سورن تاییدیه دسترسی تاکسی را دریافت کرده است – یک پایگاه جدید خوب


به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه جامعه خبرگزاری آنا، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: ایران خودرو تا پایان تیرماه جایگزین سورن و پژو در شهر می شود.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از عصر یکشنبه ایرنا، اسماعیل بیگی از سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره جایگزینی خودروی سورن به جای سمند و پژو اظهار داشت: خودروی سورن مورد تایید قرار گرفت و در آنجا در اختیار کمون و وزارت کشور قرار گرفت. جایگزین او شود با خودروهای سمند، پژو و ایران خودرو باید از اواخر تیرماه به عنوان تاکسی شهری راه اندازی شود.

وی بی رغبتی به واردات خودروهای برقی و سوخت استاندارد را مورد تاکید قرار داد و افزود: مشکلی که در تاکسی های پایتخت با آن مواجه هستیم، خاموشی واردات تاکسی های استاندارد است. برای حل این مشکل دولت باید مقررات اجرایی واردات تاکسی های استاندارد را رعایت کند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهر تهران ادامه داد: در واقع برای کاهش آلودگی هوای تهران باید از تاکسی های معمولی استفاده کرد تا سوخت کمتری مصرف شود و البته برای رسیدن به چنین هدفی نیاز به برق یا سوخت استاندارد دارند. تاکسی در واقع وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و شورای اسلامی باید در این بخش ورود کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس از انجام همه این اقدامات در نهایت باید در مورد نوع خودرو و فرآیند واردات و تجهیزات مربوطه تصمیم گیری کنیم.

واکنش انجمن تاکسیرانی شهر تهران به جشن عید غدیر خم

سازمان مدیریت و کنترل تاکسی‌های سطح شهر تهران با عید غدیر خم به شهروندان شرکت کننده در این روز بزرگ خدمات ارائه کرده است.

این پیشنهاد به همت معاونت نظارت و امور مناطق این سازمان با استفاده از ۵۰۰ دستگاه خودرو در چهار راه حدفاصل سه راهی ولیعصر به میدان ولیعصر، میدان ولیعصر تا ابتدای جاده شهید مطهری، ولیعصر – شهید بهشتی است. تقاطع به میدان ونک، میدان ونک به پل شهید چمران (تقاطع پارک وی) و هفت ایستگاه مترو به خیابان ولیعصر. (تجریش، میرداماد، شهید بهشتی، شهید مفتح، شهید طالقانی، میدان هفتم تیر، توحید) پارکینگ سه خودرو خیابان ولیعصر. (نمایشگاه های بین المللی، پارکینگ طبقاتی، سالن کنفرانس) این کار انجام خواهد شد.

بر این اساس مدیر اجرایی و نظارت و نظارت بر مناطق ۲۲ گانه انجمن مدیریت و کنترل تاکسیرانی شهر تهران با حضور و نظارت خوب خود از ابتدا تا همان ابتدا در تلاش است تا بهترین خدمات را به حاضرین در این رویداد ارائه دهد. . پایان مراسم

انتهای پیام/۴۱۲۹/