عطایی: اگر صربستان را ببریم جلو می رویم – اردوی خوش خبر


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب، گروه ورزشی آنا به نقل از بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی ایران، پس از پیروزی تیم ایران مقابل اسلوونی گفت: خدا را شکر می کنم. بازی سرگرم کننده بود و بازیکنان سرگرم کننده بودند. در شرایط سختی توانستیم بازی را که برای ما مرگ و میر بود برنده شویم. خدا را شکر می کنم و از بازیکنانم تشکر می کنم که عملکرد فوق العاده ای داشتند.

عطایی ادامه داد: بازیکنانم خوب بازی کردند و عملکرد آنها واقعا روی کیفیت تیم اسلوونی تاثیر داشت. این طبیعی است که یک تیم در یک بازی خوب پیروز شود. برای ما مهمترین چیز این است که بازیکنان تیم ملی بازی باکیفیت و خوبی از خود به نمایش بگذارند که فقط اتفاق می افتد و خوشحالم که تیم ایران بر اساس این قاعده خوب بازی می کند.

عطایی با بیان اینکه هدف کلی تیم ایران نمایش خوب والیبال و ارائه بازی با کیفیت است، تصریح کرد: اگر در مسیر پیشرفت موفق باشیم، بسیار خوشحال خواهیم شد که بتوانیم مردم را راضی کنیم و از آبروی ایران دفاع کنیم. والیبال خوب دنیا استراتژی ما بهبود بازی به بازی و بهبود کیفیت است. خوشبختانه همین کار را ادامه دادیم.

وی ادامه داد: شانس ایران برای صعود زیاد است اما به بازی های دیگر هم مربوط می شود. بازی بعدی ایران مقابل صربستان بسیار تعیین کننده است، اگر پیروز شویم ۱۰۰ درصد پیش می رویم اما سعی می کنیم خودمان تصمیم بگیریم و بازی خوبی انجام دهیم.

انتهای پیام/۴۱۲۹/