شهردار تهران: هر کاری در خیابان سیدالشهدا انجام می شود کم استبه گزارش همشهری آنلاین، در حاشیه این دیدار، علیرضا زاکانی ضمن قدردانی از زحمات حاضران در موکب علی بن موسی الرضا علیه السلام، بدون توجه به تلاش های انجام شده در راه شهادت، اظهار داشت: . کوچک گفت: این کارها مانند در جستجوی در است و خانه در تاریکی شب است تا صبح که چشم باز کنی می فهمی کافی نیست.

زاکانی خدمات مختلف انجام شده در این موکب را از ویژگی های منحصر به فرد موکب علی بن موسی الرضا نسبت به سایر موکب ها دانست و تصریح کرد: اقدامات و کارهای این موکب مایه مباهات است. و جلال و الحمدلله از زحمات بسیجیان شهرداری تهران تغییر نسبت به بازدید قبلی مشهود و محسوس است و شرایطی برای خدمت رسانی به بازدیدکنندگان فراهم شد.

بر اساس بیانیه بسیج شهر تهران، وی خدمت به زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام را بزرگترین افتخار دنیا و آخرت دانست و افزود: علی بن موسی الرضا علیه السلام. بر روی آن بسته ای از خدمات را برای زائران ارائه می دهد که علاوه بر خدمات عمومی، پزشکی، مهد کودک، خشکشویی و خشکشویی، پتو و زیرانداز از جمله آنهاست که با بالاترین کیفیت انجام می شود.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: از علی بن موسی الرضا تشکر می کنم، برای او آرزوی سلامتی دارم که این پرچم را برافراشته نگه داشت و خداوند هر سال این پرچم را برکت دهد.