۲۱۸۱۸۲۳۷۰۹ (اداره فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران) از ساعت ۹ الی ۱۲ به سوالات پاسخ خواهد داد.