عکس ها کمپین های مختلف شهرداری ها برای نصب پنل های خورشیدی کدام یک از شهرهای زیر در جهان بیشترین انرژی را از خورشید دارد؟


به گزارش همشهری آنلاین، مدیران بسیاری از شهرهای جهان به ویژه آمریکا در حال گسترش سامانه های خورشیدی برای تولید انرژی های تجدیدپذیر در شهرها و در نتیجه اثرات منفی مصرف انرژی شهری هستند. کاهش بحران آب و هوا و آلودگی هوا. البته نصب پنل خورشیدی در یک سیستم نیازمند الزامات خاصی است و نیاز به هزینه زیادی دارد. با این حال، اگر پنل های خورشیدی به طور گسترده در شهرها مورد استفاده قرار گیرند، با توجه به هزینه این گونه فعالیت ها پس از مدت کوتاهی، حداقل با کاهش هزینه انرژی شهری، مزایای آن به مراتب بیشتر از موانع نصب آنها خواهد بود. مصرف. جبران است.

در این زمینه، بسیاری از مدیران در راه اندازی نصب پنل های خورشیدی در سیستم های شهری با چالش های زیادی مواجه هستند و به دنبال آن راهکارهایی برای کاهش موانع موجود ارائه می شود.

توسعه اهداف بلندپروازانه برای خورشیدی کردن شهرها

بدون شک هدف از نصب پنل خورشیدی می تواند اجرای آن را تسهیل کند. در واقع، زمانی که مدیران شهری اهداف بلندپروازانه ای در ذهن دارند، بهتر است آنها را در مسیر توسعه استراتژی خود قرار دهند. در حال حاضر، بسیاری از توسعه دهندگان متعهد شده اند که در چند سال آینده از انرژی های تجدیدپذیر ۱۰۰٪ در شهرها استفاده کنند و گامی در جهت صفر شدن انتشار کربن بردارند.

عکس ها کمپین های مختلف شهرداری ها برای نصب پنل های خورشیدی کدام یک از شهرهای زیر در جهان بیشترین انرژی را از خورشید دارد؟

یکی از مهمترین این شهرها سن دیگو در ایالات متحده است که در لیست یکی از ماهرترین شهرهای دنیا در نصب پنل های خورشیدی قرار دارد و مدیریت آن تا سال ۲۰۳۵ تولید ۱۰۰ درصد انرژی های تجدیدپذیر را اعلام کرده است. انرژی پاک در این شهر با توسعه «پنل‌های خورشیدی» در این سیستم‌ها به‌طور کامل محقق می‌شود، ضمن اینکه این اداره کل از اجرای سایر اقدامات برای گسترش استفاده از برق در شهر خبر داد.

نصب پنل های خورشیدی در ساختمان های عمومی

نصب پنل های خورشیدی در ساختمان های عمومی می تواند ذخیره انرژی الکتریکی را بهبود بخشد و در نتیجه به تولید انرژی های تجدیدپذیر کمک کند. امروزه نصب پنل های خورشیدی در سیستم ها و حتی مکان های عمومی منجر به کاهش قابل توجه مصرف و هزینه برق در نیوبدفورد آمریکا شده است و بزرگترین اقدام در این زمینه نصب پنل های خورشیدی در سه واحد بوده است. این ژنرال گفت: مدارس، باشگاه های عمومی و مراکز زیرساختی.

توسعه و فروتنی پتانسیل سرمایه گذاری محلی

در قالب پروژه ای با عنوان انرژی پاک در اموال، دولت های عمومی و محلی می توانند وام هایی برای بهبود استفاده از انرژی های تجدیدپذیر در سیستم های خود دریافت کنند و جالب است بدانید که بازپرداخت بدهی به صورت همزمان انجام خواهد شد. با بازپرداخت بدهی ساخت و ساز و مالیات های بلند مدت. علاوه بر این، ساکنان شهر می توانند با مؤسسات محلی شریک شوند تا از آنها برای پروژه های خورشیدی شهری وام بگیرند. به عنوان مثال، سرمایه گذاران میلواکی در رویدادی به نام Milwaukee Shines با Summit Credit Union برای ارائه وام های کم بهره تا سقف ۲۰۰۰۰ دلار به ساکنان شهر برای نصب پنل های خورشیدی بر روی سقف خانه های خصوصی به توافق رسیدند.

عکس ها کمپین های مختلف شهرداری ها برای نصب پنل های خورشیدی کدام یک از شهرهای زیر در جهان بیشترین انرژی را از خورشید دارد؟

فعالیت خورشیدی شهر

جنبش خورشیدی شهری به افراد، صاحبان مشاغل، صاحبان خانه‌های شهری و سازمان‌های غیرانتفاعی اجازه می‌دهد تا انرژی خورشیدی را با هم خریداری کنند و به طور قابل توجهی هزینه خرید پنل‌های خورشیدی را برای افراد یا گروه‌ها کاهش می‌دهد. این حرکت بسیاری از ساکنان پورتلند در ایالت اورگان را به خرید یک پنل خورشیدی و نصب آن بر روی سقف سیستم خود سوق داده است که در نتیجه کاهش انتشار کربن و تغییر در ردپای کربن. فعالیت خورشیدی شهری پورتلند در کمتر از پنج ماه رشد کرده است، استفاده از انرژی های تجدیدپذیر سه برابر شده است.

ضمانت حقوق خورشیدی

مالکانی که از پنل های خورشیدی برای تامین برق سیستم های خود استفاده می کنند باید از مزایای استفاده از این ماده مطمئن باشند. علاوه بر این، دولت های محلی باید قوانین روشنی در مورد نصب پنل های خورشیدی در مناطق و پشت بام ساختمان های مسکونی و تجاری وضع کنند تا هر کاربر از حقوق و امتیازات خود آگاه باشد. اداره Bozeman در ایالت مونتانا، ایالات متحده، موفق شده است قوانین شهری را با موفقیت تغییر دهد تا موانع نصب پنل های خورشیدی را کاهش دهد و از این طریق شهروندان را از حقوق و نحوه استفاده از آنها آگاه کند. انرژی پاک.

عکس ها کمپین های مختلف شهرداری ها برای نصب پنل های خورشیدی کدام یک از شهرهای زیر در جهان بیشترین انرژی را از خورشید دارد؟

منبع: ایمنا