عزت اللهی: با تمرکز و آرامش تمرینات قطر را دنبال می کنیم – خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری به نقل از ایرنا، سعید عزت اللهی پس از اولین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در دوحه قطر، افزود: اولین جلسه تمرینی این تیم- کشور در شرایطی ساخته شده است که خوشبختانه همه چیز عالی است. بهداشت و تمرین به خوبی دنبال می شود.”

ما در اینجا با نظر فدراسیون حداقل ۲ بازی دوستانه منتظریم تا از این اردو به خوبی استفاده کنیم. واقعیت این است که بعد از لغو نشست ایران و کانادا به دلیل فشارهای سیاسی، شرایط کمی تغییر کرده است، اما ما تمرکز خود را حفظ کرده و با آرامش کار را دنبال می کنیم. ما شرایط جسمی و روحی خود را در بهترین سطح قرار دادیم تا در جام جهانی موفقیت خوبی داشته باشیم.

عزت اللهی گفت: مردم باید دعا کنند و مسئولان دست به دست هم بدهند تا تیم ملی که همه منتظر جام جهانی هستند، بهترین آمادگی را داشته باشند.

شایان ذکر است شاگردان اسکوچیچ شب گذشته تمرینی سبک و با طراوت را در دمای ۴ درجه سانتیگراد و هوای خوب در محل تمرین باشگاه السد انجام دادند. بسیاری از ملی پوشان ایرانی نیز در اولین روز اردوی دوحه شاهد تمرین تیم ملی بودند و با این تمرین ملی پوشان را تشویق کردند.

ابوالفضل جلالی که جایگزین میلاد محمدی در لیست تیم ملی شده است، پس از صدور روادید به تیم ملی در دوحه می پیوندد. شاگردان اسکوچیچ نیز به «سردار آزمون» که به دلیل فوت یکی از بستگانش به گنبد رفتند.

مسئولان فدراسیون فوتبال در حال انجام یک یا دو بازی تدارکاتی در کمپ دوحه هستند.