شهر نیویورک اکثر محدودیت‌های مربوط به کووید را کاهش می‌دهد


تصویر خبر: شهر نیویورک اکثر محدودیت‌های COVID را کاهش می‌دهد

دوشنبه، ۷ مارس ۲۰۲۲ (اخبار هلث دی)

با کاهش موج کووید ناشی از نوع Omicron، شهر نیویورک اعلام کرد که اکثر محدودیت‌های همه‌گیر خود را لغو خواهد کرد.

شهردار اریک آدامز روز جمعه گفت: “ما باید اقتصاد خود را به مسیر درست برگردانیم.” اخبار سی بی اس گزارش شده است.

طبق یک فرمان اجرایی شهر، از روز دوشنبه، مشاغل دیگر نیازی به درخواست کارت واکسیناسیون نخواهند داشت و دیگر نیازی به ماسک در مدارس دولتی برای کودکان ۵ ساله و بالاتر نخواهد بود. رستوران ها و سایر مشاغل می توانند خط مشی های مربوط به ماسک خود را تنظیم کنند.

شهر نیویورک زمانی کانون همه‌گیری در ایالات متحده بود، اما نرخ مثبت آن اکنون تنها ۱.۶ درصد از میانگین ۷ روزه است. اخبار سی بی اس گزارش شده است.

این جدیدترین و بزرگترین شهر ایالات متحده است که اکثر محدودیت های COVID-19 را لغو کرده است، اما مقامات شهری همچنان احتیاط را توصیه می کنند.

دکتر کمیسر بهداشت شهر نیویورک، «در حالی که این موج COVID-19 در حال فروکش است، نمی‌توانیم بگوییم که همه‌گیری در حال پایان است». دیو چوکشی گفت: اخبار سی بی اس گزارش شده است.

سایر ایالت‌ها و شهرها قبلاً محدودیت‌های COVID را لغو کرده‌اند: فرماندار نیوجرسی، فیل مورفی، لغو وضعیت اضطراری بهداشت عمومی در سراسر ایالت را اعلام کرد، که شامل اجباری ماسک برای مدارس و مراکز مراقبت روزانه است، در حالی که مقامات لس‌آنجلس الزامات ماسک داخلی شهر را روز جمعه لغو کردند. اخبار سی بی اس گزارش شده است.

حتی با وجود اینکه بسیاری از شهرها دستورات ماسک را کنار می گذارند، دولت فدرال همچنان ماسک زدن را در هواپیما، قطار و سایر وسایل حمل و نقل عمومی الزامی می کند.

اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده محدودیت های COVID را برای اکثر آمریکایی ها کاهش داده است.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در مورد ماسک به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده مراجعه کنید.

منبع: اخبار سی بی اس

اخبار پزشکی
حق چاپ © ۲۰۲۱ HealthDay. تمامی حقوق محفوظ است.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/