ضرورت آگاهی در دنیای دانشگاهی توسط معلمان انقلابی – پایگاه خبری اخبار خوب


حجت الاسلام دشتی تاکید کرد؛

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه استان بوشهر با تاکید بر اینکه وظیفه همکاران به ویژه معلمان انقلابی است که در فضای دانشگاهی راهبرد دشمن را اطلاع رسانی و با آن مقابله کنند.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب، به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت الاسلام عباس دشتی در جلسه هم اندیشی تقویت برنامه های فرهنگی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر که قبل از آن برگزار شد. استاندار بوشهر و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه این استان با تاکید بر لزوم برگزاری رویدادهای فرهنگی و تردد دانشجویان، گفت: هوشیاری دنیای دانشگاهی وظیفه حامیان به ویژه دانشجویان است. اساتید انقلابی که باید تمام تلاش خود را برای آگاهی بخشی به جوانان و آگاه ساختن آنها از راهبرد دشمن و مقابله با آنها به کار گیرند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن هجمه های زیادی به ولایت، امامت و ارزش های دینی می کند، ادامه داد: ما باید معرفت خود را در حوزه معرفت دین، امامت و ولایت پر کنیم.

این وظیفه استاد انقلابی است که در دنیای دانشگاهی آگاهی بدهد

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه استان بوشهر از برگزاری دوره توانمندسازی برای دانشجویان فعال فرهنگی، سیاسی و اجتماعی که عنوان «حلقه متبرک؛ حمیم» را به همراه دارند، گفت: فضای فرهنگی بوشهر استان از نتایج مفید این طرح فرهنگی بهره مند خواهد شد.

دشتی افزود: این طرح با هدف تقویت و همسویی دانشجویان فعال فرهنگی دانشگاه و دست اندرکاران نهضت انقلابی بر اساس کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی»، «همرزمان حسین(ع)» و «خط امام (ره)».

وی با اشاره به اینکه در این دوره آموزش جانبی در قالب نشست مهارتی برگزار می شود، تصریح کرد: از جمله دوره های آموزشی در این طرح مهارت های ارتباطی موثر، فنون مذاکره و برنده – زمان بندی، مدیریت شبکه های اجتماعی، زمان مدیریت، تفکر انتقادی و نظام مند و گردهمایی های معرفتی از قبیل بررسی دستاوردهای انقلاب اسلامی، روند کنونی دانشگاه، تحلیل تطبیقی ​​حاکمیت امیرالمومنین (ع) جمهوری اسلامی.

این وظیفه استاد انقلابی است که در دنیای دانشگاهی آگاهی بدهد

استاندار بوشهر در این جلسه در خصوص نقش و اهمیت دانشگاه ها و دانشجویان گفت: یکی از زیرساخت های مهم جامعه توسعه و تربیت نیروی انسانی است – اقتصاد ماهر و متعهد و تضمین آینده کشور در گرو است. نقش تحصیلی در تربیت افراد ماهر

احمد محمدی زاده با تاکید بر اینکه تمرکز دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی استان بوشهر باید بر حل مشکلات و مسائل باشد، افزود: همانطور که مقام معظم رهبری هم اعتماد به نفس نسل جوان را تایید کردند، تقویت، همکاری و افزایش دانش دانشجویان باید صورت گیرد. به عنوان یک فعالیت بسیار مهم در برنامه ریزی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی محسوب می شود.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش های دانشگاه استان بوشهر در تمامی زمینه ها از آمادگی استاندار بوشهر برای حمایت از برنامه دانشگاهی به ویژه در بعد فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/