سوخت مورد نیاز موکب ها و خودروهای اربعین تامین شد – پایگاه خبری اخبار خوب


وزارت نفت عراق اعلام کرد که مشکلی برای تامین سوخت مورد نیاز موکب ها و خودروهای خدمات رسانی به زائران اربعین وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری اخبارخوب به نقل از گروه منطقه ای و جهانی خبرگزاری آنا، وزارت نفت عراق بر تلاش خود برای تامین نیازهای نفت و سایر فرآورده های سفارش و خودرو برای خدمت رسانی به زائران اربعین تاکید کرد.

دفتر اطلاع رسانی وزارت نفت عراق در بیانیه ای اعلام کرد: حمید یونس معاون وزیر نفت در امور پالایش و توزیع در بازدید از انبارها، جایگاه ها و گاز مایع با تعدادی از مقامات، کارگران و شهروندان عراقی دیدار و گفتگو کرد. منطقه استوانه ای در استان های مرکزی و جنوبی.

در این بیانیه آمده است: هدف از این جلسه پیگیری نقشه تردد زائران از/به استان کربلا به منظور اطلاع از طرح اختصاصی نفت اربعین و نحوه اجرای آن زیر نظر احسان عبدالجبار می باشد. اسماعیل وزیر نفت و مقامات نفتی

وزارت نفت عراق اعلام کرد: این وزارتخانه در تلاش است تا با ادامه کار جایگاه‌های نفت، سیلندرهای گاز، انبارهای کالا و غیره، توزیع فرآورده‌های نفتی را به کاروان‌ها و طرف‌های حمایتی انجام دهد.

در این بیانیه بر اهمیت کار دفتر وزارت نفت عراق در اولین آمادگی برای ارائه خدمات به میلیون ها زائر اربعین پس از در نظر گرفتن نیاز واقعی آنها تاکید شده است.

در پایان این بیانیه آمده است: وزارت نفت عراق موفق به طرح ویژه ای برای برگزاری چنین مراسمی شده است که علاوه بر تامین نفت، از مهارت ها و تدارکات ویژه خود از جمله تهیه خودرو استفاده می کند. برای ارائه خدمات. برای زائران و افزایش حمایت بخش برق سراسری و فکر می‌کند تولیدکننده مستقلی است با اتاق کار ویژه اربعین.

این در حالی است که کشورمان ایران از روز جمعه تمامی مرزهای منتهی به خروج زائران به عراق را به دلیل کمبود کامل زیرساخت های طرف عراقی برای تردد زائران از مرز مسدود کرده است.

مرکز اربعین تایید کرد که در آن سوی مرز وسایل نقلیه کمی برای زائران وجود دارد و بر همین اساس قیمت ها چندین برابر افزایش یافته است و تلاش ایران برای ارسال خودرو همه مشکلات حمل و نقل را حل نکرده است. رهگذر.

انتهای پیام/