عکس پرافتخارترین باشگاه دنیای فوتبال قصد دارد به مصاف طارمی برود آیا جادوی بازیکن ایرانی با انتقال خبرزاز شکسته می شود؟


به گزارش همشهری آنلاین، تمایل میلان برای جذب مهدی طارمی چیز جدیدی نیست. قهرمان ایتالیا نزدیک بود به مصاف سردار آزمون برود و چند ماه پیش زمزمه هایی مبنی بر احتمال حضور مهاجم پورتو بوشهری به گوش می رسید و حالا دوباره این خبر به گوش می رسد.

در آوریل سال جاری، روزنامه ایتالیایی توتو مرکاتو از علاقه پیولی سرمربی روسونری برای جذب مهدی قیدی خبر داد، اما رسانه های ایتالیایی گزارش دادند که پورتو برای جدایی ستاره ایرانی که منجر به جدایی میلان از طارمی شد، ۲۰ میلیون یورو درخواست کرده است. رفته

توتو مرکاتو تنها منبع معتبری نیست که داستان طارمی و میلان را روایت می کند. ۳ ماه پیش رودی گولتی، روزنامه نگار سایت اسپورت ایتالیا در صفحه توئیتر خود درباره موفقیت های چشمگیر طارمی در لیگ پرتغال و لیگ قهرمانان اروپا نوشت: تیم فوتبال پرتغال.

این روزنامه نگار معروف ایتالیایی نوشت: مذاکرات برای تعیین مبلغ قرارداد طارمی با تیم ایتالیایی از سوی روسونری آغاز شده است. بر اساس گزارش ها، باشگاه پورتو پرتغال برای فروش طارمی ۲۰ میلیون یورو پرداخت کرده است.

در نهایت مذاکرات طرفین بی نتیجه ماند و میلان پرونده جذب مهدی طارمی را بسته بود. آنها با توجه به مصدومیت های زیاد زلاتان ابراهیموویچ می خواستند یک فعال آماده و با تجربه داشته باشند و حالا که وضعیت تمدید قرارداد این پیرمرد سوئدی مشخص نیست، میلانی ها دوباره به طارمی آمده اند.

سایت پرتغالی مرکادو آزول در مطلبی به این موضوع اشاره کرد و نوشت: میلان همچنان از نزدیک مهدی طارمی مهاجم پورتو را دنبال می کند اما تاکنون موفق به جذب او نشده است. باشگاه ایتالیایی اخیرا بار دیگر با نمایندگان بازیکنان ایرانی تماس گرفت، اما باشگاه پورتو آماده است تا در مورد پیشنهادات فوق با طرف مقابل صحبت کند.

در ادامه این گزارش آمده است: پس از تماس هایی که در فصل گذشته انجام شد، میلان برای درک شرایط قرارداد با مهدی طارمی به بازار بازگشت. برخی معتقدند در ابتدای مذاکرات در صورت رسیدن پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی، پورتو آماده پیشنهاد طارمی خواهد بود، هرچند قبلا گفته بودند که بازیکن ایرانی را به یک بازیکن ایرانی فروخته اند که هزینه کمتری نسبت به عدم فروش داشته است.

عکس پرافتخارترین باشگاه دنیای فوتبال قصد دارد به مصاف طارمی برود آیا جادوی بازیکن ایرانی با انتقال خبرزاز شکسته می شود؟

در قسمت آخر این گزارش آمده است: یادتان باشد مهدی طارمی قبل از پایان قرارداد وارد سن ما می شود و کد فسخ ۶۰ میلیون یورو است. روزنامه پرتغالی روز گذشته اعلام کرد که پورتو برای خرید این ورزشکار پیشنهادی برای رفتن به ریو آوه نداده است، اما این درست نیست. همانطور که روزنامه ابولا امروز توضیح داد، چیزی جز اختلاف بین آژانس های نقل و انتقال بازیکنان وجود ندارد.

در حال حاضر سایر رسانه های معتبر در پرتغال یا ایتالیا به این موضوع واکنشی نشان نداده اند. باید دید خبر علاقه میلان به طارمی چقدر صحت دارد. آنها حتی تا آنجا پیش رفتند که با آزمون قرارداد امضا کردند، اما محقق نشد. آیا حضور بازیکنان ایرانی با لباس میلان متوقف می شود؟ باید صبر کنیم.
ny