شرکت ایرانی فناور برنده جایزه بهترین پروژه در اجلاس کارآفرینی ترکیه شد – سایت خبر خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب، به نقل از پیام رسان خبرگزاری آنا در استان، از بوئین زهرا، شرکت فناوری سوآپ آب مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا با حضور سرکنسول ایران و مشاور اقتصادی رئیس جمهور، برنده دومین پروژه برتر در بین پروژه های اجلاس سرمایه گذاری ۳۰۰ دلار و برنده تجارت در ترکیه شد.

گروه فناوری watersoab واقع در مرکز رشد گروه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا که بیشترین تعداد را دارد و دومین پروژه از بین ۳۰۰ طرح ارسالی از ۲۰ کشور جهان خواهد بود، به عضویت این گروه درآمد. انجمن تجارت و سرمایه گذاری ترکیه .

Watersoab، تولید کننده انواع سیستم های آبیاری زیرسطحی از کشاورزی تا کشاورزی مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوئین زهرا، توانست دو سیستم تولید شده توسط این شرکت را که دارای پتنت و PCT آمریکا هستند، به فناوری و سرمایه گذاری ۲۰۲۲ برساند. مورد تایید ترکیه

این شرکت در اجلاس فناوری و سرمایه گذاری ترکیه در بین ۴۵ شرکت برتر در ۲۰۰ پروژه از سراسر جهان انتخاب شد. این نشست از ۶ تا ۹ جولای ۱۴۰۱ در ترکیه با شرکت هایی از هلند، آمریکا، ژاپن، امارات، ایران و غیره برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/