رفتن به نوشته‌ها

سوپ کدو حلوایی کدو تقویت کننده سیستم ایمنی – ارین هولت سلامتنکات دستور غذا:

رشته فرنگی کدو سبز یا “زودل”

برای سهولت کار می توانید از فروشگاه خریداری شده استفاده کنید. من اغلب آنها را در یک رتبه کوچک و بد بو می بینم ، بنابراین همیشه آنها را خودم با اسپیرالایزر می سازم.

Zoodles تمایل به خمیر شدن دارد ، به همین دلیل من دوست ندارم ماکارونی را مستقیماً به سوپ اضافه کنم. ریختن سوپ داغ روی رشته فرنگی سرد باعث نرم شدن و گرم شدن آنها می شود ، بدون اینکه آنها را اسفنجی و مرطوب کند!

“آیا می توانم به جای آن از رشته فرنگی دیگر استفاده کنم؟”

حتما.

ابگوشت

من از آبگوشت خریداری شده در اینجا استفاده کردم زیرا … یو ، ما آنفولانزا داشتیم. من این دستور را دقیقاً همانطور که درست کردم نوشتم. من سعی می کنم آن آبگوشت را برای مواقعی که مشکل داریم و هیچ آبگوشت استخوانی خانگی در فریزر ندارم نگه دارم.

“آیا می توانم برای این کار از آبگوشت دیگری استفاده کنم؟”

قطعا. اما طعم آن متفاوت خواهد بود. در اینجا لیستی از مواد لازم برای این آبگوشت وجود دارد:

آب مرغ استخوان مرغ (آب تصفیه شده ، استخوان مرغ ارگانیک ، سرکه سیب ارگانیک) ، آب مرغ ، قارچ پورتابللا ارگانیک ، کرفس ارگانیک ، فلفل پوبلانو بو داده ارگانیک ، فلفل سبز ارگانیک ، پیاز ارگانیک ، هویج ارگانیک ، سیر ارگانیک ، پیاز سبز ارگانیک ، ارگانیک پوره گوجه فرنگی ، پودر قارچ یال شیر طبیعی ، گیاهان ارگانیک (جعفری ، آویشن ، رزماری ، ریحان ، برگ های خلیج) ، ادویه جات ترشی جات ، فلفل سیاه ارگانیک ، نمک دریا.

“این آبگوشت استخوان را از کجا می توان پیدا کرد؟”

من آن را در سوپر مارکت محلی (Hanaford) گرفتم. شما می توانید آن را در Whole Foods یا فروشگاه های مواد غذایی سالم پیدا کنید. در حال حاضر ، می توانید آن را در آمازون از اینجا دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید: من با این قیمت خرید نکرده ام و هیچ نظری ندارم که آیا قیمت آمازون رقابتی است یا مقرون به صرفه.

پروتئین

در صورت تمایل می توانید مقداری مرغ خرد شده یا توفو ارگانیک برای پروتئین اضافی اضافه کنید ، اما من به اندازه کافی رضایت بخش هستم!منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *