طرح کاخ سفید با بحران سلامت روان در آمریکا مقابله خواهد کرد


آخرین اخبار سلامت روان

تصویر خبر: طرح بایدن با بحران سلامت روان در آمریکا مقابله خواهد کرد

جمعه، ۴ مارس ۲۰۲۲ (HelthDay News)

پرزیدنت جو بایدن طرح جدیدی را برای گسترش سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد اعلام کرده است که میلیون‌ها دلار را به پیشگیری از خودکشی، خدمات بهداشت روانی برای جوانان و کلینیک‌های اجتماعی ارائه می‌کند که مراقبت‌های بحران ۲۴/۷ را ارائه می‌کنند.

طبق این طرح، که در سخنرانی بایدن در اوایل هفته جاری ارائه شد، بیمه‌گران سلامت نیز باید سالانه سه بار ویزیت سلامت روان را بدون هزینه اضافی برای بیماران پوشش دهند.

برای تبدیل این طرح به واقعیت، بایدن باید حمایت قانونگذاران هر دو حزب را جلب کند. سلامت روان و سوء مصرف مواد در هر ایالت با هم مرتبط هستند و این بیماری همه گیر باعث افزایش نرخ افسردگی و اضطراب شده است.

بایدن در سخنرانی خود گفت: «بیایید همه آمریکایی‌ها خدمات بهداشت روانی مورد نیاز خود را دریافت کنیم. «افراد بیشتری می توانند برای کمک مراجعه کنند. و برابری کامل بین مراقبت های جسمی و روانی، اگر در بیمه خود با آن رفتار کنیم.”

هانا وسولوفسکی، از اتحاد ملی بیماری های روانی، از این طرح استقبال کرد. او گفت: «این یک دستور کار مهم است که بر هر آمریکایی تأثیر می گذارد آسوشیتدپرس.

برای ماه‌ها، قانون‌گذاران از حمایت دو حزبی از این ایده خبر داده‌اند. در سنا، کمیته مالی و کمیته بهداشت، آموزش، کار و بازنشستگی جلساتی را با تمرکز دو حزب برگزار کرده اند. AP گزارش شده است. در مجلس، کمیسیون انرژی و بازرگانی و کمیسیون راه و روش نیز جلساتی را برگزار کردند.

مدافعان خاطرنشان کردند که چنین تمرکز پایدار بر روی مسائل بهداشت روان نادر است.

چارلز اینگوگلیا، رئیس شورای ملی رفاه روانی، گفت: «من نمی‌توانم زمانی را به یاد بیاورم که هر کمیته قضایی جلساتی در مورد سلامت روان برگزار کرده باشد. AP “گاهی اوقات ما سال ها بین جلسات استماع اختصاصی در مورد سلامت روان گذر کرده ایم.”

طرح بایدن شامل تمرکز ویژه بر جوانان در سن مدرسه است. بودجه آتی ۱ میلیارد دلار برای کمک به مدارس برای استخدام مشاوران، روانشناسان و سایر کارکنان بهداشتی نیاز دارد. این بودجه همچنین ۵ میلیون دلار برای تحقیق در مورد تأثیر رسانه های اجتماعی بر کودکان پیشنهاد می کند.

علاوه بر آن، دولت فدرال یک شماره خط تلفن جدید برای پیشگیری از خودکشی راه اندازی خواهد کرد – ۹۸۸. طرح بایدن نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار برای مراکز بحران محلی تقویت می کند که می توانند پیگیری کنند.

این طرح همچنین خواستار ایجاد دائمی یک برنامه آزمایشی است که دسترسی به خدمات ۲۴/۷ بهداشت روان و سوء مصرف مواد را افزایش داده است. این کلینیک‌ها که «کلینیک‌های سلامت رفتاری جامعه» نامیده می‌شوند، از مراکز بهداشتی اجتماعی با بودجه فدرال الگوبرداری شده‌اند که به پایه‌ای برای مراقبت‌های پزشکی اولیه در جوامع کم‌درآمد تبدیل شده‌اند. مراکز بهداشت رفتاری برای بیرون کشیدن دیگران از بحران به مشاوران همسالان متکی هستند که از آسیب های روحی خود جان سالم به در برده اند. AP گزارش داد که این رویکرد از حمایت دو حزبی برخوردار است.

در نهایت، هدف این طرح افزایش تعداد متخصصان بهداشت روان در این کشور با اختصاص ۷۰۰ میلیون دلار به برنامه هایی است که آموزش، بورسیه تحصیلی و بازپرداخت وام های آموزشی را ارائه می دهند. بایدن همچنین می خواهد استانداردهای حرفه ای را برای مشاوران همتا ایجاد کند.

دکتر. مگان رانی می‌گوید اگر این طرح به واقعیت تبدیل شود، انتظار دارد برای اورژانس‌هایی که در رود آیلند تمرین می‌کند، تسکین یابد. افرادی که مشکلات سلامت روان و سوء مصرف مواد دارند، قبل از اینکه اوضاع از کنترل خارج شود، راه های بیشتری برای دریافت کمک خواهند داشت.

رانی به او گفت: “بحران یک شبه اتفاق نمی افتد.” AP «معمولاً چیزی است که مدتی در حال دود شدن است. و وقتی اوضاع به اندازه کافی بد شد، جایی برای رفتن ندارند و در نهایت روزها تا هفته‌ها را در بخش اورژانس می‌گذرانند.»

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد سلامت روان به موسسه ملی بهداشت روان مراجعه کنید.

منبع: آسوشیتدپرس

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.
پرسش


خنده حس خوبی داره چون…
پاسخ را ببینید


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/