عزیزی: تغییر اسکوچیچ بی اطلاعی است/ افزایش قیمت قراردادها تقصیر دلالان و مدیران باشگاه است – خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبار خوب به نقل از ایرنا، خدایا وی امروز جمعه در گفت و گوی تلویزیونی درباره تغییر یا جابجایی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران گفت: میزان ترسو و ناآگاهی هنگام رفتن ما مربی ای هستیم که قبل از جام جهانی بهترین نتایج را برای صعود به جام جهانی گرفتیم. بازی این حرکت را آغاز می کند. البته ما توپ عجیبی داریم و اتفاق خاصی در آنجا در حال رخ دادن است. مثل این است که می خواهیم افرادی مانند کی روش ما را مجبور کنند و از افرادی مانند اسکوچیچ که در مورد پول صحبت نمی کنند دوری کنیم. ما نباید هر روز به روح اسکوچیچ حمله کنیم و پیشنهادهای جدیدی برای جایگزینی ارائه کنیم.

وی در ادامه گفت: آیا فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش فاجعه ای که کی روش برای ما رقم زد را فراموش کرده اند؟ ما نباید اجازه دهیم کسی ما را مسخره کند و به دنبال منافع خود باشد. به عنوان مثال قبل از جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی کشورمان برای اردو به روسیه رفت و سه میلیون دلار هزینه کرد. اگر آنها به جای غذا برای همه وعده های غذایی ۱۰۰ دلار می خوردند، قیمت آن خیلی بالا نمی رفت.

پیشکسوت تیم ملی ایران درباره مشکلات فنی در این تیم گفت: مشکلات فنی ربطی ندارد و من فقط با لبه ها مخالفم. ما قبلا در کی روش مستعمره بودیم و با او قرارداد ترکمنچای را بستیم، اما نتایج با قبل و بعد تفاوتی نداشت و همیشه از مسابقات حذف می شد. اگر بهترین مربیان دنیا را بیاورند بدون آمادگی مناسب بازی نتیجه نمی گیریم و در این شرایط فرقی نمی کند که چه کسی تیم را هدایت کند. فکر می کنم پیشنهادات جدیدی برای مربیان تیم ملی می شنویم، بازی دیلر است و اگر میرشاد مجدی در این بازی حضور داشته باشد تعجب می کنم.

وی افزود: قوی ترین تیم های دنیا مقابل ما بازی نمی کنند و هزینه های سنگین نمی گیرند. چه تیمی در جام جهانی قبلی با ما بازی کرد که امیدواریم حالا کار خاصی انجام دهد؟

سرمربی تیم فوتبال کشورمان در خصوص مخالفت احتمالی با بازیکنان اسکوچیچ گفت: اگر بازیکنانی مقابل او باشند، اشکالی ندارد. اسکوچیچ اولین فرد فنی ماست و هرکس با او مخالف باشد می تواند برود. ما نمی‌خواهیم جام جهانی را ببریم، بنابراین نگران هستیم و مشکلاتی مانند این ایجاد می‌کنیم.

وی درباره غیبت میرشاد مجدی در ایران، درباره هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد: اگر معامله گران به دنبال بازگشت کی روش هستند، باید آماده خم شویم. ما هیئتی داریم که با هم دعوا می کنند و حتی می گویند از غیبت میرشاد مجدی بی خبر است. اگر زمان و مکان مجدی را هم نمی دانند، چه کسی از این چیزها خبر دارد؟

مجدی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: هواداران فوتبال ما زندگی فوتبال ما را به شیوه خود به لیگ برده اند و قیمت بازیکنان را هر طور که می خواهند بالا می برند. وقتی یک بازیکن می تواند ۱۵ بازی را برای ما ببرد، باید ۲۰ میلیارد برای یک بازیکن خرج کنیم. بازیکنان ابتدا مسئول افزایش قیمت قرارداد هستند و سپس مدیران باشگاه های دولتی.