فایزر آزمایشات baxlovid را برای کووید در کودکان ۶ به همان اندازه ۱۷ ساله تحریک کردن کرده است


عکس خبر: فایزر آزمایش baxlovid برای کووید را در کودکان 6 تا 17 ساله آغاز کرده است.

چهارشنبه ۹ مارس ۲۰۲۲ (HealthDay News)

نمایندگی فایزر ادعا کرد. روز سه‌شنبه فاز ۲/۳ آزمایش علمی قرص ضد ویروس کووید شخصی را به تماس گرفتن Paxlovid در کودکان ۶ به همان اندازه ۱۷ ساله راه‌اندازی کرد.

در ادعا مطبوعاتی این نمایندگی آمده است کدام ممکن است این کارآزمایی امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اثربخشی دارو را در کودکان تحت تأثیر علائم کووید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عفونت تایید شده کدام ممکن است در بیمارستان بستری نشده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشف نشده خطر ابتلا به بیماری از حداکثر هستند، تعیین مقدار می‌تنبل.

مایکل دولشتاین ذکر شد: «اجتناب کرده اند تحریک کردن همه‌گیری، بیش اجتناب کرده اند ۱۱ میلیون کودک زیر ۱۸ سال تنها در آمریکا برای COVID-19 سازنده شده‌اند کدام ممکن است حدود ۱۸ سهم اشیا گزارش‌شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه بستری شدن بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰۰۰ نفر در بیمارستان می‌شود.» سرپرست ارشد آموزشی فایزر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشد جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پزشکی {در این} ادعا ذکر شد کدام ممکن است نیازهای برآورده نشده قابل توجهی در امکانات سرپایی موجود است کدام ممکن است کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان می توانند کمک خواهد کرد که شما جلوگیری اجتناب کرده اند پیشرفت بیماری های انتقادی اجتناب کرده اند جمله بستری شدن در بیمارستان هر دو از دست دادن زندگی اجتناب کرده اند آن استفاده کنند.

Dolstein ذکر شد: “Baxlovid در جاری حاضر در متعدد اجتناب کرده اند کشورهای جهان مجوز هر دو تایید شده است، همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۱.۵ میلیون فاصله حاضر شده به همان اندازه به در امروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۳۰ میلیون مورد پیش بینی کمک خواهد کرد که شما کشتی همراه خود این بیماری ویرانگر.”

آزمایش فایزر برای ادغام کردن حدود ۱۴۰ فرد مبتلا تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را در ۲ گروه مکان ها به همان اندازه عواقب دوزهای مختلف بر مقدمه وزن خاص شود.

Paxlovid 2 داروی ضد ویروسی را مخلوط کردن می تنبل: نیریماتیلویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریتوناویر. نمایندگی کنندگان در گروه اول کدام ممکن است حداقل ۸۸ کیلو وزن دارند، ۳۰۰ میلی خوب و دنج نیریماتیلویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰ میلی خوب و دنج ریتوناویر ۲ بار در روز به مدت ۵ روز بدست آمده خواهند کرد.

این دوزی است کدام ممکن است در جاری حاضر توسط FDA برای مبتلایان پرخطر COVID-19 12 ساله هر دو بهتر کدام ممکن است حداقل ۸۸ کیلو وزن دارند منتفی است.

به نمایندگی کنندگان گروه دارونما کدام ممکن است بین ۴۴ به همان اندازه ۸۸ کیلو وزن دارند، ۱۵۰ میلی خوب و دنج نیریماتیلویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰ میلی خوب و دنج ریتوناویر خوراکی ۲ بار در روز به مدت ۵ روز داده تبدیل می شود.

به آگاه فایزر، آزمایشات علمی بر روی مبتلایان ۱۸ ساله هر دو بهتر آرم داده است کدام ممکن است baxlovid خطر بستری شدن در بیمارستان هر دو از دست دادن زندگی را به همان اندازه ۸۹ سهم کاهش می دهد، اگر ظرف تعدادی از روز پس اجتناب کرده اند اولین علائم تجویز شود.

اگرچه واکسن کووید فایزر برای اشخاص حقیقی زیر ۵ سال منتفی است، با این حال معامله با برای جوانان منع شده است.

دکتر جان فارلی، سرپرست محل کار بیماری های عفونی در وسط تعیین مقدار دارو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیقات در داروهای جدید، ماه قبلی طی عالی وبینار صفحه بحث پزشکی آمریکا ذکر شد: “ما همراه خود نمایندگی ها برای مخلوط آوری داده های کودکان کار می کنیم.” CNN اشاره کردن شده. وی افزود کدام ممکن است داده های امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این داده هایی با توجه به نحوه حرکت داروها در هیکل مهم {خواهد بود}.

کودکان قابل دستیابی است در تأثیر کووید از نزدیک فرد مبتلا شوند، با این حال کمتر اجتناب کرده اند بزرگسالان در بیمارستان بستری می شوند. در همین جاری، آکادمی اطفال آمریکا روز دوشنبه گزارش داد، اشیا جدید COVID-19 {در میان} کودکان آمریکایی در هفته قبلی برای اولین بار اجتناب کرده اند اوایل ماه اوت به زیر ۱۰۰۰۰۰ کاهش کشف شد. اشیا جدید در هفته قبلی نسبت به هفته در گذشته ۴۶ سهم کاهش کشف شد. این ششمین کاهش متوالی هفتگی اجتناب کرده اند بالا بیش اجتناب کرده اند ۱.۱۵ میلیون مورد جدید در هفته ۲۰ ژانویه است.

دانش تا حد زیادی

برای دانش تا حد زیادی با توجه به معامله با‌های کووید، به مؤسسه سراسری بهداشت آمریکا مراجعه کنید.

دارایی ها: ادعا مطبوعاتی فایزر، ۹ مارس ۲۰۲۲؛ ادعا مطبوعاتی فایزر، ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱؛ CNN

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.