رفتن به نوشته‌ها

سیخ مرغ تکیلا کبابی با لیمو


لیمو تکیلا مرغ

تابستان تر از این چه می تواند باشد؟ مرغ بریان کنید ، بررسی کنید. تکیلا و لیمو ، بررسی کنید. سیخ مرغ ، بررسی کنید! همه موارد فوق نشانه های فوق العاده ای است که نشان می دهد ما در حالت خالص تابستانی هستیم و من شخصاً نمی توانم خوشحال تر باشم. تابستان همیشه خیلی سریع می گذرد و من سعی می کنم وقتی اینجا است از آن نهایت استفاده را ببرم. یکی از راه های این کار روشن کردن کباب پز و تهیه ران مرغ تکیلا کبابی است. اینها پر از طعم هستند و به راحتی می توان آنها را درست کرد. زیرا آخرین کاری که می خواهم در تابستان انجام دهم ، گذراندن وقت در خانه برای تهیه غذا است. خوشبختانه با این دستور ، نیازی به آن ندارید.

نکته جالب در مورد تکیلا این است که حتی چند سال پیش فکر می کردم از آن متنفرم. در گذشته فقط تکیلا (و نه خیلی خوشمزه) مزه بدی در دهان من باقی گذاشت (به معنای واقعی کلمه). اما سپس به Sayulita ، مکزیک رفتم و دوباره شروع به نوشیدن آن کردم ، البته در مرامس. در حال حاضر یکی از نوشیدنی ها و الکل مورد علاقه من برای لذت بردن است.

لیمو تکیلا مرغ

عناصر

فقط با چند چاشنی ، پوست لیمو ، ران مرغ و البته تکیلا ، می توانید این ترشی را به سرعت تهیه کنید. در اینجا آنچه برای انجام آن لازم دارید آورده شده است.

ران مرغ: ران مرغ بدون استخوان و پوست ، چیزی است که برای سیخ مرغ کبابی به آن نیاز دارید. در صورت تمایل می توانید از سینه مرغ بدون استخوان و بدون پوست استفاده کنید.

روغن آووکادو: من دوست دارم از روغن خنثی با درجه حرارت بالا مانند آووکادو برای این چیزها استفاده کنم زیرا آنها روی حرارت زیاد کباب می شوند.

ادویه جات خشک: ترکیبی از پودر چیلی ، آنچو ، پاپریکا ، پونه کوهی و زیره سبز.

عسل: برای مقابله با چاشنی و کمک به کارامل شدن مرغ.

طعم لیمو: به جای استفاده از آب لیمو ، فقط به پوست یک لیمو احتیاج دارید. این طعم زیادی می بخشد و بافت آن را تغییر نمی دهد ، زیرا اسید می تواند گوشت را مانند مرغ سفت کند در صورتی که خیلی طولانی در آن سوار شود. البته می توانید از بقیه لیمو برای تزئین استفاده کنید و هنگام پخت آن روی مرغ بپاشید.

تکیلا: این ماده مخفی که طعم و دود را اضافه می کند.

لیمو تکیلا مرغ

چگونه بسازیم

علاوه بر اجازه دادن به مرغ برای ترشی ، زمان زیادی برای آماده سازی مرغ تکیلا لیمو وجود ندارد. این باعث می شود برای یک شام ساده تابستانی عالی باشد. بریم سراغش!

ابتدا ران مرغ را به قطعات لقمه ای که روی سیخ ها قرار می گیرد خرد کنید.

در مرحله بعد ، یک کاسه بزرگ ، ظرف پخت یا کیسه زیپلاک برای چاشنی تهیه کنید. شما می خواهید این مرغ را حداقل به مدت چهار ساعت ترشی کنید ، حتی اگر وقت داشته باشید یک شبه بهتر است.

روغن ، تکیلا ، ادویه جات ترشی جات ، نمک ، عسل و پوست لیمو را اضافه کنید و کمی به آن بدهید تا مخلوط شود.

مرغ را اضافه کرده و همه را هم بزنید تا خوب پوشیده شود. بگذارید این کار خیس شود و کاری را که هست انجام دهید.

ترشی مرغ در یک کیسه

وقتی برای پخت آماده شدید ، گریل را روی حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید. اگر ابتدا از چوب بامبو یا چوب استفاده می کنید ، سیخ ها را خیس کنید. سپس اگر دوست دارید سیخ های مرغ را با پیاز قرمز خرد شده بپوشید (من شخصاً پیاز قرمز سرخ شده را با این کار دوست دارم).

سیخ های مرغ در ماریناد

وقتی کباب پز خوب و داغ شد ، روی آن کمی روغن آووکادو بریزید تا از چسبیدن جلوگیری شود. سیخ های مرغ را روی گریل بگذارید و بگذارید 12 تا 15 دقیقه بجوشد ، تا زمانی که سوخته و کاملاً پخته شود ، هر چند دقیقه یکبار بچرخانید.

