رفتن به نوشته‌ها

شاهزاده ویلیام و کیت با نزدیک شدن به سالگرد حساس با تصمیم سختی روبرو می شوند


 • ما برای محصولات خریداری شده از طریق برخی از پیوندهای این مقاله ، کمیسیون دریافت می کنیم.

 • دوک و دوشس کمبریج این هفته با نزدیک شدن به سالگرد مرگ پرنسس دایانا با سه فرزند خردسال خود با تصمیمی دلخراش روبرو خواهند شد.


  شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون این هفته با یک معضل روبرو خواهند شد زیرا تصمیم می گیرند چگونه بیست و چهارمین سالگرد مرگ پرنسس دایانا را با سه فرزند خردسال خود جشن بگیرند.

  خانواده آماده می شوند تا جشن سالگرد لمس کننده را جشن بگیرند در حالی که اطمینان دارند یاد مادربزرگ بچه ها باقی می ماند.

  در سال 2017 ، دوک کمبریج چگونگی زنده نگه داشتن حافظه مادرش را فاش کرد و گفت که “دائما” با فرزندان خود “درباره مادربزرگ دایانا” صحبت می کند تا آنها بدانند “دو مادربزرگ در زندگی آنها وجود دارد”.

  اعتبار: گتی

  در مستند دیانا ، مادر ما: زندگی و میراث او ، دوک افزود: “ما اکنون تصاویر بیشتری در اطراف خانه او داریم و کمی درباره او صحبت می کنیم.”

  در اوایل سال جاری ، خانواده کمبریج همچنین نگاهی نادر به میزان علاقه شاهزاده جورج ، شاهزاده شارلوت و پرنس لوئیس به پرنس دیانا کردند و کارت های زیبایی را که برای او نوشته بودند فاش کردند.

  تصاویری از کارت های دست ساز کمبریج برای مادربزرگشان پرنسس دایانا ، که سالها قبل از تولد آنها در سال 1997 درگذشت ، در روز مادر در حساب اینستاگرام کنزینگتون رویال به اشتراک گذاشته شد.

  شاهزاده جورج ، که سومین نفر در جانشینی سلطنتی است ، نوشت: “مادربزرگ دیانا عزیز ، روز مادر مبارک. شما را بسیار دوست دارم و همیشه به شما فکر می کنم ، اینقدر از جورج عشق می فرستم.”

  پرنسس دایانا ، شاهزاده ویلیام ، شاهزاده هری ، تورپ پارک را شرمنده می کنند

  اعتبار: گتی

  در همین حال ، پرنسس شارلوت نوشت: “مادربزرگ دیانا عزیز ، من در روز مادر به تو فکر می کنم. من خیلی دوستت دارم ، پدر دلتنگت است. خیلی دوست دارم ، شارلوت.”

  خانواده سلطنتی وسیعتر با بازکردن مجسمه ای که به سفارش شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری از ساعت 15 تا 15 بعد از ظهر روز سه شنبه به افتخار شاهزاده فقید ولز ادای احترام می کند.

  در بیانیه ای از قصر آمده است: “آنها دسترسی به Cradle Walk را که اساساً یک پیاده روی زیبا در اطراف باغ غرق شده است ، فراهم می کنند.”

  شاهزاده ویلیام کیت میدلتون

  اعتبار: گتی

  وی افزود: “ما آن را به صورت رایگان برای رهگذران یا هر کسی که می خواهد سه شنبه متوقف و متوقف شود ، به ویژه برای سالگرد ما ، باز می کنیم.”

  شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری از مجسمه در ماه جولای رونمایی کردند و این اولین باری بود که برادران در ماه های گذشته ملاقات کردند.

  منتشر شده در دسته‌بندی نشده

  اولین باشید که نظر می دهید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *