عاقبت اراذل و اوباش/پلیس های امنیتی سیاهپوش برای هیچکس شوخی نیست!+ فیلم – اردوگاه خبر خوش


اداره پلیس خبرگزاری فارس – مریم عرب انصاری: آنها افراد مظلوم و ناشناخته ای نیستند. همه ما حداقل یک یا دو بار در مورد آنها دیده یا شنیده ایم و خوانده ایم.

روی سر، صورت و گردن او آثار برجسته چاقو، چاقو، بخیه و رد پا دیده می شود. دست ها و بازوها، گردن و صورت و حتی پشت پلک ها و گوش ها پر از نقش و نگار است. با شکنجه هر چه بیشتر این اجساد دست نخورده، با اسلحه در دست و زیورآلاتی که بر شانه هایشان پر شده، ظاهر می شوند و ترس را در دل مردم می آورند.

هرگز اینطور نیست که از کسی کینه داشته باشند، او را نابود کنند، به در یا به همسایگان خود رحم نکنند، خواه شکست عاطفی باشد یا با ایجاد حساب شخصی. از آتش زدن مغازه ها، خانه ها، ماشین ها گرفته تا تیراندازی، چاقو زدن و چاقو زدن.

تا آن زمان، برایشان فرقی نمی کند که یک نفر فقط به خوردن چاقو و اشیاء تیز برود و خون بریزد. چه غیرنظامیان، چه عابران و چه پلیس، ۱۱۰; درست مثل اتفاقی که در مرتضگرد افتاد… آنها همدیگر را کشتند و وقتی پلیس برای جدایی آنها آمد، آنها را با چاقو مجروح کرد و جان باخت.

درگیری، درگیری، تخریب، قتل و افشاگری بخشی از ماهیت آن است. روزهای او تا ابد نمی ماند مگر اینکه بجنگد، نیش بزند و خون بریزد.

آنها از هیچ چیز خجالت نمی کشند. اصلا براشون مهم نیست که زن و بچه مردم از ترس زهره برن یا چاقو بریده!

آره؛ حق با شماست من در مورد اراذل و اوباش صحبت می کنم. محله را فتح کردند و نه ترسیدند و نه لرزیدند و برای خود هرج و مرج درست کردند و بردگان و غلامان را پرورش دادند.

در گروه های بزرگ می آیند و می روند. آنقدر مغرور شدند و کار را به یک فضای تنگ بردند که پلیس آنقدر خسته شد که آمد خط نادرستی در قلمرو سوء استفاده و استثمار آنها ترسیم کرد!

اوباش سطوح خاص خود را دارند. سوء استفاده کنندگان سطح اول و تحت کنترل پلیس امنیت هستند. آنها دفتر و دفترچه و چیزهای کوچک در اطراف خود دارند. آنها خود را با وقار می دانند، شاخ و شانه می کشند، بر اطراف خود مسلط هستند و بدون اجازه اجازه نوشیدن آب را ندارند.

اضلاع دو طرف مانند لبه های گرد و گرد لات بود. آنها همچنین خود شکنجه گر هستند که به پایین ترها و کوچکترها دستور می دهند.

اما درجه سوم تازه آمده است. پسرهایی که می خواهند حاضر شوند از باندها هم برای کسب قدرت استفاده می کنند!

اما نکته مهم در آن مرحله این است که همه این مجرمان فقط یک شغل دارند، چه درجه یک، چه درجه دوم، یا سه. این باعث ایجاد رعب و وحشت می شود و ناوامی را در اطراف مزاحم می کند.

***

این همه آتش زدند و جان و مال و ناموس مردم را به خطر انداختند و صبر همه را لبریز کردند تا پلیس سیاه پوش از راه رسید!

افسری برجسته، شجاع، ماهر، آموزش دیده و ماهر و ماهر در هنرهای رزمی و تکنیک، که در تیراندازی مهارت دارد.

آنها با آستین‌های بلند و لباس‌های مشکی‌شان که از سر تا پا آنها را می‌پوشاند، مانند «ارواح سیاه»، از راه خود برای مبارزه با غرور، شر و پستی بیرون می‌روند.

اراذل و اوباش بی خانمان تهدید کننده زنان و کودکان مردم هدف پلیس سیاهپوش!

اما اکنون زمان جنایتکاران نیست. زمان بیشتری را صرف کنید اما پلیس آنها را می کشد!

روی در و دیوار است که اراذل و اوباش و دزدان می افتند، در حالی که فکرش را هم نمی کنی!

یک افسر پلیس سیاهپوش با کسی شوخی نمی کند. امنیت عمومی خط قرمز است. رفتار اراذل و اوباش را مشاهده کردند و با نهایت احترام و استفاده از تیم اطلاعاتی به مردم نزدیک شدند و همه نامردها و نامردها را از بین بردند!

اینها مردان قدبلند پلیس امنیت عمومی تهران بودند. سیاهی هایی که مردم را به وحشت انداختند!

انتهای پیام/