سیخ های مرغ روی گریل

از گریل بردارید و قبل از سرو چند دقیقه بگذارید استراحت کند. من عاشق تزئین با لیمو اضافی و نمک بدون طعم هستم.

با لیمو تکیلا مرغ چه سرو می کنید؟

شما واقعاً نمی توانید با هر چیزی که می خواهید در کنار آن ارائه دهید اشتباه کنید.

انتخاب های برتر من یکی از موارد زیر خواهد بود:

لیمو تکیلا مرغ

گزینه ها و گزینه ها

بدون تکیلا ، مشکلی نیست! برای پاسخ من به این سوال که تکیلا را به ماریناد مرغ لیمو اضافه نکنید ، به زیر مراجعه کنید.

ارائه پودر فلفل قرمز: اگرچه من عاشق این ادویه هستم و از آن در دستور العمل هایم زیاد استفاده می کنم ، اما اگر این چیزی است که در دست دارید ، می توانید آن را کنار گذاشته و از پودر چیلی معمولی استفاده کنید.

عسل: اگر عسل ندارید می توانید از شیرین کننده های مختلف استفاده کنید. از شکر نارگیل یا شربت افرا نیز می توان استفاده کرد.

ران مرغ: در اینجا می توانید از سینه مرغ استفاده کنید. همچنین می توانید یک مرغ کامل بپاشید و آن را در این ماریناد بپوشانید و همچنین آن را کباب کنید. من ترجیح می دهم از ران مرغ استفاده کنم زیرا در صورت پختن راحت تر می توان آب و طعم آن را حفظ کرد.

بدون سیخ: آن را کنار گذاشته و رانهای مرغ را مستقیماً روی گریل گریل کنید.

بدون گریل: از چدن برای کباب کردن مرغ تکیلا لیموناد در داخل خانه استفاده کنید ، یا می توانید آن را در فر نیز بپزید.

لیمو تکیلا مرغ

آیا می توان بدون تکیلا آهک تکیلا مرغ درست کرد؟

بله حتما! به سادگی تکیلا را به طور کامل کنار بگذارید و همه چیز را همانطور که هست نگه دارید. این طعم دقیقاً مشابهی نخواهد داشت ، اما همچنان خوشمزه خواهد بود.

از چه نوع تکیلا استفاده کنم؟

من به طور منظم از تکیلا آگاو 100٪ آبی مانند تکیلا نقره ای 1800 برای این دستور غذا و همچنین برای لذت بردن از یک نوشیدنی استفاده می کنم. من این یکی را ترجیح می دهم زیرا طعم عالی دارد و بانک را شکست نمی دهد!

اگر سیخ های مرغ تکیلا لیموناد درست می کنید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و/یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که ممکن است کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که استفاده کرده ام و شخصاً دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا

سیخ مرغ لیمویی تکیلا

سیخ های مرغ لیمویی تکیلا آسان و خوشمزه 5 دقیقه آماده می شوند و فقط 15 دقیقه در کباب پز ، برای تابستان مناسب است. بعلاوه ، پر از طعم است!

جهت ها

  1. ران مرغ را به قطعات کوچک برش دهید تا مناسب سیخ ها باشد.

  2. در مرحله بعد ، یک کاسه بزرگ ، ظرف پخت یا کیسه زیپک برای چاشنی تهیه کنید. شما می خواهید این مرغ را حداقل به مدت چهار ساعت ترشی کنید ، حتی اگر وقت داشته باشید یک شبه بهتر است.

  3. روغن ، تکیلا ، فلفل دلمه ای ، نمک ، عسل و پوست لیمو را روی آن بریزید و به آن ضربه بزنید تا ترکیب شود.

  4. مرغ را اضافه کرده و همه را هم بزنید تا خوب پوشیده شود. این محلول را به مدت حداقل چهار ساعت یا یک شب در یخچال بگذارید.

  5. گریل را روی حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید. اگر از چوب بامبو یا چوب استفاده می کنید ، ابتدا سیخ ها را خیس کنید. سپس در صورت استفاده ، سیخ های مرغ را با پیاز قرمز خرد شده بمالید.

  6. وقتی کباب پز خوب و داغ شد ، کمی روغن آووکادو بریزید تا مرغ نچسبد. سیخ های مرغ را روی گریل بگذارید و بگذارید 12 تا 15 دقیقه بجوشد ، تا زمانی که سوخته و کاملاً پخته شود ، هر چند دقیقه یکبار بچرخانید.

  7. از گریل بردارید و قبل از سرو چند دقیقه بگذارید استراحت کند. در کنار آهک اضافی و نمک نازک سرو کنید. لذت بردن!منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *